Chanel

Ár:   20 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   20 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Láthatatlan alapozó , ami terméstetesen egészséges ragyogását ad a bőrnek. Ideális , ha a napot a szabadban töltjük, hiszen véd a káros környezeti hatásoktól.

Ár: 13.000 , Eladó: GeorginaH
Állapot: 30 ml /1 lencsényi hiánnyal , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.ker Foxposr+990

Sophie33

2020. május 18.

AZ ALAPOZÓ!

Tök mindegy milyen a bőröm, jó..ha zsírosabb azokon a napokon JÓ, ha szárazabb valamiért JÓ...Angliában éltem és minta volt egy ottani ELLE-ben...kiprobáltam..imádom. Szépen fed, könnyű eldolgozni, nem nehezedik a bőrömre, nincs maszk hatás.
Nem az olcsó árkategória, tehát nem használom minden nap, de ha buliba megyek vagy randira vagy valami eseményre, akkor tuti hogy Őt választom...
Ma már itthon lakom, de ha elfogy, biztos hogy befektetek egybe, mert számomra ez az egyik kis "luxus" ami feldobja a napjaimat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

AZ ALAPOZÓ!

Skiiin

2019. december 7.

Első használattól kezdve szerelem...Mint a márka többi terméke, számomra ez is hozza a nagybetűs minőséget. 25%-os akcióban vettem, így triplán örülök neki. Pumpás adagolású, viszont a mennyiség nagyon jól szabályozható! Azt nem tudom mennyire utazásbarát, mivel kis üvegcse. Az üvegcse nagyon igényes, olyannyira, hogy a kupak tetején a logó nem fehér, hanem bézs szinű.
A 22 Rosé árnyalat van meg nekem. Az illata kellemes, és a konzisztenciája megmagyarázhatatlanul jó! Csak úgy siklik a bőrön, könnyen eloszlatható. Száradást követően nem ült meg sem a pórusokban (azokat mintha össze is húzná), és a ráncocskákban sem. Az ami a fenti leírásban szerepel, azt mind teljesíti is nálam. Könnyű fedésű, a bőrhibák eltüntetésével nem tudom hogyan boldogul.
Röviden: tényleg 'healthy glow' hatással bír még a problémamentes bőr számára is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Fanfarsang

2018. augusztus 24.

Vitalumier Aqua-t használtam évek óta, majd gondoltam kipróbálom ezt. Szép, finom illat, minden! Aztán egyszer úgy alakúlt, hogy nem volt nálam, de a Vitaliumer-ből még volt egy kevés a piperémben. Amikor feltettem az arcomra akkor jöttem rá, hogy bizony nekem a Vitalumier jobban tetszik. :)
De ettől függetlenűl ez is egy szuper jó alapozó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

De ettől függetlenűl ez is egy szuper jó alapozó!

szeliger

2016.április 6.
No 30.Nagggyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval. Az üveg tégely jól kézreáll, a pumpával jól szabályozható a felhasználni kívánt alapozó mennyisége. Sajnos a pumpa nem tekerhető le, egyelőre még nem akartam nagyon feszegetni, nehogy eltörjem. Nagy kérdés, hogy ha már csak kevés lesz benne, akkor hogyan fog viselkedni. Jó pont jár azért, mert átlátszó az üveg, látni, hogy mennyi még az annyi és azért is, mert az alapozó fényvédőt tartalmaz.
Az illata kellemes virágos illat, sok Chanel terméknek van hasonló illata. Nem mindenki fogja szeretni, mert az illat elég intenzív és még az arcról is sokáig érezhető, én kifejezetten kedvelem. Az alapozó nagyon könnyen felvihető, kézzel is gyorsan és problémamentesen eloszlatható, szinte egybesimul a bőrrel. A végeredmény nagyon tetszik, szép, sugárzó, egészséges bőr, lehet, hogy csak illúzió, de úgy látom, hogy a bőröm fiatalabbnak tűnik. Fedése könnyű-közepes, mivel eltakarandó bőrhibáim nem nagyon vannak, nekem tökéletesen megfelel. Jól tartja a kontúrozó púderemet és a pirosítómat. Estére sem fonnyasztja meg az alapjában száraz bőrömet és átfényesedést sem tapasztaltam. A színt is tökéletesen sikerült eltalálni, nem tudok rá többet mondani, mint azt, hogy hibátlan és álomszép. Ha nem ragyásítja meg a bőrömet, akkor átvette az első helyet, teljesen levett a lábamról.

