Chanel

Ár:   20 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   20 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Láthatatlan alapozó , ami terméstetesen egészséges ragyogását ad a bőrnek. Ideális , ha a napot a szabadban töltjük, hiszen véd a káros környezeti hatásoktól.

KERESEM! Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó N20
Ár: Ár megegyezés szerint , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest XIV vagy XV, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta
Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó  11.990 ft
Ár: 11.990 ft , Eladó: MadKat
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban budapesti személyes átvétellel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Habibba

2021. november 9.

Nagyon megszerettem, bd 21-es színben vásároltam meg ami tökéletesen egyezik az alapszínemmel. Ami szuper: nem szárít egy cseppet sem 10 óra viselés után sem érzem, hogy viselem. ( sőt 16 órán át is ugyanez a helyzet) Nem ül be a mimikai ráncokba(!!!) , végig a helyén marad. Nem ül be a pórusaimba. Egy rétegben használom , 1 pumpálásnyit , így az építhetőségéről nincs véleményem . Kézzel dolgozom el. Ebben a mostani hideg időben áldás, hogy nem szárad ki a bőröm és szép marad. Nem fixálom,mert a szaténos szép fényét nem akarom elfedni. Hosszútávú és folyamatos maszk viseléskor természetesen kevés fixálást igényel, ilyenkor kis kopás észrevehető ami nem feltűnő, de ez megbocsátható és el sem várható tőle. A Chanel krémes bronzosítóját teszem rá, mint kontúrozás, plusz kevés pirosító ,természetes szép az eredmény. Szerelem❤️ és újraveszem

Update: munkába már csak őt használom, mert biztosra megyek. Szóval hajnalban rossz fürdőszobai fényviszony mellett félkómásan is tökéletesen felvihető. Reggel 5-este 8-ig szép marad. 12 órás maszkviselésnél ( többszöri maszk csere ) kevés marad a maszkon belül ami lejön. Kicsit fixálom a maszk területén púderrel még reggel. Egész nap nem javítom ilyenkor. Viszont munka után hazafelé is teljesen vállalható az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. október 16.

Ha egy terméken a Chanel logo szerepel, akkor természetesen az elvárásom is a márkához igazodóan magas, főleg, ha az a funkciója, hogy megalapozza az egész "művet".
A kiszerelése: hibátlan, a paraktikusságon túl esztétikus is, úgy jó, ahogy van.
Az illata számomra kellemes, hamar el is illan. Nem tudom az okát, hogy miért, de kézzel szeretem felvinni, nem is próbáltam soha ecsettel. Az állaga kicsit sem nem folyós, talán ezért is működik szépen az ujjakkal történő felvitel, eldolgozás során.
Gazdaságos, mert tényleg kevés kell belőle, hogy szép eredményt kapjunk. Erre célszerű is ügyelni, nehogy túladagoljuk.
Közepesnél picit magasabb fedésű, szépen eldolgozható és olyan alapot nyújt a további termékekhez, amit a tükörben látni szeretek. Egy minimális fixálás természetesen rá is kerül, ez a lépés nálam 95%-ban kihagyhatatlan.
A rá kerülő termékekkel (bronzer, pirosító) barátságban van és így nap közben nem igényel korrigálást egyetlen rá kerülő sminktermék sem.
Elégedett vagyok vele, a várakozásaimnak mindenben megfelel. Ugyanakkor nem hiszem, hogy újravásárolom, rengeteg még az ígéretes, felfedezésre váró termék a polcokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 16.

katagali92

2021. június 29.

Szárazabb bőröm van, nem akartam olyan alapozót ami még jobban szárítja, nem szerettem volna olyat sem, ami egy élettelen vakolattá módosul a fejemen. Csak azt vettem észre, hogy amikor ez az alapozó rajtam van, többször nézek magamra a tükörben, jobban érzem magam, ezáltal még jobban bevonzottam a tekinteteket. Nem mondom, hogy ennél jobb alapozó nincs a világon, de a kollekciómban biztosan nincs. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

gyik

2020. október 29.

Szép bőrképet csinál, egészséges bőrfénye van. Kellemes viselet. Nekem a 30-as árnyalat lehetne talán egy fél árnyalattal világosabb, de nem feltűnő az eltérés. Összességében egy klassz alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Sophie33

2020. május 18.

AZ ALAPOZÓ!

Tök mindegy milyen a bőröm, jó..ha zsírosabb azokon a napokon JÓ, ha szárazabb valamiért JÓ...Angliában éltem és minta volt egy ottani ELLE-ben...kiprobáltam..imádom. Szépen fed, könnyű eldolgozni, nem nehezedik a bőrömre, nincs maszk hatás.
Nem az olcsó árkategória, tehát nem használom minden nap, de ha buliba megyek vagy randira vagy valami eseményre, akkor tuti hogy Őt választom...
Ma már itthon lakom, de ha elfogy, biztos hogy befektetek egybe, mert számomra ez az egyik kis "luxus" ami feldobja a napjaimat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

AZ ALAPOZÓ!

Skiiin

2019. december 7.

Első használattól kezdve szerelem...Mint a márka többi terméke, számomra ez is hozza a nagybetűs minőséget. 25%-os akcióban vettem, így triplán örülök neki. Pumpás adagolású, viszont a mennyiség nagyon jól szabályozható! Azt nem tudom mennyire utazásbarát, mivel kis üvegcse. Az üvegcse nagyon igényes, olyannyira, hogy a kupak tetején a logó nem fehér, hanem bézs szinű.
A 22 Rosé árnyalat van meg nekem. Az illata kellemes, és a konzisztenciája megmagyarázhatatlanul jó! Csak úgy siklik a bőrön, könnyen eloszlatható. Száradást követően nem ült meg sem a pórusokban (azokat mintha össze is húzná), és a ráncocskákban sem. Az ami a fenti leírásban szerepel, azt mind teljesíti is nálam. Könnyű fedésű, a bőrhibák eltüntetésével nem tudom hogyan boldogul.
Röviden: tényleg 'healthy glow' hatással bír még a problémamentes bőr számára is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Fanfarsang

2018. augusztus 24.

