Chanel

Ár:   17 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlueBunny, Módosítva: 2015. november 3.

Ár:   17 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

• 4 árnyalat kombinációja
  • Gyönyörű teljes színkollekció a szemekre
  • Végtelen sokféle hatást tesz lehetővé

9900Ft-2021.nyári kollekció- Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Quadra Eyeshadow
Ár: 9900Ft (+970 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: használt, a képen látható állapotban 382 Lumieres et Vibrations, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Ár: 3990/db + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jkrisztie2

2022. május 30.

Ez a paletta egyszerűen mesés! Egy kedves krémmániás eladótól vettem, hát mit mondjak, nem bántam meg! Gyönyörű színek, tartós, jól pigmentált, a színek szépen harmonizálnak, jól lehet vele tusvonalat húzni, satírozni, szóval sokféleképpen lehet variálni tényleg végtelen sokféle hatást elérve. Kb sohasem fog elfogyni. Az árát bőven megérte, imádom! Köszönöm Tarzicia! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 30.

Kamea

2022. május 30.

2022. 05. 30. 352 Elemental
Adódott egy kihagyhatatlan lehetőség és meglett az első nem limitált kiadású Chanel 4-es palettám.
Világos mályvás/rózsaszínes/barnás színek.
A bal oldali oszlop kettő darab szaténfényű, a jobb oldali pedig kettő darab matt színt tartalmaz. A 2 db matt szín között csak árnyalatnyi különbség van. Ezek inkább rózsaszínesek, mályvásak, míg a szaténfényűek inkább a barnába hajlanak és sötétebbek is a mályvás társaiknál. A legsötétebb szín is a szaténok közül került ki. Hiába a szatén finish, a szemhéjra kerülve az is finoman visszafogott, akárcsak az összes többi szín. Annak ellenére, hogy én szeretem a (nem harsány) színeket a szemhéjamon, a visszafogottsága ellenére nagyon megtetszett ez a kis paletta. És bár nekem a melegebb színek állnak jobban, meglepetésemre ezek a mályvák is jól mutatnak rajtam, nem nyomják el a tekintetemet, inkább kiemelik azt. Egy mályvásan lila, vagy szimplán csak lila szemceruzával megbolondítva pedig szofisztikált, mégis rendkívül elegáns szemsminket lehet vele készíteni. Szinte feldobja a hangulatomat a szomorkásabb napjaimon. A festékek pigmentáltak, jól satírozhatóak, tartósak és nem porolnak.
A Lumiéres et Vibrations palettára majdnem egy évvel ezelőtt csak 4 csillagot adtam, annak ellenére, hogy azt is nagyon szeretem. Az ötödik csillagot tőlem itt a Krémmánián most mégis az Elemental hozta meg a Chanel 4-es palettái számára.

2021. 08. 27. *Soha ne mondd azt, hogy "soha!"* a jeligéje a véleményemnek. Ugyanis volt egy időszaka az „új” életemnek, amikor azt gondoltam, soha nem fogok Chanel 4-es palettát venni. Inkább a nagyobb és sok színből álló palettákat részesítettem előnyben. Mostanra azonban fordult a kocka. Már jobban kedvelem a 4-es, 5-ös kompaktokat.
382 Lumiéres et Vibrations, @szeliger véleménye ihlette ezt a bejegyzésemet.
Ez a második Chanel négyesem. A másik egy limitált kiadás (mondjuk ez is az) és azt még nem avattam fel. Ez a második, nekem mégis „Az első”, mert a születésnapomra magam intéztem a férjemtől magamnak, szóval mégiscsak egy szülinapi „meglepi” volt :D, és hát ő az, akit először szolgálatba állítottam.
A színeibe az első blikkre beleszerettem. Nekem a világosabb színek állnak jól, a sötétek nem annyira. Beszűkítik a tekintetemet, fáradttá teszik a szemeimet. Ennek a palettának a két legvilágosabb aranyló-pezsgős árnyalata viszont kinyitja. Füstösítésre is a harmadik, mogyorószínt használom csak, a legsötétebbet pedig nagyon ritkán, esetleg a felső szempillasor színének mélyítésére.
Én is elégedett vagyok vele, szeretem és örömmel is használom. DE! Ami miatt mégse adok maximális pontszámot az az, hogy az árkategóriájában nem éri el a számomra elvárt szintet. Lehetne kicsit pigmentáltabb és lehetne kicsit tartósabb is. A préselése kitűnő, valóban nem porzik és jól satírozható. De ennyi pénzért igenis, hogy legyen tökéletes! Sajnos nem az, helyette viszont ismét kapunk egy falatnyi Chanel-életérzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 30.