2018. június 24.
Szétszedtem, mert lehetőség szerint mindig szétszedem a végén a pumpás cuccokat. Nem volt egyszerű, csak akkor ajánlom a szétszedést, ha tényleg kiürült, nehogy eltörjön valami benne. Akit mégis érdekelne, nagyjából három hétnyi adag maradt még az üveg alján, amikor a pumpával már nem volt kinyomható belőle semmi. Ilyen értékes cuccot nem dobunk a szemétbe, én fülpiszkáló pálcikával szedtem ki, sajnos elég keskeny az üveg nyílása, a kiskanál nyele nem fért bele.
Az alapozó így két év távlatából is az egyik legszívesebben használt alapozóm volt, az idő múlásával semmiféle minőségromlást, állagváltozást nem tapasztaltam. Most pedig érzékeny búcsút veszek tőle, még akkor is fájó szívvel, ha időközben a Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude letaszította a trónjáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 24.

2016.április 6.

szukhentrunk

2018. március 7.

Lassan fél éve használom ezt az alapozót és egyszerűen imádom!! Nekem minden igényt kielégít. A bőröm hajlamos a pattanásokra és egy olyan alapozót kerestem amitől nem lesz rajtam kétszer annyi. Az illatát kifejezetten szeretem. Nem biztosít teljes fedést de nekem ez nem is volt elvárás, inkább, hogy egységessé tegye a bőrömet. Ha felteszem mintha nem is lenne rajtam semmi, abszolút nincs maszk érzésem, amikor viselem. Lassan fogy, amivel kompenzálja nálam az árát. Ártól függetlenül biztos, hogy újraveszem. A Chanel nevéhez hűen hozza a minőséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Igh12

2018. március 4.

A legjobb tulajdonsága ennek az alapozónak, az, hogy szépen fed. Ez alatt azt értem hogy nem ül bele a pórusokba. Még nagyitós tükörrel sem látni, hogy bármi lenne az arcon.
Fedése gyenge (nem létező?!). Semmilyen bőrhibát, kis piros foltot sem fed el. Igy inkább annak lehet jó, akinek amugy tökéletes a bőre :D viszont apró szinegyenetlensége van, és ezt szeretné korrigálni.
Tartósságát közepesnek mondanám. Hamar fényesedik, kopik, igazitgatni kell.
Igy kap pontlevonást. 17 ezer forint egy "szépen fedő" de semmi bőrhibát el nem tüntető alapozóért ami nem tartja magát pár óránál több ideig, szerintem sok.

Update: lassan 3 hete van a polcomon, más alapozók (El, Shiseido, és Lancome) társaságában. Ezért az egyért egyszer sem nyúltam. Tényleg nem tud semmit jobban, mint az emlitett 3 márka alapozói, tartósságban mindegyiket alulmúlja, és drágább is. Bár chanel szerintem, ha csapvizet árulna müanyag flakonban, az is 10.000 Ft nál kezödne. A leg túl-hypoltabb, túlárazottabb márka, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Tartósságát közepesnek mondanám. Hamar fényesedik, kopik, igazitgatni kell.

Bildiko78

2018. január 24.

Alapból fényes a bőröm, ezért olyan alapozót kerestem, ami nem fénylik, viszont nem is lesz tőle poros-száraz a képem. Szerettem volna ha könnyű viselet, de azért van valamennyi fedése, mert mostanában megbolondult a bőröm és elkezdett pattanásokat növeszteni. És ezeknek a feltételeknek tökéletesen megfelel. Viszont a színe miatt majdnem elvetettem. Nekem sárgás tónusú a bőröm, és először a 20-as és a harmincas szín között vacilláltam, de szörnyű lett a végeredmény, konkrétan narancssárga lett a fejem a világosabbtól is. Na persze nem rögtön, hanem felkenés után negyed órával. És akkor megtaláltam a 22-es színt, ami rose néven fut, ki tudtam próbálni a tesztert, viszont át kellett mennem másik bolba megvenni. Ott a kedves eladóhölgy figyelmeztetett a pénztárnál, hogy ez szerinte nem az én színem lesz, hiszen szemmel láthatólag nincs rózsás bőrszínem, de nem hagytam magam lebeszélni és nagyon jól tettem.
Attól féltem az illata zavarni fog, mert erre elég érzékeny vagyok, de egyáltalán nem, pár használat után már észre sem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

GeorginaH

2017. november 13.

