Chanel

Ár:   25 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50mL   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   25 490 Ft
Kiszerelés:   50mL
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

susanina79

2018. május 25.

szerintek sokan nem tudjatok igazan mire jo ez a szerum .. igy segitek nektek ..hetente 2x hasznalatos ( inkabb az ejszaka de nappal mindenkeppen egy uv faktoros alapozot vagy varosi fenyvedot hasznaljatok egyidoben vele .
Miert is ? 6% acido glicolico van benne .. igaz ha alacsony is de a rendszeres hasznalataval a borod felszine teljesen megujul es a borod szine is homogenebb lesz a kisebb rancok es porusok is elhalvanyulnak .Segiti megpuhitani a bort ezzel a finom progressziv tehat lasu hamlasztassal .. erzekeny borre is ajanlot .. szemkornyekre nem szabad felvinni es mas kremmel egyutt nem hasznalni ..
ne felejtsetek ! hetente csak 2x es jobb este !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

ne felejtsetek ! hetente csak 2x es jobb este !

BKinga

2016. január 10.

2014-ben kaptam a vőlegényemtől a névnapomra, és még mindig használom. Szerintem szuper szérum, nagyon elégedett vagyok vele. Nekem pont elég a száraz bőrömnek is, két pumpálásnyit kenek szét az egész arcomon és a nyakamon, és utána nincs szükség másra. Az illata kellemes, nagyon finom a bőröm tapintása a felkenés után, és ami a legfontosabb: látszik az arcomon a rendszeres használat, a bőröm sokkal egyenletesebb (ugyanazokat az arckrémeket szanálom együtt már hosszú ideje, ez is része a rutinnak).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

KaviczkiKriszta

2015. október 26.

Számomra hatalmas csalódás volt ez a szérum. Az illata miatt vettem meg, mert az tényleg varázslatos. Még akciósan is egy tonna zsébe került és amikor felkentem, alig vártam, hogy letöröljem. Nagyon zsíros, ragacsos a textúrája, - fényes, olajos hatású lett tőle a bőröm. Persze, puhította is a bőrömet, ha el tudnám viselni magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

Skiiin

2015. április 6.

Gyenge 3-ra tudom értékelni, mintám volt belőle (hálistennek) nem tapasztaltam se jót se rosszat, a hidratáló hatása nekem is gyenge volt.
A flakon az tényleg szép, egyedi.
Talán ennyit tudok elmondani róla, nem fogom megvásárolni.

De aki teheti próbálja ki, hátha valakinél működik!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

A flakon az tényleg szép, egyedi.
Talán ennyit tudok elmondani róla, nem fogom megvásárolni.

De aki teheti próbálja ki, hátha valakinél működik!:)

szeliger

2014. november 23.

1 ml mintám 3 hétvégi napra volt elég. Mit ígér? Ez áll a csomagoláson: Hetente megújítja az arcbőrt. Kisimít és hidratál. Puha, sima és friss arcbőr. Mit hoz a valóságban? Friss illatú, gél állagú, fehér színű krém, könnyen eloszlatható, a bőr hipp-hopp beszippantja. Szép a végeredmény, tényleg sima, puha a bőröm tapintása. A hidratáló hatása önmagában az én bőrömnek nem elég, de az is lehet, hogy a minta szűkössége miatt csak takarékos voltam vele. Hosszútávú jótékony hatást nem észleltem, itt arra gondolok, hogy másnap semmivel nem szebb a bőröm, mint más kencék használata után. Sok ilyen szilikonos szérum kapható, ez semmivel nem tud többet a társainál, teszi a dolgát, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 23.

edina.bajzath

2014. január 20.

Szerintem ez egy tökéletes szérum és abszolút megéri az árát. Szép kisimult lesz tőle a bőröm, már egy használat után is látványos. Picit ragadós, de azért lehet rá sminkelni.használata egyszerű és ha belegondolunk, hogy mennyibe kerül egy szépészeti beavatkozás, már nem is annyira drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.