2022. 05. 30. 352 Elemental
Világos mályvás/rózsaszínes/barnás színek.

382 Lumiéres et Vibrations, @szeliger véleménye ihlette ezt a bejegyzésemet.

Kosza41

2021. november 2.

Sajnos tökéletes. Tényleg. Fáj leírni, mert szeretném azt írni, hogy nem éri meg az árát, de megéri. Azt tudja a Chanel, amit az olcsóbb "távoli szegény rokonai" nem: gyönyörű, természetes színeket lehet választani, amivel nem csak dögös, szilveszter éji "mindentbele" sminket lehet készíteni, hanem visszafogott, gyönyörű hétköznapi sminkeket is, amit szerintem sokkal nehezebb. Nekem egy visszafogott, barnás árnyalatú tábla van, imádom, hogy egyszerűen nem lehet túlsminkelni vele. Elsőre azt hittem: na ez nem fog látszani, melléfogtam. Aztán kiderült, dehogynem, pont ettől elegáns, kiemeli a szemem, és nem a szemhéjpúder ordít, hanem a szemem maga lesz szép.
Már volt korábban is: egy-egy alapszínekből álló paletta aranyat ér, mert iszonyú sok ideig elég, és minden áldott nap lehet használni.
Szóval kupon-vadászatra fel! Ebben az árkategóriában már igazán megéri bárrmelyik 20%--os akció...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

szeliger

2021. augusztus 27.

2016.január 24.
Két nagyszerű palettám is van ebből a sorozatból.
234 Poésie. 2014-ben újított a cég, a teljes palettasorozatot lecserélték jobb minőséget ígérve. Ebben a négyesben is már az új formulát használták, ráadásul ez az összeállítás a 2014. évi limitált kiadású őszi kollekció része volt, gyorsan le is csaptam rá, amikor kirakták a polcokra. A négyes tartalmaz egy bronzos, egy sárgás bézs, egy hideg tónusú világosabb rózsaszín és egy mély lilás taupe árnyalatot. Szárazon használom, ecsettel viszem fel, szemhéjalapra. Nagyon könnyű vele dolgozni, jól pigmentált, tartós, a színek szépen összedolgozhatók. Első használatnál azt hittem, nem is vett fel az ecset festéket, annyira nem láttam az ecset szőrein, mégis a szemhéjra gyönyörűen felkerült a festék. Nagyon szeretem, ezek az én színeim, főleg azoknak javaslom, akiknek a hidegebb színek állnak jól. Ritka az, hogy egy palettát teljesen elhasználok, de ez szerintem minden idők egyik legjobb palettája, így nem csoda, ha a rózsaszín és a bézs szín gyakorlatilag már el is fogyott. Felfedte magát, a színek alján négyzethálós a festékport tartó kis fémtégely, középre (gondolom) a színkód van felvésve és egy Made in Italy felirat. Ha valaki még meglátja valahol, ne sokat habozzon, mert ez egy kifogástalan minőségű termék.
254 Tissé d'Automne. Az előző paletta sikerén felbuzdulva vettem meg még októberben a 2015. őszi kollekcióból ezt a négyest, egész ősszel szinte csak ezt kenegettem. A színkör itt kifejezetten meleg tónusú, ami nálam nagyon rizikós, hideg színek bátran jöhetnek, de a meleg körből nagyon óvatosan választhatok csak, ezúttal nem nyúltam mellé. Az összes szín selymes fényű, egy közepes olívazöld, egy barackos rózsaszín, egy bronzbarna és egy sötét, a többinél kicsit mattabb hatású olívazöld teszi ki a négyest. A színeket az ecset ebben az esetben is jól felveszi, leszámítva a barackos színt, amit csak egy keményebb ecsettel tudok megmozdítani. Ugyanakkor nem hallgathatom el, hogy a Poésie színeihez képest minden szín egy kicsit keményebb textúrájú, bár ez nekem nem okoz annyi bosszúságot, mint amiről scopionqueen az enyémet megelőző véleményében beszámolt. Szeretem ezt a négyest is, de szerintem minőségre ez picit lemarad a társától.