Vitalumier Aqua-t használtam évek óta, majd gondoltam kipróbálom ezt. Szép, finom illat, minden! Aztán egyszer úgy alakúlt, hogy nem volt nálam, de a Vitaliumer-ből még volt egy kevés a piperémben. Amikor feltettem az arcomra akkor jöttem rá, hogy bizony nekem a Vitalumier jobban tetszik. :)
De ettől függetlenűl ez is egy szuper jó alapozó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

De ettől függetlenűl ez is egy szuper jó alapozó!

szeliger

2016.április 6.
No 30.Nagggyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval. Az üveg tégely jól kézreáll, a pumpával jól szabályozható a felhasználni kívánt alapozó mennyisége. Sajnos a pumpa nem tekerhető le, egyelőre még nem akartam nagyon feszegetni, nehogy eltörjem. Nagy kérdés, hogy ha már csak kevés lesz benne, akkor hogyan fog viselkedni. Jó pont jár azért, mert átlátszó az üveg, látni, hogy mennyi még az annyi és azért is, mert az alapozó fényvédőt tartalmaz.
Az illata kellemes virágos illat, sok Chanel terméknek van hasonló illata. Nem mindenki fogja szeretni, mert az illat elég intenzív és még az arcról is sokáig érezhető, én kifejezetten kedvelem. Az alapozó nagyon könnyen felvihető, kézzel is gyorsan és problémamentesen eloszlatható, szinte egybesimul a bőrrel. A végeredmény nagyon tetszik, szép, sugárzó, egészséges bőr, lehet, hogy csak illúzió, de úgy látom, hogy a bőröm fiatalabbnak tűnik. Fedése könnyű-közepes, mivel eltakarandó bőrhibáim nem nagyon vannak, nekem tökéletesen megfelel. Jól tartja a kontúrozó púderemet és a pirosítómat. Estére sem fonnyasztja meg az alapjában száraz bőrömet és átfényesedést sem tapasztaltam. A színt is tökéletesen sikerült eltalálni, nem tudok rá többet mondani, mint azt, hogy hibátlan és álomszép. Ha nem ragyásítja meg a bőrömet, akkor átvette az első helyet, teljesen levett a lábamról.

2018. június 24.
Szétszedtem, mert lehetőség szerint mindig szétszedem a végén a pumpás cuccokat. Nem volt egyszerű, csak akkor ajánlom a szétszedést, ha tényleg kiürült, nehogy eltörjön valami benne. Akit mégis érdekelne, nagyjából három hétnyi adag maradt még az üveg alján, amikor a pumpával már nem volt kinyomható belőle semmi. Ilyen értékes cuccot nem dobunk a szemétbe, én fülpiszkáló pálcikával szedtem ki, sajnos elég keskeny az üveg nyílása, a kiskanál nyele nem fért bele.
Az alapozó így két év távlatából is az egyik legszívesebben használt alapozóm volt, az idő múlásával semmiféle minőségromlást, állagváltozást nem tapasztaltam. Most pedig érzékeny búcsút veszek tőle, még akkor is fájó szívvel, ha időközben a Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude letaszította a trónjáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 24.

2016.április 6.

szukhentrunk

2018. március 7.

Lassan fél éve használom ezt az alapozót és egyszerűen imádom!! Nekem minden igényt kielégít. A bőröm hajlamos a pattanásokra és egy olyan alapozót kerestem amitől nem lesz rajtam kétszer annyi. Az illatát kifejezetten szeretem. Nem biztosít teljes fedést de nekem ez nem is volt elvárás, inkább, hogy egységessé tegye a bőrömet. Ha felteszem mintha nem is lenne rajtam semmi, abszolút nincs maszk érzésem, amikor viselem. Lassan fogy, amivel kompenzálja nálam az árát. Ártól függetlenül biztos, hogy újraveszem. A Chanel nevéhez hűen hozza a minőséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Igh12

2018. március 4.

A legjobb tulajdonsága ennek az alapozónak, az, hogy szépen fed. Ez alatt azt értem hogy nem ül bele a pórusokba. Még nagyitós tükörrel sem látni, hogy bármi lenne az arcon.
Fedése gyenge (nem létező?!). Semmilyen bőrhibát, kis piros foltot sem fed el. Igy inkább annak lehet jó, akinek amugy tökéletes a bőre :D viszont apró szinegyenetlensége van, és ezt szeretné korrigálni.
Tartósságát közepesnek mondanám. Hamar fényesedik, kopik, igazitgatni kell.
Igy kap pontlevonást. 17 ezer forint egy "szépen fedő" de semmi bőrhibát el nem tüntető alapozóért ami nem tartja magát pár óránál több ideig, szerintem sok.

Update: lassan 3 hete van a polcomon, más alapozók (El, Shiseido, és Lancome) társaságában. Ezért az egyért egyszer sem nyúltam. Tényleg nem tud semmit jobban, mint az emlitett 3 márka alapozói, tartósságban mindegyiket alulmúlja, és drágább is. Bár chanel szerintem, ha csapvizet árulna müanyag flakonban, az is 10.000 Ft nál kezödne. A leg túl-hypoltabb, túlárazottabb márka, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Tartósságát közepesnek mondanám. Hamar fényesedik, kopik, igazitgatni kell.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag