Chanel

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. december 6.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, fényes ajakrúzs. A képen az Évasion árnyalatban látható, de a leírás/értékelés az összes színre vonatkozik.

Kiszerelés:  3 g

Verseny: Chanel Coco Shine vs. AVON Glazewear Shine

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs Rose Baby 64
Ár: 7900 , Eladó: peppi
Állapot: 80%tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
VanillaBlossom

2018. október 8.

Ha úgy gondolsz rá, mint erősen pigmentált szájfényre, akkor 5*, ha úgy, mint rúzsra, akkor 1*.
Nem tart túl sokáig, de nagyon szépek a színei. Nem szárít és puhák maradnak tőle az ajkaim. Először nem voltam kibékülve vele, de egész megkedveltem.

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Izar

2018. október 5.

A Liberté, Boheme, Melancholie és a Monte Carlo viszonylag kiábrándult tulajdonosa vagyok. Jó, jó, nem mondom, hogy nem az, de ennyi pénzért valami többet vártam. (Csak egyet vettem itt KM-en, a többi Müllerből és Douglasból van teljes áron.)

A rúzsaimat (felső kategóriás is és drogériás is) mostanra kilóra lehet mérni, tehát van viszonyítási alapom. Rá kellett jönnöm, hogy bár a színek szépek, a csomagolás miatt pedig élmény kézbe venni, de valahogy mégsem nyúlok utánuk.

Talán a rúzs állaga, ami nem igazán fekszik nekem, pedig kimondottan szeretem a balzsamos, könnyed rúzsokat, és semmi problémám nincs azzal, ha nem fullos a fedés és napjában x-milliószor újra kell kenni. Ennél valahogy mégsem érzem komfortosnak az állagot, azt pedig külön nehezményezem, hogy brutál rondán kopik, konkrétan a szám közepéről eltűnik és csak egy kontúr marad a színből, ami valljuk be, elég lerobbant külsőt tud kölcsönözni az embernek...

Felvitelkor sem lehet szépen eloszlatni, főleg az intenzívebb színek hajlamosak csíkozni, a Liberté pedig tökéletes lenne, ha arany fénye lenne, de sajnos hideg fényű a drága és így nagyon kimossa az arcom.

Sajnálom, de több esélyt ez a rúzs nem kap tőlem.

Izar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Sajnálom, de több esélyt ez a rúzs nem kap tőlem.

legallybrunette

2018. szeptember 8.

Életemben talán egy rúzsom volt, amit teljesen elhasználtam, és nem ajándékoztam, adtam el vagy dobtam ki. Ez lesz a második, ugyanis olyan mértékben fogy... Igazából nem hiszem, hogy újra veszem, ehhez a Boyhoz is valami nagy Marionnaudos akció keretében jutottam, amúgy nagyon drága.(Annak, akinek a drogériás rúzsok a bukszájához valók. Háromszáz nettóval vagy egy gazdag baráttal nem játszanám meg a jaj de húzós az ára
sopánkodást, hanem vennék még egyet.)
Nekem ez a rohanós, szinte tükör nélküli rúzsom/szájfényem, a no make up make up napokon. Szeretem, de szívfájdalom nélkül elhagynám.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

sopánkodást, hanem vennék még egyet.)

NormanMama

2018. július 15.

A Chanel oldalan "hydrating sheer lipshine" a termek neve, vagyis mondhatjuk, hogy ez rgy hidratalo szajfeny, igy nem allja meg a helyet a ruzsokkal valo osszehasonlitas. Eszerint sem a szinintenzitast, s szajfeny leven, a tartossagot sem varhatjuk el olyan mertekben, mint egy - a szo szoros ertelmeben vett - ruzsnal. Bar szerintem a legtobb ruzs sem birja sokaig.

Nekem a ;Boy 54-es arnyalat van meg - puszi erte Myanak!
Ez egy halvany rozsaszin - az en szamon latszik a szine is -, vilagos, arcderito szin. A nagyon apro csillamok nehezen kopnak, es valoban hidratalo hatasu, pedig ebben a szeles idoben elegge kiszaradt a szam es megsem latszik a hasznalatanal. Mas ruzs)szajfeny mar darabokban valna le. Javaslom kiprobalasra, de aki nehezbombazokhoz szokott, azoknak keves lesz. A hozzam hasonlo, hagyomanyos ruzsokat nem toleralo, szinezett ajakbalzsam es/vagy szajfenykedvelo lanyoknak, holgyeknek bevalhat es szerelem lehet belole :)

NormanMama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Nekem a ;Boy 54-es arnyalat van meg - puszi erte Myanak!

Miracska80

2018. július 15.

Nem igazán tartós rúzs az egyszer biztos :/ sajnos :( De szájfény helyett sokkal jobb,mert nem ragad :)

Miracska80
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

honeymoon

2018. március 13.

Az egyik legjobb minőségű rúzs. Sokáig megmarad, evés ivás után. Krémes állagú,nem darabos,nem csíkoz nem ragad. Megéri az árát

honeymoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Mancsusz

2018. január 2.

Nemrégiben sikerült beszereznem a Douglasban 45% kedvezménnyel. 128 Noir Moderne árnyalatban van meg. Először kicsit bántam,hogy megvettem, de aztán nagyon megszerettem. Nagyon tetszik ez az árnyalat, a termékhez képest elég pigmentált, nagyon szép az ajkakon és hidratálja őket. Nem tartós, de ennél a terméknél szerintem nem is ez a lényeg. Azért vonok le egy csillagot, mert teljes áron nem biztos, hogy újravenném, de ha nem találok egy hasonlót akkor muszáj lesz. :)

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Boriskajuliska

2017. augusztus 17.

Nagy kedvencem ez a csoda. Több árnyalatot is meg vettem. Szép a fénye, megfelelően pigmentált, már amennyire egy fény rúzsnak fednie kell, azt tudja. Az ilyen rúzsok nem annyira tartósak, de nem is azért szeretjük. Egyszerűen csodaszép:)

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

NickyWalmont

2017. június 29.

Nekem 54-es BOY arnyalatum van, nagyon szeretem, mert kremes, nem darabos a csillamtol.
Viszont hamar elfogy es nem tartos, az ara sem olcso.

NickyWalmont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Viszont hamar elfogy es nem tartos, az ara sem olcso.

lauran

2017. június 19.

Noir moderne. Legszebb árnyalatú rúzsom. És amit a színnél is jobban szeretek, hogy úgy fényes, hogy közben nem az a vízes, lakkos, nyálas hatást kelti. És minden maximum lenne, ha tartana legalább egy órával többet. Evés, ivás után szinte semmi nem marad belőle. Viszont olcsóbb árfekvésben nem találtam ilyen állagú és lazasága ellenére ennyire pigmentált nyári rúzst. Talán csak lusta voltam keresgélni. Ár-érték arányban csőd. Mégis szeretem.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.