2021.08.27.
Öt év telt el az előző véleményem óta, változatlanul szeretem ezeket a palettákat, több változatot is használtam az elmúlt években.Ezekről nem írtam külön, mert nem hoztak újdonságot. A mostani sorozatból azonban muszáj kiemelnem egyet, mert annyira jól használhatónak tartom, hogy legszívesebben mindenki táskájába pottyantanék belőle egyet.
382 Lumiéres et Vibrations névre hallgat ez az új négyes. Egy pezsgős-barackos, egy mogyorószín és egy csokoládébarna alkotja az alaphármast. Ez így nem hangzik túl izgalmasnak, de az árnyalatok annyira szépek és olyan jól harmonizálnak egymással, hogy így együtt azért ritkaságszámba mennek, még ha külön-külön helyettesíthetőek is lennének. Az állag nagyon jó, a por már szinte krémes, megfelelően pigmentált. Nem potyog, nagyszerűen satírozható és mégis a helyén marad, nem lesz belőle egy nagy paca nap végére. (Na jó, nem felelne meg a valóságnak, ha azt állítanám, hogy egyáltalán nem mozdul el, de bőven a tűréshatáron belül van.) A negyedik, kiegészítő aranyszín pedig igazán különlegessé teszi a négyest. A három színből szoktam ecsettel egy átmenetes szemfestést készíteni, végül pedig ujjbeggyel teszek ebből az aranyszínből egy keveset a mozgó szemhéj közepére. Fekete szemceruza, hangsúlyos szempillák és wow!
Minden évszakos, minden napszakos gyönyörű kis négyes, amiről első ránézésre magam sem gondoltam, hogy ennyire fogom szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

2016.január 24.
Két nagyszerű palettám is van ebből a sorozatból.

2021.08.27.

dbeata

2021. július 16.

A 308 Clair-Obscur változattal bővült sminkkészletem, ami egy alapvetően matt, mindennapi ill. füstös smink készítésére alkalmas (szerintem) négyes, benne két transirtion árnyalattal, egy highlighterrel és egy intenzív sötét barnásszürkés színnel. Nagyon szeretem! Az "effortless" makeup! A színek: pont ami kell! Használata mellett nem kell már külön szemceruza, highlighter sem. Az eredmény pedig gyönyörű, pedig picit féltem a csupa matt színtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 16.

floracska6

2021. március 1.

A Codes Subtils barnás árnyalatú négyes van meg nekem ebből a palettából és nagyon szeretem, gyönyörű pigmentált színek de inkább alkalomra használom (ami a korona ideje alatt nem sok van úgyhogy néha az Aldiba is lol). Viszont ami nagyon zavar benne, hogy nem tartós :( Emiatt nagyon örülök, hogy csak teszter termékként vettem meg és nem adnam ki rá egy kisebb vagyont mert szerintem nem éri meg az eredeti árért. A MAC szemhéjpúderei sokkal minőségibbek és olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Vicuska918

2020. szeptember 18.

