Chanel

Ár:   20 000-35 350 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   20 000-35 350 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatösszetétel: neroli, jácint, galbanum, bergamot, ylang-ylang, rózsa, nárcisz, írisz, gyöngyvirág, vetiver, szantál, pézsma, moha, cédrus, bőr

VINTAGE Chanel N°19 EDP
Ár: 1400 Ft , Eladó: szbhelga
Állapot: 5 ml/-pár fújás, Helyszín: Budapest , fizetés: Posta vagy személyes átvétel
Ár: 10.000.- , Eladó: Letti09
Állapot: Pár fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Kisangyalcsillag

2019. november 11.

2019 ápr 30:

Mennyei, zöld púderes csoda❤❤❤
Elementáris zöld nyitány után, csodás íriszes puhaság.. a zöld jelleg végig megmarad. A bőrt sajnos egyelőre nem érzem, de remélem megmutatja majd magát😉. Fantasztikus illat. A zöld illatok a kedvenceim. Ezt már 15 évesen kiszagoltam magamnak. A nővérem kinevetett és azt mondta wc illatosító..👹👹👹totál kiakadtam. Na, de azóta eltelt sok év😂, Ő La vie est belle és társai illatokat szereti, én megmaradtam a zöldeknél. Bvlgari Extreme volt még anno nagy kedvencem.
Most 40 evésen, lassan 41 (😮😦😬👹) megérdemlem ezt az illatot! Imádom ahogy egész nap körbeleng. Ezer hála Dórinak, amiért hozzájuthattam egy nagyobb mennyiséghez. Ettől a csodától sosem fogok megválni, végig fogja kísérni az életem..❤
Nem hiába, Coco -nak is ez volt a kedvenc illata..😍😊

2019 nov 11
Tudom, h nem szabad olyan kijelentést tenni, h soha, mégis tettem.Hiba volt. 😅
Teljesen odáig voltam ezért az illatért.Aztán egyszer csak vmi elkezdte zavarni az orromat, de nagyon. Persze nem rögtön adtam fel, újra és újra elővettem, mondván biztos ezért vagy azért stb.... De aztán rá kellett jönnöm, mindegy h milyen állapotban vagyok, mindig bántja vmi az orromat. A mumus a gyöngyvirág. Na de nem fogok rá mindent szegény virágra...
Valószínű az is közrejátszik abban, h eladtam őt , hogy szép lassan megismertem a Chanel exkluzív illatait és hát... hogy is mondjam ... valóban exkluzív illatok. Csodásak. ♥️ Hála Szilvinek hozzájutottam egy nagyobb mennyiségű Bel Respiro- hoz. Nagyon finom, zöld illat. Kifinomult, visszafogott, imádom. És azután a lágyság után a 19 edp egy vad, szúrós gyöngyvirág illat. Nem akarom most lehúzni a 19et, az öt pont is marad. Egyszerűen az én orrom is az idő múlásával és ahogy egyre több illatot ismerek meg, kifinomultabb lett, lesz. Többször olvastam itt, h Chanel sznobság😅.Szerintem ilyen nincs. Egyszerűen ezek a zseniális fickók, akik kreálják a ház illatait,a mi orrunknak (akiknek tetszenek a Chanel illatok) készítik ezeket a finomságokat. Valószínű, h a mi orrunk működik hasonlóan az övekhez. 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

2019 ápr 30:

Mennyei, zöld púderes csoda❤❤❤
Nem hiába, Coco -nak is ez volt a kedvenc illata..😍😊

2019 nov 11
Tudom, h nem szabad olyan kijelentést tenni, h soha, mégis tettem.Hiba volt. 😅

hallo8x

2019. június 26.

Az egyetlen Chanel amit tudok viselni nem is értem hogy nem találtam rá eddig. Elsőre kicsit agresszív megértem, hogy alsó polcokra száműzték az üzletekben de utánna friss nedves mohás illat jön ami gyönyörű. Tavasszal imádtam viselni, nőies karakteres.Valami furcsa nosztalgia kap el ha megérzem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Erynnis

2019. január 12.

Nagyon ütős! Erőteljes és mégis finom. Egyedi. Nem tucatillat. Rajtam annyira nem zöld, inkább a púderes oldala dominál. Rendkívül tartós. Négy évszakos illat, kivéve a nyári nagy meleget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

dalma92

2018. október 22.

Zseniális. Bőrt és zöld jegyeket kombináltak, létrehozva valami nagyon egyedit, e kettő keveréke a szerencsétlenebbek bőrén cigiszagot produkál (megjegyzem ez is tud néha irtó vonzó és vagány lenni a megfelelő emberen..a lelkemet is odaadtam volna önként, ha azt akarja. A totális rabság.), a kegyeltek bőrén pedig... van egy viaszos-vajas jellege zöld színű púderrel.
Hát ennyire egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Hát ennyire egyedi.

