Chanel

Ár:   13640 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 8500 , Eladó: sebyagi
Állapot: Új, 1x próbált, Helyszín: Budapest, 3. kerület, fizetés: Foxpost, szemelyes atvetel
Mamamano

2019. október 9.

Az egyik legjobbak között van amit eddig próbáltam. Közepes fedést ad, az apróbb bőrhibákat eltünteti és egy nagyon szép egységess matt finisht ad ami mégsem túl matt. Nem ült meg az apróbb szem alatti ráncokban ami számomra egy nagyon fontos dolog, nem oxidálódik a nap során. Nagyon száraz bőrűeknek talán nem a legjobb választás. Felvitelét tekintve viszont picit trükkös. Talasztalataim szerint nem szereti sem az ecseteket sem a különböző apkikátorokat. A kézzel való felvitel bizonyult a legjobbnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

knoncs

2019. június 17.

Egyszerűen imádom!
Annyira könnyű az állaga, mégis tökéletes fedést biztosít egész napra. Igazi szatén hatása van, amit én jobban szeretek, mint a sima matt finist, egy egységes, szép arcbőrt eredményez.
Fedését illetően annyit azért hozzáfűznék, hogy inkább egy BB krémtől erősebb, de egy alapozóhoz képest picivel gyengébb fedést biztosít.
Az illata a már jól megszokott Chanel termékekhez hasonlóan csodás, egyáltalán nem szárított, és nem is lett zsírosabb tőle a bőröm.
Nagyon szeretnék a közeljövőben beruházni rá, úgy gondolom, hogy ez a termék még ha elég drága is, mégis megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Egyszerűen imádom!

despoina

2019. április 9.

Véleményem szerint közepesen fedő alapozó, a vékony fedéstől messze van összhatásban. Nagyon magas az alkoholtartalma ezért is szárad meg gyorsan az arcon és alakul át púderes hatásúvá a talcnak köszönhetően. Nagyon szép a fedése, fényképeken is gyönyörűen mutat csak szörnyen szárít. Tőlem 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

florcsiii

2019. március 26.

Egy "lazább" alapozóra vágytam és erre esett a választásom. A megfelelő primer használatával elég szép végeredményt lehet elérni. Nap végéig kitart és szépen is kopik. Nekem sajnos száraz a bőröm, el is kezdett húzódni alatta, de mégsem szárított tovább. Az illata klasszikus Chanel, a kivitelezés annyira nem tetszik, ugyanis mikor először kinyitottam ráfröccsent a fehér felsőmre egy adag...a mérete viszont nagyon jó, praktikus. Igazából ez az alapozó az, ami ha holnapra már nem lenne meg, észre se venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Ziggytwig

2019. március 4.

Száraz a bőröm, ezért nekem nem vált be, mert alatta elkezd húzódni az arcom. Viszont szép. A fedése nem túl erős, sőt szinte semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

MakeupMarket

2018. december 10.

Meghökkent, hogy ennyi jó vélemény született erről az alapozóról, nekem az egyik legrosszabb választásom volt. A "velvet" része azt hiszem arra utal, hogy ez amolyan "liquid to powder" alapozó, tehát folyékonyként viszed fel és púderesre szárad. Ez először jól hangzik, de nem az.... ugyanolyan bődületes baromság, mint a "powder lipstick" (por állagú rúzs, a port dörzsölve krémessé válik) vagy a Guerlain por tus próbálkozása.
Ecsettel iszonyatos a felvitele, borzasztó foltos,csíkos, egyes helyeken szinte semmi nincs, máshol pedig vastagon szárad, ami azért is fordulhat elő, mert a kötése eszméletlen gyors, villámkézzel kell dolgozni . Ettől az egyenletesebb verzió a nedves BeautyBlenderrel való küszködés, így nagyjából el lehet teríteni, de a végeredmény sajnos száradás után undorítóan cakey - és itt ez minimális termék esetén is igaz. Picike mennyiségtől függetlenül olyan, mintha púdervakolatod lenne. Nincs az a fixáló, ami megfelelően ellágyítaná.
Ha neadjisten azt hinnéd, hogy nincs egy milliméter száraz rész sem az arcodon, ne aggódj, ez az alapozó meg fogja találni és úgy kihangsúlyozza, hogy csak ordít a fejedről :D
Természetellenes, riasztó, bőrszárító. Nem fogom újra venni, sem másnak ajánlani. Köszönöm, nem kérek többet "velvet" hatásból......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Zsuzsek

2018. november 2.