Elég nehéz egyetlen próba "tesztelés " után véleményt írni,de megpróbálkozom ha már egy valag pénzt kiadtam érte.
Csomagolás:
Uh.Na itt elvesztem..Engem már ezen a ponton kilóra meglehet venni (pedig jó nehéz vagyok 😄)
Szóval a szokásos letisztult Chanel design, mondjuk ki: ránézni is szívmelengető.
Jó-jó,mind ilyen - ahogy a férjem mondaná pedig tudjuk ,hogy mégsem.
Pumpás kiszerelés( elsőre frászt kaptam,hogy öntős,de szerencsére nem)
Egy pumpálásnyi mennyiség elegendőnek bizonyult teljes fedésre.
N.22 Rose árnyalattal tettem próbát (túl a negyedik X-en nincsenek ráncaim viszont rozaceara hajlamos,érzékeny bőröm igen.)Szóval emiatt tettem le a voksomat erre a színre.
Az eredmény bámulatos ,gyönyörűséges a fedése valami álom.Talán a 20-as éveim elején volt ilyen pofikám.De..Sajnos az illata brutál erős.Egy kellemes virágos kis illat de felvitel után még vagy 1,5 óráig éreztem (lehet ettől éreztem magam frissebbnek 🤔)Tartóssága kb.6 óra, bár én nem fixáltam púderrel valószínűleg úgy tovább tart.
Ettől függetlenűl kicsit szomorú vagyok mivel egy valóban egy jó minőségű alapozóról van szó viszont ha illatanyagmentes lenne akkor egy álom alapozó lehetne...
Egyenlőre fájó szívvel eladósorba tettem, de lehet majd próbálkozom vele.Vagy legközelebb előbb megnézem a véleményeket 😊
Azért a négy csillag simán mehet neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Csomagolás:
Jó-jó,mind ilyen - ahogy a férjem mondaná pedig tudjuk ,hogy mégsem.
Pumpás kiszerelés( elsőre frászt kaptam,hogy öntős,de szerencsére nem)
Egy pumpálásnyi mennyiség elegendőnek bizonyult teljes fedésre.
Azért a négy csillag simán mehet neki.

lydiaszucs

2017. október 21.

Önmagában nem szuperál, csak ha nagyon csodálatos problémamentes böröd van, de smink alapnak egy korrektorral tökéletes. Én sajnos nem megfelelő szinben kaptam az eladótol, lehet még egyszer megprobálkozom vele, mert nem szárította a börömet és az ígért csillogást megkaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Wey1122

2017. június 21.

Nr 30 árnyalat az üveg jól kézre áll a pumpa szépen adagol,nekem egy pumpálás elég az egész arcomra.
Double wear csodaszép arcot csinál elrejt minden bőrhibát és egész nap tart,viszont nekem annyira elfedett mindent,hogy az arcom már kifejezetten fakó és fáradt arcbenyomást keltette!
Nem mindig van ilyen nagy fedőképességű alapozóra szükségem így valami más után keresgéltem.
Miután megvettem a Chanel Les Beiges új bronzosító púderét amit minden porcikáját imádom így jött az ötlet megnézem a Chanel alapozókat.Nem vagyok egy Chanel rajongó szerintem nem érik meg az árukat volt már csalódásom a márkával kapcsolatba!
Alapozó szépen fed,megmarad az arc természetes fénye,nem okoz pattanást egész nap helyén marad!
Nem szabad púdert és alapozót venni a Chaneltől,mert ebbe erős ez a márka és függővé tesz!
Biztos újraveszem mindkettőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Biztos újraveszem mindkettőt!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag