Chanel

Ár:   $58   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Ár:   $58
Lelőhely:   parfümériák, online

Egészséges ragyogást ígér az arcnak. Fedése gyenge-közepes, inkább csak fixálásra ajánlott. Bársonyos, könnyű formulájú, nem ül meg az arcbőrön. Matt, de mégis selymes és természetes a finise. 15-ös fényvédőfaktorral látták el.

eszterrr95

2019. szeptember 10.

Csak nekem romlik el állandóan minden Chanel terméknek a zára??? :D
Ennek a púdernek is elromlott a zára, nem kattan be...és a Chanel highlighteremnek és a szemhéjpalettámnak is...de lehet, hogy csak ügyetlen vagyok :D

A púderről:
Jól fed, tartós, kellemes viselet...deeeee semmi különbséget nem vettem észre a Body Shopban vásárolt púderemtől. Szerintem maradok a TBS-nál :)
4 csillagot adok, mert amúgy meg voltam elégedve a termékkel, nagyon jó minőségű, csak nem tapasztaltam, hogy többet tudna mint az olcsóbb púderem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Csak nekem romlik el állandóan minden Chanel terméknek a zára??? :D

A púderről:

annama

2019. május 2.

A Clinique Super City Block-kal együtt használom hétköznapokra, amikor nem akarok alapozót feltenni. Eddig áttetsző púdert tettem a clinique-re, az sem volt rossz, de ezzel szebb az eredmény. Kicsit tényleg sárgás, ahogy a neve is sugallja, de nekem pont jó, mert ellensúlyozza a pirosodást. Az illata nagyon finom, nem vettem észre hogy irritálná a bőröm. Nyárra tökéletes lesz.
Update:
Rájöttem végre, hogy ez a cucc még valamire nagyon jó, felfrissíteni a reggeli sminket. Ha este még megyek valahova, de nem akarom lemosni a megkopott reggeli alapozómat, ezzel kabuki ecsettel rásminkelek, és egy pillanat alatt olyan, mintha friss lenne a sminkem. Erre zseniális - önmagában túl halvány alapozónak, fixáló púdernek pedig túl sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Update:

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 18.

Hát ezt a terméket nem lehet nem szeretni. Szépséges kívül-belül, nem kérdés, hogy ötcsillagos!
Imádom a család megszokott illatát, pedig általában nem vagyok oda a sminktermékek illatosításáért, feleslegesnek érzem.
Szinte mindent leírtak már róla, amit tud, amit mégis kiemelnék, az a láthatatlan, fátyolszerű hatás, amit kevés más terméknél tapasztaltam.
Én sem a saját ecsetével használom, nagyobb fejű ecsetekkel szoktam fixálni.
A sokat emlegetett zársérülésekhez: én ennél a családnál még nem tapasztaltam, de a hagyományos lakkfekete dobozos pirosítómnál nagyon bosszantott!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 18.

Én sem a saját ecsetével használom, nagyobb fejű ecsetekkel szoktam fixálni.

relaj

2017. január 9.

Jó kis Chanel-minőségű púder, finom illattal, de nekem jobban bevált a Chanel porpúdere. Jobban az alapozóba/arcörömbe tudom dolgozni, mint ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

scorpionqueen

2016. november 6.

Döcögősen indult kapcsolatunk, sokáig nem gondoltam volna, hogy valaha is így fogom szeretni, hogy ilyet is tud, ha megfelelően használja az ember. Akkor vettem meg, amikor a legvilágosabb volt az év során a bőröm, március elején. Az üzletben a kék (!) ledekkel megvilágított tükörben szép volt, de mi nem szép egy egyébként fekete fényes falú "dobozban" kék ledek fényénél?! Persze, hogy megvettem, másnap pedig kezdtem a szokásos eljárással púderezni. Jó volt, de valahogy nem az igazi. A T zónában a zsírral együtt nem mutatott valami szépen egy idő után, mintha fel is erősítette volna a zsírosodást, még jobban kiemelte, hogy zsíros a homlokom. Aztán jött a nyár, nyaralás, több árnyalattal sötétebb lett a bőröm, nem tudtam használni. Két hete vettem elő, amikor végetért a 3 hetes AHA kúrám és megint jó lett a színe. Megint feltettem, megint nem tetszett egy idő után a T zóna. Másnap arra gondoltam, hogy csak az arcom széleire és az orcákra teszek, a T zónát pedig mattítom mással. A lehető legjobb ötlet volt, csodálatos volt a végeredmény. Azóta is így használom és ezzel a kombinált megoldással érem el a legszebb végeredményt. Nem megy, kombinált bőrű társaim, ugyanaz a púder nem fog mattítani ott, ahol kell és fényt adni ott, ahová fény kell, ennyire azért még nem okosak a púderek. Vagy egyik, vagy másik, de a kettő együtt nem megy, mivel nem tud. Viszont ez a gyönyörűség és egy jó mattító számomra pontosan azt adja, amit szerettem volna. Leheletvékony, gyakorlatilag észrevétlen réteg a bőrön, ez a legvékonyabb púderem jelenleg. Mintha valami gyengéd, ápoló, sejtelmes fátyollal vonná be a bőrt, adva hozzá egy nagyon diszkrét, kifinomult kis fényt, imádom. Fedése nincs, nem az a dolga.
Kivitel: Krémszínű tetővel ellátott szokásos Chanel kompakt, aminek valamelyik nap a kezemben tartva letört a fedele. Nem az, hogy nem szoktam meg a Chanel gyalázatos kiviteleit már, de kezdem unni. Ezért a mínusz egy, egyébként smán veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

bobekecske

2016. május 11.