Rábeszélt az eladó, amikor váltani akartam az Esteé egyik alapozójáról. Hát, nem bántam meg, bevallom.
Nagyon praktikus nekem a doboza, és tetszik, h nem egy nehéz üveget kell vinnem magammal, és nem a pumpával kell szórakozni, h pont annyit adjon ki, amennyit akarok. Van benne egy kis golyó, h felkeverje, amikor felrázod. Igazi utazóbarát.
A fedése nem olyan erős, mint amihez szoktam, de ezt nem is bánom, mert természetesebb. Nedves szivaccsal úgy fel lehet vinni, h kis réteg legyen, és bőr hatású. Nem vakolatnak látszik.
Mondjuk ha nem rétegelem, fixálom porral meg sprével, akkor este semmi nincs belőle a lemosó korongon. Ha meg rétegelem, akkor már nem no-makeup makeup... ki-ki döntse el. Ha nem szeretsz smink nélkül kijárni még a boltba sem, akkor ez jó gyors, kisfedésű alapozónak, vagy pedig rétegeld.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

bernikrém

2018. május 11.

a VITALUMIERE AQUA alapozóról váltottam erre idén tavasszal, nagyon megvagyok elégedve vele, könnyű, szép színe van, alkalmazkodni, a fedése nem a legerősebb de nekem pont ennyire van szükségem, természetes hatású. amikor ez van rajtam olyan mintha csak reggel egy hidratálót raktam volna fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Mse

2017. december 26.

Azoknak ajánlom, akik hozzám hasonlóan szeretik a leheletkönnyű alapozókat.
A Guerlain Meteorites alapozója, és az EL Double Wear Light-ja után választottam ezt a terméket. Nem bántam meg. Nincs szükségem sok fedésre, nem is szeretek sok alapozót felvinni, nagyon vékony rétegben szoktam.
Pillekönnyű, közepesen fed, matt, púderes, bársonyos a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Azoknak ajánlom, akik hozzám hasonlóan szeretik a leheletkönnyű alapozókat.
Pillekönnyű, közepesen fed, matt, púderes, bársonyos a végeredmény.

gabbica

2017. december 25.

A sima Perfection Lumiére helyett vettem meg télre, ugyanis valamiért abból nem gyártják(?!) a 20 beige árnyalatot. Szóval szükségem volt egy a téli színemhez passzoló erősebb fedésű alapozóra, amit különleges alkalmakkor használhatok, és a Douglasban rábeszéltek a Velvetre. Miután világosan elmondtam, hogy mit szeretnék, ódákat zengett róla az eladó, hogy ő igazából még jobb is, mint a testvére. Hááát. Na nem leszek gonosz, mert egy igazán jó alapozó ő is. Hozza a Chanel minőséget, szép bársonyos, matt finishe van, természetes, egyáltalán nem maszkos, könnyű texturájú alapozó, egyszerű vele dolgozni, nem bántja a bőröm, nem fényesedik át, kicsit megkopik a nap végére, de nem tűnik el és nem okoz pattanást. Tulajdonképpen ez egy tökéletes alapozó a dolgos hétköznapokra, közepes fedéssel, közepes tartósággal. A Vitalumiére Aqua-nál, amit nyáron használok hétköznapokra, szerintem azért lényegesen erősebb a fedése. Megkapja az 5 csillagot, mert örömmel használom el, én csak annyiban vagyok elégedetlen, hogy egyáltalán nem helyettesíti a Perfection Lumiére-t, ami erős fedésű, babaarcot varázsol és atombiztosan tartós és tökéletesen megbízható, ha tudom hogy most oda kell tennem magam....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: ITT

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.