Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   17 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2015. november 3.

Ár:   17 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

• 4 árnyalat kombinációja
  • Gyönyörű teljes színkollekció a szemekre
  • Végtelen sokféle hatást tesz lehetővé

Ár: 8500 Ft , Eladó: Amizone
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow - 288 ROAD MOVIE
Ár: 10000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 19.

Update: a 254 Tissé D' Automne is csak beköltözött a polcomra...Kissé melankólikus színvilágú, khakis-bronzos egy kis rosé-val, akár maga az ősz. Rendkívül jól kihasználható színkombináció a barna szeműeknek - természetesen nem csak ősszel használom.

2017. június 13. 94 Reflets D'Ombre: szép színösszeállítás, megfelelően pigmentált termék, a megszokott, fekete lakkházas csomagolásban. Kézben tartva is érezhető a luxus, amit közvetít. Nagy dolog volt korábban ez a szemfesték, a Chanel smink bármelyike vágyunk tárgya volt, viszont mára ez a presztizse szerintem ebben a kategóriában már nem az, ami volt. Olyan nagy lett a választék, rengeteg az elképesztő dolgokat produkáló új márka, akik kellemesebb árfekvésű alternatívát és ráadásul igen magas minőséget képviselnek. Nem vagyok a márka elkötelezett híve, és elfogult sem, amikor mérlegelek, ezért jó szívvel csak 4 csillag jár, és ebben már benne van a múlt dicsősége is. Még akkor is, ha a Chanel volt, van és valószínű, hogy még sokáig - sokak örömére - lenni is fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 19.

vonmunster

2019. február 22.

08 Vanités árnyalat van meg, amely csodás lila színeket tartalmaz. Való igaz, hogy messze nem olyan krémes és olyan jól fedő szemhéjfesték, mint pl a Jeffree Star vagy Urban Decay paletták, viszont gyönyörű, visszafogott sminket lehet vele készíteni. Eleinte, amikor megvettem, nem volt a kedvencem, DE: rájöttem,
ha nedves ecsettel visszük fel, annál jobban lehet vele vadulni, és a Vanités 2 duokróm lilája (az egyik egy sötét, kékes-fémes lila, a másik pedig arany fénnyel irizáló, világosabb lila) igazi atombombává változik és a legvadabb sminkhez is tökéletes. Örülök, hogy adtam neki még egy esélyt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

motiviana92

2018. november 12.

Sokaig kerulgettem mielott megvettem ( kellett mert chanel es gyonyoru) ketto nude arnyalatu palettat rendeltem ( tisse camelia es rivoli)
Eletem legnagyobb csalodasa volt, a too faced primeremmel kb 2 ora mulva beleult a redokbe es a pigmentaltsaga is nulla.
Mielott megveszi valaki ajanlom kiprobalni, mert a swatch gyonyoru amikor rakened a kezedre de szemen egy nagy nulla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nem ájultam el tőle, ami pozitívum, hogy párszor már leejtettem, és noha a "pánzélzata" eltört, a festékeknek semmi baja! Emellett kicsit kiáblándító volt, amikor a nude árnyalatot (mint kedvencet a quatrobol) használva egyszer csak észrevettem, hogy a kis domborúság eltűnésével már a pot alját kapirgálom..ami ugyanolyan színű mint a szemhéjpúder ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Lassan 2 éve használom heti 5x biztosan, és még bőven van benne. A szemhéjam nem szárítja, mint más olcsóbb termékek. Teljesen elégedett vagyok a színeivel is. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

feketerigo00

2017. szeptember 15.

Nekem az ezüstös-feketés árnyalatokban van meg, de sajnos le kell értékelnem..
Még külföldön vettem (erősen leárazva), de azon kívül, hogy nagyon szép, mély színei vannak és erősen pigmentált, sajnos nagyon porzik, nehéz egyenletesen és nem foltosan felvinni, ill. túl hamar megül a szemhéjamon a festék, emiatt pedig nem is túl tartós. :( Örülök, hogy nem teljes áron vettem meg, mert majd' 18 ezer ft-ért már kicsit mérges lettem volna, mert egyáltalán nem érte volna meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nekem az ezüstös-feketés árnyalatokban van meg, de sajnos le kell értékelnem..

vikisz

2017. augusztus 7.

