Chanel

Ár:   $58   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Ár:   $58
Lelőhely:   parfümériák, online

Egészséges ragyogást ígér az arcnak. Fedése gyenge-közepes, inkább csak fixálásra ajánlott. Bársonyos, könnyű formulájú, nem ül meg az arcbőrön. Matt, de mégis selymes és természetes a finise. 15-ös fényvédőfaktorral látták el.

Keresem ♡ Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++
Ár: 6000 , Eladó: honeybya
Állapot: Újszerű, Helyszín: --, fizetés: --

honeybya

2020. szeptember 21.

Hála az egyik krémmániás kedves eladónak sikerült szert tennem az 50es árnyalatra, amit egy sminkesnél láttam, hogy bronzosítóként használja. A legcsodálatosabb, legtermészetesebb bronzer amivel valaha dolgom volt, imádom. Isteni az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

fleonora

2020. március 26.

Még időben csaptam le a limitált kiadásra. Nagyon halvány, szaténos finisht ad, nap közben szoktam használni ha átfényesedik a homlokom. A Les Beiges kollekcióból való színezett hidratálót szoktam fixálni vele. Én nem igénylem az erős, púderes fedést, ezért nekem ez tökéletes, táskám kis alapdarabja. Mivel ritkán használom, így szerintem sokáig elég lesz, ha meg elfogy dekorációs kelléknek is tökéletes:) Ára húzós, mint minden Chanel terméknek, de a kis luxus feeling ezt kárpótolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Beiggi

2020. március 25.

Exkluzív csomagolás, nagyon kellemes illat, ahogy többen is írták halvány fedés. Nekem hamar átfényesedik alatta a homlokom és nem tudom használni a saját ecsetével ezért csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

eszterrr95

2019. szeptember 10.

Csak nekem romlik el állandóan minden Chanel terméknek a zára??? :D
Ennek a púdernek is elromlott a zára, nem kattan be...és a Chanel highlighteremnek és a szemhéjpalettámnak is...de lehet, hogy csak ügyetlen vagyok :D

A púderről:
Jól fed, tartós, kellemes viselet...deeeee semmi különbséget nem vettem észre a Body Shopban vásárolt púderemtől. Szerintem maradok a TBS-nál :)
4 csillagot adok, mert amúgy meg voltam elégedve a termékkel, nagyon jó minőségű, csak nem tapasztaltam, hogy többet tudna mint az olcsóbb púderem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Csak nekem romlik el állandóan minden Chanel terméknek a zára??? :D

A púderről:

annama

2019. május 2.

A Clinique Super City Block-kal együtt használom hétköznapokra, amikor nem akarok alapozót feltenni. Eddig áttetsző púdert tettem a clinique-re, az sem volt rossz, de ezzel szebb az eredmény. Kicsit tényleg sárgás, ahogy a neve is sugallja, de nekem pont jó, mert ellensúlyozza a pirosodást. Az illata nagyon finom, nem vettem észre hogy irritálná a bőröm. Nyárra tökéletes lesz.
Update:
Rájöttem végre, hogy ez a cucc még valamire nagyon jó, felfrissíteni a reggeli sminket. Ha este még megyek valahova, de nem akarom lemosni a megkopott reggeli alapozómat, ezzel kabuki ecsettel rásminkelek, és egy pillanat alatt olyan, mintha friss lenne a sminkem. Erre zseniális - önmagában túl halvány alapozónak, fixáló púdernek pedig túl sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Update:

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 18.

Hát ezt a terméket nem lehet nem szeretni. Szépséges kívül-belül, nem kérdés, hogy ötcsillagos!
Imádom a család megszokott illatát, pedig általában nem vagyok oda a sminktermékek illatosításáért, feleslegesnek érzem.
Szinte mindent leírtak már róla, amit tud, amit mégis kiemelnék, az a láthatatlan, fátyolszerű hatás, amit kevés más terméknél tapasztaltam.
Én sem a saját ecsetével használom, nagyobb fejű ecsetekkel szoktam fixálni.
A sokat emlegetett zársérülésekhez: én ennél a családnál még nem tapasztaltam, de a hagyományos lakkfekete dobozos pirosítómnál nagyon bosszantott!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 18.

Én sem a saját ecsetével használom, nagyobb fejű ecsetekkel szoktam fixálni.

relaj

2017. január 9.

Jó kis Chanel-minőségű púder, finom illattal, de nekem jobban bevált a Chanel porpúdere. Jobban az alapozóba/arcörömbe tudom dolgozni, mint ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

scorpionqueen

2016. november 6.

