Chanel

Ár:   20 000-35 350 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   20 000-35 350 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatösszetétel: neroli, jácint, galbanum, bergamot, ylang-ylang, rózsa, nárcisz, írisz, gyöngyvirág, vetiver, szantál, pézsma, moha, cédrus, bőr

Ár: 3500ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
5/10 ml - Chanel N°19 EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

Myrtle

2021. április 1.

Nem sok újat tudok hozzátenni az előttem szólókhoz, ez tényleg egy klasszikusan szép, zöldesen írisz illat. A poudrée változathoz képest egy kicsit hűvösebb, elegánsabb, de mindamellett nem egy ceruzaszonya-tűsarkú univerzumban mozgó üzletasszony illat, bárkin el tudom képelni, aki kísérletező kedvű, kíváncsi és merész, vagy akár ábrándos lelkű, magába forduló alkat. Ne kövezzetek meg, de szerintem férfiakon is szépen muzsikálna. :) Jellegében az Eau Premiere-re és a Cristalle-ra emlékeztet, de mégis egy különálló, szépen megírt történet. Hát így kezdődik egy Chanel-függőség, kéremszépen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

gladiola

2021. március 20.

Nem tudom semmihez sem hasonlítani. Vakvásárlás volt, az itt olvasott vélemények hatására. Bejött. Annyira, hogy nekem is szerelem ez az illat. Mindig lesz belőle nekem is. Próba nélkül mégsem ajánlom én sem megvenni vagy utána kéretik felelősségünk teljes tudatában és kultúráltan, hölgyhöz illően kifejezni nemtetszésünket.
Karakter. Nem érdekli, hogy ki mit gondol róla. Nyafogni és picsogni sem fog vagy kelletni magát. Észreveszed ezek nélkül is. Azt kapod, amit látsz - az ő esetében egy pompás, zöld, fenséges erdőistennőt.
Végtelenül elegáns, olyan veleszületett, természetes módon és elképesztő, ahogy a természet megelevenedik ebben az illatban. Virágok közül az íriszt tudom csak beazonosítani és az egész illat olyan "vajas" . Ez gondolom az íriszvaj miatt van, amit a növény gumójából nyernek ki. Ez is erősíti a földes, zöld, tiszta érzetet.
Sajnos rajtam nem annyira tartós, de elnézem neki, hisz gyönyörű és megkapó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Sajnos rajtam nem annyira tartós, de elnézem neki, hisz gyönyörű és megkapó.

bottkareni

2021. február 15.

Tökéletes! Finom, elegáns, szolid!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 15.

Tökéletes! Finom, elegáns, szolid!

Torpece

2021. január 22.

Kifújáskor elég erőteljesen zöld illat, kicsit hasonlít a Chanel No 5 illatához is, kiérződik belőle annak az aldehidessége is. Aztán ahogy kiteljesedik, nagyon hasonlít a The Different Company Sublime balkiss illatához. Egy szelíd, friss, kicsit fanyar csodás illat lesz belőle az én bőrömön. Szerintem teljesen más, mint a Poudrée változata. Sokan hasonlónak írják le, de a poudrée kimondottan púderes, íriszes, az a Prada Infusion d'Irishez hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 22.

riatai

2020. szeptember 30.

Rekordsebességgel, 2 nap alatt fújkáltam el 5 ml-t, csak hogy teszteljem. Teljesen elvarázsolt. Annyira kiegyensúlyozott, finom, tiszta illat. Lehetne tartósabb és nagyobb szillázsú, de akkor már nem volna visszafogott, szerény és bájos. Imádom benne a gyöngyvirágot, az íriszt, a pézsmát és cédrust. A rózsát külön nem érzem ki. De az összhang teljesen meg van. Annyira csendes, halkszavú szép illat. Engem kimondottan inspirál. Számomra intellektuális illat. Miután az 5 ml elfogyott, kénytelen voltam rendelni...... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Kisangyalcsillag

2019. november 11.

