Chanel

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   65 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Fejjegyek: neroli, galbanum, mandarin narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: tonkabab, pézsma, vetiver

fújós - Chanel No.19 Poudre
Ár: 5 ml / 10 ml 4.200 Ft / 6.200 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás kizárólag postán maradóra vagy foxpost
Ár: 4000 Ft / 7500 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 / 10 ml üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Heloise

2022. június 30.

Chanel vagy Prada, Prada vagy Chanel... Persze ez nem harc, vagy csatározás, de a hasonlítgatás tényleg jogos, az Infusion d'Iris gyengécske illatának csalódása után belevetettem magam a keresésbe, hátha ezúttal szerencsével járok. Persze miért is várna az ember lánya egy púderes, bőrközeli illattól intenzív nehézbombázót, ez akkor is csak zöldes és púderes marad... Szinte tényleg megegyezik a két illat avval a különbséggel, hogy ebben érezni a Chanel-ekre jellemző kicsinke kis pluszt és emiatt talán felé billen a mérleg nyelve. Fanyar és zöldes majd krémesen púderes illat, ami tisztaságot egy biztonságos komfortérzetet kölcsönöz. A hétköznapok Chanel-e ő, hiszen ezeknek a típusú illatoknak nem szükséges harsogniuk, magukra erőltetni a figyelmet, elég hogyha csak jelen vannak jó helyen, jó időben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

Kise

2022. március 12.

Fújósom van belőle, de valamiért nem nyúlok hozzá. A sima No.19. a szignatúra illatom. Egész nyáron, ősszel fújtam, azt nem tudom megunni. Ez a poudre verzió nem fogott meg. Talán az a kirobbanó fanyarság, mohás nyitány hiányzik belőle, ami számomra egyedivé teszi az "anyukát". Oké ne legyen ugyanaz, hiszen így mi értelme lenne, de így számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 12.

Dottir

2020. október 3.

Ő az én Chanelem. A Cristalle, a Cristalle Eau Verte szintén imádat tárgya, mellettük van Ötösöm és volt Allure-öm, az előbbit szeretem, de ritkán kívánom meg, az utóbbin túladtam, mert túl virágosnak találtam egy idő után. Ja, és a megjelenés után elfújtam egy Mademoiselle EdT-t, vele ennyi volt a kaland. A Coco-k nem igazán mutatnak rajtam, a Chance-ok és Gabrielle-ek nem hozzám szólnak. A 19 Poudre aki nekem való: egy lágy, virágos felhő, törékeny-tiszta, zölden púderes, friss íriszcsokor. Tartózkodó, mégsem hűvös illat, azokon a napokon fújom, amikor a hölgy-énem tör elő. A legjobban a kezdést szeretem, ekkor a legpúderesebb, kicsit száraz és édes a citrusok és a zöld mellett. Csendes, visszafogott eleganciával bontakoznak ki a virágok, és egy enyhén krémes, gyengéd piperefelhő a leszáradás. Annyira gyönyörűen egyben lévő, szolid eleganciájú illat ez...nagyon jót tett a sima 19-nek a púderezés. Rajtam szépen tart (reggeli pár fújás estig), és a jellegének megfelelően, visszafogottan sugároz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 3.

Nenuka

2019. november 3.

Elsősorban a színébe szerettem bele, nincs még egy ilyen gyönyörű parfüm liquid szerintem! Őszintén szólva, nem lesz a kedvencem, de leszáradás után, úgy 2 óra elteltével egészen szép púderes, rendkívül nőies, elegáns illat. Hétköznapra is, de szofisztikált vagy kifejezetten nőies nőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Svetlana

2019. május 11.

Nyugalmat árasztó, finom zöldes-púderes illat. Hétköznapokra viselném, szexi estékre semmiképp. Kifújáskor erős zöld illat, ami finom púderes csodává szelidül.Minden évszakos, talán csak nyári hőségriadókor nem viselem, mert akkor a Chanel Cristalline Verte az igazi hűsítő számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

Vica75

2019. április 7.

Rég nem csalódtam ekkorát, nyilván az ára miatt is fáj ennyire. Vágytam rá egy ideje, szagolgattam itt-ott. A Prada Iris vonalát szerettem volna pótolni. Nyomába sem ér. Az eleje kifejezetten bántó, avítt illat, késôbb jobb lenne, de a tartóssága a nullával egyenlő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

idonthaveaname

2019. március 8.

Életem parfümje! Nekem nagyon drága lenne, a testvérem passzolta le, előtte úgy gondoltam, ezek az illatok túl nehezek nekem. Nos, ez a kis csoda maga a tökély, számomra a nővé válást testesítette meg, egy Chanelt kislányok nem tudnak viselni. :) Közvetlenül a fújáskor kissé fullasztó, de csodálatosan finomra, mégis áthatóra és valóban "púderesre" vált a bőrön. Ráadásul egyetlen fújás kitart egész nap, mindenki felfigyel erre az illatra, és jó értelemben. :)
Örök szerelmem marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Örök szerelmem marad!

Kisangyalcsillag

2018. december 23.

A zöld színű illatok mindig bejönnek nekem. A sima 19et már lányka koromban kiszimatoltam magamnak... hogy majd ha már....😂😂😂
Ééés 37 évesen lett az első Chanelem, ez a gyönyörűség....Nagyon elegáns illat.Az eleje harsogóan zöld... sokan említik itt Prada íriszét... én semmi hasonlót nem érzek vele. (Azt is nagyon szeretem) Leszáradása végtelenül finom, légies, chanelesen púderes😁😁.
Már kevéske van csak az üvegemben... úgy vigyázok rá, mint egy kincsre... mert ez az illat igenis egy kincs❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 23.

Marcsi66

2018. szeptember 11.

Dráma nincs,helyette a lélek uralkodik,,,,szeretnék hasonlítani rá,békét tapos előttem,mutatja a szépet a jót,a viseletét egy adománynak,a női szépséget,még felfelé srófolja.És megkerülte ,kihagyta, a szexi vonalra nem vitte a parfümöt,inkább egy tündéri eleganciát kínál helyette.Nagyon zöld és mintha savanykás-szúrós is lenne,de pillanatok alatt puhul,és cikázni kezd a púder,és zöldben még nem szerettem ennyire,,,,érdemes kipróbálni Nagyon szép jegyeiből a kedvenc virágom éneke az Írisz,Ruhára fújom csak,bőrön illanósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lizuka122

2018. augusztus 17.

Fújósom van, kíváncsi voltam rá. Az eset, amikor mások véleménye alapján lettem "szerelmes" egy illatba.... Nem az én illatom, porosnak, szúrósnak érzem.
Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Sajnálom.

Alkoholok: Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.