El se hiszem, hogy még nem véleményeztem. Nagyon szeretem ezt a púdert, kényelmes, multifunkcionális, hiba-biztos, a táskám szinte állandó kelléke.
Bronzernek nem mondanám, de én annak, illetve napközbeni fixáló púdernek használom.
Az arccsontra, állkapocsra, orrnyeregre és halánték környékére szoktam reggelente használni, akár pirosítóval együtt, akár anélkül. Napközben sokszor mattító púder helyett használom (a saját szuper kis ecsetjével), mert szépen elmúlasztja az átfényesedést és picit kompenzálja, ha már elkezdett megkopni az alapozó.
Nem igazán tudom egyik bronzerhez sem hasonlítani, mert annál szolidabb a hatása, ugyanakkor valóban láthatóan melegebb színbe burkolja a bőrt, és szinte kivehetetlen, pontosan hova került, így elég bátran merem használni, nem tartva az éles bronzer-csík hatástól.
Én is a 20-as színt használom, de boldog tulajdonosa vagyok a No.2-es Healthy Glow Multi Colour Mariniere kiadásnak is: ez intenzívebb, őt már óvatosabban és abszolút bronzerként használom. (Nyilván bármelyik sötétebb állandót is tudnám így hasznosítani).
Ha elfogy, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Ha elfogy, biztos újra fogom venni.

tothbarbara74

2016. április 28.

Vékonyan fedő, természetes végeredményt produkáló púder, fantasztikus a kis ecset hozzá, szerintem szinte teljes értékű kontúrozó ecset, biztosan megtartom. Vitalumiere aqua-val használtam, a 20-as árnyalatban és nekem nagyon narancsos a végeredmény, amit az alapozó is felerősít, de más alapozóval is narancsba hajlik a színe. Szerintem igazából nyárra tervezték, napsütötte, egészséges bőrszínt imitálni és télen kicsit nekem természetellenes a végeredmény, pedig nem vagyok hófehérke. Talán nyáron majd elhasználom, mert azért tényleg szép, természetes a végeredmény és nem is igazán lehet vele túlzásba esni, nem lesz lisztes, szép sima bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

agnetalie92

2016. január 12.

Nagyon tetszik az illata, az ecset is tetszik, a dobozkája is, de még kísérleteznem kell vele smink szempontjából, de ki fogom próbálni egy másik Chanell púdert, a Universelle Libre-t, aztán meglátjuk melyik lesz a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 12.

despoina

2014. október 5.

2014. máj. 25.
Én az alapozót fixálom vele, nem rossz de nem vagyok elájulva tole. Nem használtam még önmagában, sőt elleinte bronzosítónak használtam mivel picit sötetebb amég rá nem jöttem hogy púder :D Nem én vásároltam, anyukámé volt. Nagyon szép a csomagolás,a tükör, a bársonytasak. Igazi exkluzív darab. Picit drága, de mindenképp megéri az árát, Sokáig is marad fenn az arcon illetve nem kell belőle sok. Én megvagyok elégedve az ecsettel, avval is viszem fel. Mindenképpen 5*.

Update június 15.:
Egyik kedvencem lett azóta, szépen fixál a sötétebb árnyalatból adódoan ad egy finom színt az arcomnak. Nagyon jó minőségű termék hosszú órákon fenn marad és ellenáll a nyári 35 fokos melegnek és izzadásnak is. Leheletvékonyan szoktam feltenni a hozzácsomagolt ecsettel, nekem münkődik a kis ecset szeretem is.
Plusz pont hogy fényvédős. Lehet használni vékonyan púderként vagy erősebben feltéve bronzosítónak és felé jöhet a pirosító visszafogottan. Igazán nyári hatást lehet elérni igy.
Én nagyon szeretem, extra gazdaságos mert tényleg kevés kell belőle. Luxustermék magasabb árral de mindenképp megéri mert gazdaságos.
Rosszat nem is tudok róla írni..

Update 2. 2014. október 05.
Egy ideje a Clinique BB fixálom vele, azt hisszem megtaláltam az ideális párositást :)) A sápadt fehér színű BBt tökéletesen kiegészíti ez a púder. Nagyon szépen fixál, ad egy enyhe csillogást. Nagyon megvagyok vele elégedve, ha elfogy megfogom vásárolni újra. Picit magas az ára, de nagyon sokáig elég mindennapi használat mellett is igy megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

2014. máj. 25.

Update június 15.:
Rosszat nem is tudok róla írni..

Update 2. 2014. október 05.

carrye

2013. október 26.

Nekem is a 20-as árnyalat van meg és imádom. BB krém fölé használom. Olyan, mintha egészen finom selyem lenne a bőrön, abszolút természetes, nem ül bele a ráncokba. Nyárra talán megpróbálkozom egy sötétebb árnyalattal, de ez most tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Nem hivatalos INCI név. A fehár rózsa virágjának desztillálásával készítik. A többi rózsavízhez hasonlóan bőrkondícionáló, bőrvédő hatású összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.