2019 ápr 30:

Mennyei, zöld púderes csoda❤❤❤
Elementáris zöld nyitány után, csodás íriszes puhaság.. a zöld jelleg végig megmarad. A bőrt sajnos egyelőre nem érzem, de remélem megmutatja majd magát😉. Fantasztikus illat. A zöld illatok a kedvenceim. Ezt már 15 évesen kiszagoltam magamnak. A nővérem kinevetett és azt mondta wc illatosító..👹👹👹totál kiakadtam. Na, de azóta eltelt sok év😂, Ő La vie est belle és társai illatokat szereti, én megmaradtam a zöldeknél. Bvlgari Extreme volt még anno nagy kedvencem.
Most 40 evésen, lassan 41 (😮😦😬👹) megérdemlem ezt az illatot! Imádom ahogy egész nap körbeleng. Ezer hála Dórinak, amiért hozzájuthattam egy nagyobb mennyiséghez. Ettől a csodától sosem fogok megválni, végig fogja kísérni az életem..❤
Nem hiába, Coco -nak is ez volt a kedvenc illata..😍😊

2019 nov 11
Tudom, h nem szabad olyan kijelentést tenni, h soha, mégis tettem.Hiba volt. 😅
Teljesen odáig voltam ezért az illatért.Aztán egyszer csak vmi elkezdte zavarni az orromat, de nagyon. Persze nem rögtön adtam fel, újra és újra elővettem, mondván biztos ezért vagy azért stb.... De aztán rá kellett jönnöm, mindegy h milyen állapotban vagyok, mindig bántja vmi az orromat. A mumus a gyöngyvirág. Na de nem fogok rá mindent szegény virágra...
Valószínű az is közrejátszik abban, h eladtam őt , hogy szép lassan megismertem a Chanel exkluzív illatait és hát... hogy is mondjam ... valóban exkluzív illatok. Csodásak. ♥️ Hála Szilvinek hozzájutottam egy nagyobb mennyiségű Bel Respiro- hoz. Nagyon finom, zöld illat. Kifinomult, visszafogott, imádom. És azután a lágyság után a 19 edp egy vad, szúrós gyöngyvirág illat. Nem akarom most lehúzni a 19et, az öt pont is marad. Egyszerűen az én orrom is az idő múlásával és ahogy egyre több illatot ismerek meg, kifinomultabb lett, lesz. Többször olvastam itt, h Chanel sznobság😅.Szerintem ilyen nincs. Egyszerűen ezek a zseniális fickók, akik kreálják a ház illatait,a mi orrunknak (akiknek tetszenek a Chanel illatok) készítik ezeket a finomságokat. Valószínű, h a mi orrunk működik hasonlóan az övekhez. 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

2019 ápr 30:

Mennyei, zöld púderes csoda❤❤❤
Nem hiába, Coco -nak is ez volt a kedvenc illata..😍😊

2019 nov 11
Tudom, h nem szabad olyan kijelentést tenni, h soha, mégis tettem.Hiba volt. 😅

hallo8x

2019. június 26.

Az egyetlen Chanel amit tudok viselni nem is értem hogy nem találtam rá eddig. Elsőre kicsit agresszív megértem, hogy alsó polcokra száműzték az üzletekben de utánna friss nedves mohás illat jön ami gyönyörű. Tavasszal imádtam viselni, nőies karakteres.Valami furcsa nosztalgia kap el ha megérzem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Erynnis

2019. január 12.

Nagyon ütős! Erőteljes és mégis finom. Egyedi. Nem tucatillat. Rajtam annyira nem zöld, inkább a púderes oldala dominál. Rendkívül tartós. Négy évszakos illat, kivéve a nyári nagy meleget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

dalma92

2018. október 22.

Zseniális. Bőrt és zöld jegyeket kombináltak, létrehozva valami nagyon egyedit, e kettő keveréke a szerencsétlenebbek bőrén cigiszagot produkál (megjegyzem ez is tud néha irtó vonzó és vagány lenni a megfelelő emberen..a lelkemet is odaadtam volna önként, ha azt akarja. A totális rabság.), a kegyeltek bőrén pedig... van egy viaszos-vajas jellege zöld színű púderrel.
Hát ennyire egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Hát ennyire egyedi.

Kise

2018. október 16.

Nem vagyok ránézésre tipikus chaneles nő: negyvenes testneveléstanárnő, aki sokszor farmer- sportcipő kombinációban, illetve melegítőben járkál. Mégis a Chanel illatok elvarázsolnak, a kedvencem a Chance Tendre , és a 19- es. Régóta vágytam rá, már több mint egy éve, s most egy 10 ml- es fújós birtokában boldogsághormon- tobzódásban szenvedek. A N19 nem mai illat, ezt tudjuk, de illik a mai korhoz is, főleg aki a cukorkafelhőket unja. Zöld, tartós csoda, amely " chanelosan" magabiztossá tesz, akármit viselsz: farmert, melegítőt, tűsarkút, elegáns szoknyát... Azon morfondírozok, vajon miért nem vettem meg a teljes üveggel?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.