Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Fejjegyek: neroli, galbanum, mandarin narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: tonkabab, pézsma, vetiver

Ár: 10000 , Eladó: Dorokos
Állapot: 50 ml üveg kb. 40%on, Helyszín: Budapest 12. kerület, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500Ft + posta , Eladó: lizuka122
Állapot: képen látható mennyiség , Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: előreutalás után FOX vagy Posta
Svetlana

2019. május 11.

Nyugalmat árasztó, finom zöldes-púderes illat. Hétköznapokra viselném, szexi estékre semmiképp. Kifújáskor erős zöld illat, ami finom púderes csodává szelidül.Minden évszakos, talán csak nyári hőségriadókor nem viselem, mert akkor a Chanel Cristalline Verte az igazi hűsítő számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Vica75

2019. április 7.

Rég nem csalódtam ekkorát, nyilván az ára miatt is fáj ennyire. Vágytam rá egy ideje, szagolgattam itt-ott. A Prada Iris vonalát szerettem volna pótolni. Nyomába sem ér. Az eleje kifejezetten bántó, avítt illat, késôbb jobb lenne, de a tartóssága a nullával egyenlő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

idonthaveaname

2019. március 8.

Életem parfümje! Nekem nagyon drága lenne, a testvérem passzolta le, előtte úgy gondoltam, ezek az illatok túl nehezek nekem. Nos, ez a kis csoda maga a tökély, számomra a nővé válást testesítette meg, egy Chanelt kislányok nem tudnak viselni. :) Közvetlenül a fújáskor kissé fullasztó, de csodálatosan finomra, mégis áthatóra és valóban "púderesre" vált a bőrön. Ráadásul egyetlen fújás kitart egész nap, mindenki felfigyel erre az illatra, és jó értelemben. :)
Örök szerelmem marad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Örök szerelmem marad!

Kisangyalcsillag

2018. december 23.

A zöld színű illatok mindig bejönnek nekem. A sima 19et már lányka koromban kiszimatoltam magamnak... hogy majd ha már....😂😂😂
Ééés 37 évesen lett az első Chanelem, ez a gyönyörűség....Nagyon elegáns illat.Az eleje harsogóan zöld... sokan említik itt Prada íriszét... én semmi hasonlót nem érzek vele. (Azt is nagyon szeretem) Leszáradása végtelenül finom, légies, chanelesen púderes😁😁.
Már kevéske van csak az üvegemben... úgy vigyázok rá, mint egy kincsre... mert ez az illat igenis egy kincs❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Marcsi66

2018. szeptember 11.

Dráma nincs,helyette a lélek uralkodik,,,,szeretnék hasonlítani rá,békét tapos előttem,mutatja a szépet a jót,a viseletét egy adománynak,a női szépséget,még felfelé srófolja.És megkerülte ,kihagyta, a szexi vonalra nem vitte a parfümöt,inkább egy tündéri eleganciát kínál helyette.Nagyon zöld és mintha savanykás-szúrós is lenne,de pillanatok alatt puhul,és cikázni kezd a púder,és zöldben még nem szerettem ennyire,,,,érdemes kipróbálni Nagyon szép jegyeiből a kedvenc virágom éneke az Írisz,Ruhára fújom csak,bőrön illanósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lizuka122

2018. augusztus 17.

Fújósom van, kíváncsi voltam rá. Az eset, amikor mások véleménye alapján lettem "szerelmes" egy illatba.... Nem az én illatom, porosnak, szúrósnak érzem.
Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Sajnálom.

Timi27

2018. július 31.

hasonlít a Chanel No 19-re, de az elején ez inkább púderesebb, lágyabb, nem olyan harsány zölldel indít.
leszáradásában egy nagyon kellemes , púderes illat..de nem úgy mint pl. a Prada Infusion d'Irise pl.. nagyon elegáns, nőies.
nekem tavasszal zöldebb , hűvösebb illatot produkál a bőrömön, míg káníkulában a legjobb, legpuhább, krémesebb leszáradású.. pedig azt gondoltam, hogy kánikulában nem fogom tudni elviselni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Lina6

2018. április 28.

Szerettem volna szeretni, de gyenge tartóssága miatt ez nem sikerült. Retrós illatnak érzem. Nem váltott ki belőlem nagy érzelmeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

jakoaliz

2018. február 23.

A Chanel 19-et kipróbáltam, és nem voltam elalélva tőle. Nem sokkal később szert tettem a kifinomultabb, letisztultabb, tökéletesítettebb változatára, ami jelenleg a legeslegkedveltebb illatom. Nem számít, hogy tavaszi, vagy téli. Minden időben együtt tudunk működni. Reggelente, mindig ehhez az illathoz nyúlok, mert tudom, hogy kellemes lesz tőle a napom. Szegény Guerlanok, Lancomok! Cserben hagytalak Benneteket! Aki még nem találkozott ezzel a Gyönyörűséggel! Hajrá! Nem fog csalódni Benne! Annyit elárulok, hogy nagyon púderes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Tubereuse

2018. február 13.

Csodás íriszes pézsma. Az indítás kábító a galbanumtól, de aztán... Mmm.
Jó a párhuzam az Infusion d’Irisszel, mert van egy EdP Absolue-m. De a hasonlóság csak a kifújásig tart utána merőben más a két koncepció.
Bár, nincs az összetevő listán, de ott vannak mélyen a Chanel-es aldehidek is, és azokra jellemző elegáns vonal.

Jajj, nagy a szerelem. 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Csodás íriszes pézsma. Az indítás kábító a galbanumtól, de aztán... Mmm.

Jajj, nagy a szerelem. 10/10

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.