Kise

2018. október 16.

Nem vagyok ránézésre tipikus chaneles nő: negyvenes testneveléstanárnő, aki sokszor farmer- sportcipő kombinációban, illetve melegítőben járkál. Mégis a Chanel illatok elvarázsolnak, a kedvencem a Chance Tendre , és a 19- es. Régóta vágytam rá, már több mint egy éve, s most egy 10 ml- es fújós birtokában boldogsághormon- tobzódásban szenvedek. A N19 nem mai illat, ezt tudjuk, de illik a mai korhoz is, főleg aki a cukorkafelhőket unja. Zöld, tartós csoda, amely " chanelosan" magabiztossá tesz, akármit viselsz: farmert, melegítőt, tűsarkút, elegáns szoknyát... Azon morfondírozok, vajon miért nem vettem meg a teljes üveggel?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.

Timi27

2018. július 31.

az elején egy picit porosabb, régiesebb illat.. egy régi bútorokkal berendezett szoba egy idős hölgy házában..ráadásul nem is mostanság, hanem min. 30 évvel ezelőtti miliőben.. de aztán amikor csendesül, leszáradása már nagyon szép, légies, és elegáns..tény ,hogy zöld, picit olyan mintha a természetben járnék, és hozná -vinné a szelő a virágillatokat, és egyéb zöld növény, fű illatát.. érdekes, mert azt hittem, hogy kánikulában fojtó lesz az illata, de abszolút nem az... nagyon kellemes, nem tolakodó...köszönöm annak a kedves Krémmániásnak ,akitől megvásároltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Parfuwoman

2018. július 26.

Számomra ez egy nagyon gyógynövényes jellegű illat ,nem is értem ,mert az összetevői alapján mást kellene éreznem rajta. Én a virágos ,vaníliás ,bujább illatokat kedvelem összességében,illetve néhány púderest és bőrös ,meleg illatot télen . Ez számomra patikaillatot idéz,de jó értelemben ,gyerekkoromban minden délután ott tanultam rokonunk patikájának a galériájában,arra emlékeztet . Tartóssága kiváló (mint általában ,ha egy illat nem annyira szimpatikus :)) . Klasszikus illat ,beleillik a Guerlain L’heure bleu és a Mitsuko világába . Mindenképp ajánlom kipróbálni ,lehet ,hogy pár év múlva én is megszeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

NickyFerrum

2018. július 23.

Nekem ugyan a Poudré változat van meg, de én nagyon szeretem. Az valamivel lágyabb, púderesebb mint ez a változat. Ezáltal talán kevésbé erős mint az eredeti verzió.
Viszont ez is egy megosztó illat szerintem és mint a legtöbb parfüm esetén nagyon sok múlik azon, hogy ki viseli. Szerencsére az én bőrömmel jól működik, rajtam nincs nyoma annak a bizonyos szúrós illatnak, amit egyesek a hajlakkhoz hasonlítottak. Egyik alap darab a repertoáromban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Burya

2018. január 19.

Minden alkalommal, amikor újra próbálkozom egy-egy Chanel-lel, legszívesebben a fejemet verném a falba, hogy ugyan miért, MIÉRT teszem ezt magammal? Számomra a legérthetetlenebb a No.5 körüli felhajtás, ez meg a másik ilyen. Valószínűleg mind a kettő előkelő helyen fog végezni a Top 10 legszörnyűbb illat listámon, akármennyi illattal találkozom életem folyamán. A Coco M. és Noir a két kivétel, azok - bár nem az én illataim - kétségkívül minőségi és gyönyörű alkotások. Na de ez? Ez kérem korhadt fa és a nyári napon kiégett száraz fű némi állott sörben. El nem tudom képzelni, hogy valaha is magamra fújjam. Édesapámnak az orra alá dugtam a blattert, erre csak annyit mondott, hogy reméli, ezt nem szeretném megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

auberginecat

2017. november 18.

Az eleje nekem túlságosan poros, de 10-15 perc elteltével egy csodaszép zöld illat kel életre, éppolyan szikrázó, mint amilyennek kívülről is tűnik. Különleges boldogság-illatnak mondanám, mintha egy gondtalan reggel kiülnék a napra egy csésze teával, és csak hallgatnám a kerti neszeket; ahogy lágyan surrognak a levelek, ahogy zizzennek a bokrok a tavaszi szellőben. Egyelőre vannak hozzám még közelebb álló parfümök, de egyszer talán beszerzek egy kis üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.