Chanel

Ár:   £55   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: VanillaBlossom, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   £55
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló száraz bőrre, gazdag, gyorsan beszívódó textúrával. Hatóanyagként Camellia Alba PFA-t tartalmaz. Újraaktiválja a bőr természetes hidratáltságát és feltölti a lipid hiányosságokat. Az antioxidáns kék gyömbér PFA-val megerősíti a sejtek önvédelmi rendszerét, a finom gyümölcsös illatjegyekkel pedig felélénkíti az érzékeket. A bőr puhább, simább, ragyogóbb, nyugodtabb és egészségesebb lesz.

VanillaBlossom

2018. november 5.

Nekem "Ő" A KRÉM.
A történetem dióhéjban (elnézést az elrettentő részekért):
Kisgyermekként rám fogták a dokik, hogy atópiás dermatitis-em van. Elég nehéz volt, gyakran véresre martam a bőröm, pikkelyes volt a testem 70%-a. A mai napig sem tudom pontosan, hogy hogyan, de 13 éves koromban varázsütésre kb. egy hét alatt elmúlt az egész. Rengeteg szteroidos krémet kellett használnom amiket utáltam, de ha muszáj, akkor ugye muszáj.
Hála az égnek ma már csak annyi a gondom, hogy száraz a bőröm. Miután elmúlt az AT, annyi tünetem azért maradt, hogy általában télen nagyon kiszáradt a szemem, néha még ki is pikkelyesedett és be is pirosodott. Az én drága bőrgyógyászom (akinek a mai napig nagyon hálás vagyok) direkt nekem kevert egy krémet - a probléma csak annyi volt, hogy az is szteroidos krém volt. Amint már írtam: utáltam, de muszáj volt. SOS helyzetekben az a krém + az Oriflame univerzális balzsamja volt a gyógyír, a balzsam egy nap alatt "leolvasztotta" a pikkelyeket, a szteroid meg helyre rakta amit kellett.
Aztán rátaláltam erre a csodaszerre..... Amióta ezt használom, az arcom selymes, puha, és még télen sem jön elő egyetlen egy foltocska sem. Egyszerűen nem tudom elmondani, hogy mennyire boldog vagyok! Sok éves szenvedés és szteroidos kezelés után egy ilyen szuper kis termék rendszeres használata megszabadított minden nyűgtől! IMÁDOM!!!!
A krémről annyit, hogy nem sok illata van, nincs benne SPF, 0-24-ben lehet használni. Az állaga elég gazdag és sűrű, de az én arcom 1-2 perc alatt beszívja. Bár nem ajánlott, de én a szememre is ezt használom. Tökéletes! Borsos ára van, de aki küzdött már hasonló problémával, az tudja, hogy mekkora megkönnyebbülés egy valódi gyógyír. Max pontot kap, és másoknak is meleg szívvel ajánlom!

FONTOS TUDNIVALÓ: NEM VAGYOK SEM ORVOS, SEM GYÓGYSZERÉSZ. NEM ÁLLÍTOM, HOGY A KRÉM HELYETTESÍTI A SZTEROIDOS KEZELÉST, ÉS AZT SEM, HOGY MEGSZÜNTET BÁRMILYEN BŐRBETEGSÉGET. Nekem bevált, imádom és ajánlom nektek is, mindenképp próbáljátok ki! Ha azonban gond van a bőrötökkel, mindenképp forduljatok orvoshoz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Nekem "Ő" A KRÉM.
A történetem dióhéjban (elnézést az elrettentő részekért):

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, PEG-12

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.