Chanel

Ár:   17 590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: sugar, Módosítva: 2019. január 20.

Ár:   17 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Bebebuell

2013. március 4.

Nah igen. velem is megtörtént. Beleszerettem. Aztán kipróbáltam és jött a kiábrándulás. Ám mint az igazi szerelmek,ez is menthető volt, jött a vizes applikátor. Bár nincs feltüntetve ,hogy wet&dry...de gondoltam oké... és győzött a szerelem... :)) és persze Chanelék, akik ugyan nem tüntették fel,hogy wet&dry -val van dolgunk,de mivel 5 óra múlva a mosdóban is még odavágtak a színek ,így aztán 5 csillagot kap Ő is!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Pöti

2012. november 25.

Életem mellényúlása. Porzik, alig látszik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

Életem mellényúlása. Porzik, alig látszik..

Feketepárduc

2012. szeptember 10.

Bár nagyon vágytam rá, azt kell, hogy mondjam, hogy ez egy gyenge szemfesték. Nagyon drága és ahhoz képest egy nagy nulla. A színek alig látszanak, teljesen mindegy, hogy használok-e alá szemhéjalapozót. Sokkal jobban jártam volna egy Dior választással, összehasonlíthatatlan a két minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

chyork

2012. május 2.

Nagyon kíváncsi vagyok a trükkre, mert így szárazon ez elég sovány teljesítmény. halvány színek, könnyen lejön, összességében csak azért nem vagyok nagyon csalódott, mert ajándékba kaptam és nem fizettem érte egy rakás pénzt. De ha vizesen maga a csoda, akkor updatelek és javítok a pontszámon. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

albertinablogg

2012. április 15.

Én ezt vettem meg két napja! :)) Ennél is működik a wet and dry trükk! :) És a csillámos arany színt egyszerűen szavakba sem lehet foglalni! http://vabertin.blogspot.com/2012/04/chanel-eclosion.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

albertinablogg

2012. március 18.

Nekem nagyon tetszik, szép színek, a minőség szerintem kiváló. Azt aláírom, lehet kicsit halványak a színek, de ha egy picit benedvesítitek az applikátort, mesés eredmény érhető el vele. És mégy egy dolog, a csillámos verziók sem peregnek a szem alá. Nekem nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

andrea.horvath79

2011. október 27.

Szép színek, de többet vártam Chaneltöl, ami a minöséget illeti. Sajnos nem túl tartós, pár óra után már kopik és a színek is hamar kifogynak a palettáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bentonite 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.