City Lights árnyalatban vásároltam meg akciósan a M-ben. Tartós, intenzív, pigmentált színek. Hétköznapra vagy alkalomra is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Tarzicia

2020. március 22.

Még nem írtam Chanel szemhéjnégyesről véleményt, pedig már kisebbfajta gyűjteményem van, nehéz ellenállni, ha kijön egy-egy új kollekció. Most különösen megörültem, amikor megláttam, hogy milyen színek lesznek a 2020 tavasz-nyári kollekcióban. Alapvetően nude színeket használok, a kedvencem a Les Beiges Les Indispensables paletta, de a rózsaszínes-mályvás, főleg matt árnyalatokat mindig is hiányoltam a Chanel-nél. Ennek a két új palettának a színösszeállítása nagyon tetszik, és biztos nem fog arra a sorsra jutni, hogy kihasználatlanul áll majd a fiókomban.
352 Elemental
Aránylag világos nude színek, hideg tónusúak, enyhe rózsaszín/világos mályva beütéssel, 2 szín matt, 2 pedig szaténfényű. Semmi extra, csak jól kihasználható szép színek, szerintem alapdarab. Szolíd hétköznapi sminket lehet vele készíteni, nagyon világos bőrűeken jobban látszik.
354 Warm Memories
Már ránézésre is mutatós paletta, az előzőhöz képest sötétebb, melegebb és teltebb színek. 2 mályvás sötétrózsaszín, az egyik matt, a másik szaténfényű, 1 bíborszín, ez is szatén, és 1 barackszínű árnyalat, rózsaszín metálfénnyel. Ez a legkülönlegesebb és legfényesebb szín, de egyáltalán nem feltűnő, hanem elegáns, a szemhéj közepén gyönyörűen mutat, és szépen harmonizál a többi színnel, különösen a legsötétebb bíborral. Ez a barack szín nagyon hasonlít a szintén új Ombre Premiere Liquid 22-es Rising Sun-ra, de annál sokkal visszafogottabb fénye van.
A két paletta színei egymással is jól kombinálhatók, én használtam már egyszerre a kettőt.
A megszokott Chanel-minőség, maximális pigmentáltság, selymes, szinte krémes állag, egyik sem porzik, nem potyog, könnyedén és szépen eldolgozhatók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 22.

352 Elemental
354 Warm Memories

Tempete

2020. február 13.

Istenem , annyira gyönyörű! :D Már régóta vágytam egy ilyen palettára, most rászántam magam, és beszereztem a tissé d'automne árnyalatot (egy halvány rózsaszín, egy barna és két zöld árnyalat). Közepesen pigmentáltnak mondanám, de nekem éppen, hogy ezért tetszik, nem kel több :)
A csomagolás nagyon szép, igényes, nagyon tetszik. Csillámos, ez tény, inkább alkalmi sminknek mondanám, egyenlőre nem is lesz napi használatban, mert az ára nekem picit még húzós, 4 ilyen picike színért :D Ami külön tetszik, hogy nem potyog felvitel közben. Ezt sose tudtam megbocsájtani egy terméknek, ha ilyen problémák voltak vele. Én nem a saját applikátorral használom, hanem ecsetekkel, nagyon szépen elsatírozható, nem lesz foltos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

technodiva

2019. július 21.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki, mert ez az első Chanel termékem és végre kipróbálhattam. A képen lévő színösszeállítás van meg. Sajnos azt kell hogy mondjam, nem vált be. Gyönyörű a csomagolása, de maga szemhéjpúder nagyon gyengén pigmentált. Sokat kell belőle felvigyek a szemhéjamra, hogy csak egy minimálisan is látszódjon és nagyon hamar lehullik, kopik, nap közben többször kell igazítani. Enyhén csillámos, ami nagyon szép hatást kelt, de ha sokat viszek fel a termékből akkor a szín nulla, a csillám viszont munkába már túlzás. Alkalmakra azért elhasználom. Csalódtam, mert azt hittem Chanel lévén igazán jó minőségre számíthatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.