Chanel

Ár:   $60   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   $60
Lelőhely:   parfümériák, online

Hosszan tartó, "második bőr" érzetet adó alapozó fluid a sima, hibátlan végeredményért. Közepestől teljes fedésig építhető.

16 árnyalatban kapható

Era800

2020. november 15.

Megtaláltam életem alapozóját konnyed matt finish a 20 beige tokeletes szin egy masodik bör hatású mindig egy elmeny hasznalni szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Marcipancica

2020. május 25.

Számomra ez az alapozó vált be a legjobban. Csodálatos a fedése, mégis természetes, és tapasztalatból mondom egész nap kitart akár igazítás nélkül is. A ráncokba nem hogy nem ül bele, eltünteti őket a pórusaimmal együtt. Nagyon szépen mattít, ami számomra kulcskérdés, mert a t-zónában borzasztóan át tud fényesedni a bőröm. Az egyetlen nehézség a shade-range, ugyanis kevés árnyalata van ami nem rózsaszínes. Ezért vontam le egy csillagot, de úgy is megéri, hogy minden reggel keverem ki a megfelelő árnyalatot a Nyx színező krémjeivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

adri251982

2019. március 30.

Csodás ez az alapozó, de sajnos az én bőrömhöz nem passzol. Durván kiemeli a száraz részeket, főleg az orr és szem környékén. Ezt leszámítva minden rendben van vele: nagyszerűen és egységesen fed, könnyű felvinni, és a színt is eltaláltam (30 Beige). Szerencsére csak egy mintát vettem egy itteni kedves krémmániástól, úh. nem kell továbbadnom, mint sok más csodaszert, ami valami miatt nem volt megfelelő. Ettől függetlenül az alapozó megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Pöti

2018. december 14.

Aki ismer, az tudja, hogy nekem az Alapozó az a Chanel Perferction Lumiere és itt a mondat vége. Mikor megtudtam, hogy megszűnt, gyorsan vettem még belőle tartaléknak, de ugye ez romlandó cucc, így előre tudtam, hogy 2-3 év múlva bajok lesznek. De talán mégsem :D Fenntartásaim voltak ezzel a termékkel, hiszen a léc nagyon magasan van már. De megugrotta!!! Annyira, hogy valódi különbséget nem is veszek észre. Az illata (na az ennek is iszonyat erős sajnos), az állaga, a viselkedése, mind mind az elődjére hajaz. Erre se kell szinte púder, mert púderesre szárad. Igazi porcelánbőrt eredményez, nálam ezt eddig csak a Chanel tudta hozni, meg a Double Wear, de ahhoz csak akkor nyúlok, ha nagyon tartós eredmény kell, amúgy bőven elég a Chanel is, a többihez képest még az is nagyon tartós. Valóban hamar szárad, gyorsan, területenként kell vele dolgozni, vagy beauty blenderrel, azzal a leggyorsabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Wey1122

2018. április 20.

Ùj szerzemèny,mivel fogyòba van az E.L.Double Wear alapozòm màr nem szàndèkoztam ùjravenni nem azèrt, mert rossz hanem lassan öregedő börre màr nem annyira ideàlis. Ez az alapozò nem tipikus matt finishű hanem Luminous Matte Finish igèr. Màsodik bőr ,szèp fedès egèsz nap kitart! Nem szeretem meg időm sincs napközbe a sminket igazgatni.Reggel 5-kor sminkelek este 6-ig kitart!
Külalak letisztult forma,könnyen adagolhatò pumpa!
Amivel gondom van,gyorsan, nagyon gyorsan szàrad ès ecsettel nemigen boldogulok vele.Ezèrt ùjjal dolgozom el,majd a vègèn àtdolgozom ecsettel igy a vègeredmèny is makulàtlan! Àra 51 Euro körül van a D.-ba ,de interneten olcsòbban is beszerezhető!Hiàba a Chanelt meg kell fizetni! 😂
Nem bàntam meg,hogy a Chaneles pultnàl keresgèltem :) 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Külalak letisztult forma,könnyen adagolhatò pumpa!
Nem bàntam meg,hogy a Chaneles pultnàl keresgèltem :) 😄

BettyBabu

2018. április 19.

könnyed alapozo, nagyon termesztes hatassal es nem kell tölte tartani hogy maszhats lesz töle.
hetköznapi viseletre a legalkalmasabb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

hetköznapi viseletre a legalkalmasabb

Fanba

2018. március 4.

elkepesztoen jo! nem reg kaptam ajandekba es tökeletes az allaga szepen epithetö! drogerias alapozokkal nem összehasonlithato! ad egy enyhe fenyes finisht de egyaltalan nem zavaro en a puderjaval hasznalom t- vonalban a többit hagyom hadd csillogjon!:) ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.