A 284 Jardins de lumieres boldog tulajdonosa vagyok, itt vettem egy nagyon kedves lánytól. 3 hete használom, az a tapasztalat, hogy a félig fedett szemhéjamról szemhéjbázis nélkül bizony 3 óra alatt eltűnik a nagy gonddal felvitt festék. Nekem az Artdeco Eyeshadow base vált be, finomat felütögetem a szemhéjra, várok kb 10 percet majd jöhet a Chanel. Egyelőre úgy tűnik, hogy barátságban vannak mert 10 óra munkahely után a 8 km futás sem rontott számottevően a smink minőségén (tudom, miért futok full sminben.....elfelejtettem lemosni). A dobozkában lévő applikátor sztem használhatatlan vagy csak én vagyok béna, nekem a kicsi és tömött ecset vált be azzal viszem fel és egy nagyobb fejűvel satírozom. A színek becsapósak, ki kell próbálni vásárlás előtt mert nekem a bordó és a zöld is felkenve inkább szürkés (igaz, hogy nagyon szép szürkék :o)) Összességében tőlem jár az 5* mert igazi luxustermék és bázissal együtt használva lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

hneszter

2017. április 22.

Nem ez az árnyalat van meg, de attól függetlenül nagyon szeretem, iszonyatosan pigmentált, ha felviszem a szememre este mielőtt indulnék valahova, rajta marad, és nagyon szépen csillog. Ajándékba kaptam, nem hinném, hogy ennyi pénzt kiadnék érte, de ha már ingyen volt, úgy nézve nagyon is jó...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

pofi89

2016. szeptember 8.

Nekem a Séduction árnyalatok voltak meg, a Müllerben vettem leárazva töredék áron. Egy év alatt elfogyott, minden egyes nap ezt használtam, nem kellett másik ...

Rendes áron is hajlandó vagyok újravenni, csak várom, hogy reptérkozelbe keruljek, hogy tuti eredeti/nem lejárt legyen. Próbáltam spórolni és vettem L´Oreál mono szemhéjpúdert, még a L´Oréal Nudes palettára is kidobtam 4 ezer forintot, meg egy H&M folyékony szemhéjpúdert is bepróbáltam, meglepo módon ez utóbbi volt még a legjobb az osszes kozul.... :D Korábban volt Pupa, Catrice, Essence stb., amit sokan istenítenek olcsó-de-jó-kategóriában, és hatalmas csalódás volt az osszes. Egyszeru lélek vagyok, 2-3 normális szín kell, egy paletta kb. 4 színnel, nincsen ecsetkészletem meg sminkes fiókom, egy kicsi ezeréves parfumhoz kapott szütyiben van minden festékem, úgyhogy sminkből tényleg nem vagyok ilyen nagyon profi/finnyás alkat, de az a pár darab cuccom, ami van, hadd maradjon már a kis pofimon normálisan egész nap és látsszon is, nem tudom munkában félóránként újramázolni a képem!!!

A drogériás cuccok mind csalódás voltak, mert egyszerűen alulról se nyalogatták azt a strapabírást, pigmentáltságot, nem-porzást, amit már a drogériás cuccért kiadott pénzért is elvárnék, nem hogy.... Szóval ég és fold a kulonbség azok és ez kozott a paletta kozott (még Diorom volt nagyon jó!), csak ajánlani tudom és maximálisan megéri az árát, még ha elsore húzósnak is tunhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

kicsiliba

2016. június 25.

Szerintem kicsit túl nagy a hype körülötte,nem is értem ezt a majdnem 5 csillagot,a Too faced palettám sokkal jobb!Tényleg szépek a színei,közepesen pigmentáltak,ami nappalra teljesen jó.DE!Elég nehéz vele dolgozni ,kemény,nehezen építhető,ezt még mind megbocsájtanám neki,ha tartós lenne,de max.3 óra és alap felett is eltűnik a szemhéjamról!Rohadt idegesítő egy ekkora márkánál,ilyen drága terméknél!Én itt vettem a Km.-n,így azt mondom,nincs gond,de ha boltba vettem volna,biztos hogy sikítva rohannék vissza a pénzemet követelve!
Chanel márkánál nekem csak a pirosító és a szájfény vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Chanel márkánál nekem csak a pirosító és a szájfény vált be!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.