Döcögősen indult kapcsolatunk, sokáig nem gondoltam volna, hogy valaha is így fogom szeretni, hogy ilyet is tud, ha megfelelően használja az ember. Akkor vettem meg, amikor a legvilágosabb volt az év során a bőröm, március elején. Az üzletben a kék (!) ledekkel megvilágított tükörben szép volt, de mi nem szép egy egyébként fekete fényes falú "dobozban" kék ledek fényénél?! Persze, hogy megvettem, másnap pedig kezdtem a szokásos eljárással púderezni. Jó volt, de valahogy nem az igazi. A T zónában a zsírral együtt nem mutatott valami szépen egy idő után, mintha fel is erősítette volna a zsírosodást, még jobban kiemelte, hogy zsíros a homlokom. Aztán jött a nyár, nyaralás, több árnyalattal sötétebb lett a bőröm, nem tudtam használni. Két hete vettem elő, amikor végetért a 3 hetes AHA kúrám és megint jó lett a színe. Megint feltettem, megint nem tetszett egy idő után a T zóna. Másnap arra gondoltam, hogy csak az arcom széleire és az orcákra teszek, a T zónát pedig mattítom mással. A lehető legjobb ötlet volt, csodálatos volt a végeredmény. Azóta is így használom és ezzel a kombinált megoldással érem el a legszebb végeredményt. Nem megy, kombinált bőrű társaim, ugyanaz a púder nem fog mattítani ott, ahol kell és fényt adni ott, ahová fény kell, ennyire azért még nem okosak a púderek. Vagy egyik, vagy másik, de a kettő együtt nem megy, mivel nem tud. Viszont ez a gyönyörűség és egy jó mattító számomra pontosan azt adja, amit szerettem volna. Leheletvékony, gyakorlatilag észrevétlen réteg a bőrön, ez a legvékonyabb púderem jelenleg. Mintha valami gyengéd, ápoló, sejtelmes fátyollal vonná be a bőrt, adva hozzá egy nagyon diszkrét, kifinomult kis fényt, imádom. Fedése nincs, nem az a dolga.
Kivitel: Krémszínű tetővel ellátott szokásos Chanel kompakt, aminek valamelyik nap a kezemben tartva letört a fedele. Nem az, hogy nem szoktam meg a Chanel gyalázatos kiviteleit már, de kezdem unni. Ezért a mínusz egy, egyébként smán veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

bobekecske

2016. május 11.

El se hiszem, hogy még nem véleményeztem. Nagyon szeretem ezt a púdert, kényelmes, multifunkcionális, hiba-biztos, a táskám szinte állandó kelléke.
Bronzernek nem mondanám, de én annak, illetve napközbeni fixáló púdernek használom.
Az arccsontra, állkapocsra, orrnyeregre és halánték környékére szoktam reggelente használni, akár pirosítóval együtt, akár anélkül. Napközben sokszor mattító púder helyett használom (a saját szuper kis ecsetjével), mert szépen elmúlasztja az átfényesedést és picit kompenzálja, ha már elkezdett megkopni az alapozó.
Nem igazán tudom egyik bronzerhez sem hasonlítani, mert annál szolidabb a hatása, ugyanakkor valóban láthatóan melegebb színbe burkolja a bőrt, és szinte kivehetetlen, pontosan hova került, így elég bátran merem használni, nem tartva az éles bronzer-csík hatástól.
Én is a 20-as színt használom, de boldog tulajdonosa vagyok a No.2-es Healthy Glow Multi Colour Mariniere kiadásnak is: ez intenzívebb, őt már óvatosabban és abszolút bronzerként használom. (Nyilván bármelyik sötétebb állandót is tudnám így hasznosítani).
Ha elfogy, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Ha elfogy, biztos újra fogom venni.

tothbarbara74

2016. április 28.

Vékonyan fedő, természetes végeredményt produkáló púder, fantasztikus a kis ecset hozzá, szerintem szinte teljes értékű kontúrozó ecset, biztosan megtartom. Vitalumiere aqua-val használtam, a 20-as árnyalatban és nekem nagyon narancsos a végeredmény, amit az alapozó is felerősít, de más alapozóval is narancsba hajlik a színe. Szerintem igazából nyárra tervezték, napsütötte, egészséges bőrszínt imitálni és télen kicsit nekem természetellenes a végeredmény, pedig nem vagyok hófehérke. Talán nyáron majd elhasználom, mert azért tényleg szép, természetes a végeredmény és nem is igazán lehet vele túlzásba esni, nem lesz lisztes, szép sima bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Nem hivatalos INCI név. A fehár rózsa virágjának desztillálásával készítik. A többi rózsavízhez hasonlóan bőrkondícionáló, bőrvédő hatású összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.