Chanel

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. november 17.

Ár:   18 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Az INCI lista végén színezékek találhtók, amik árnyalattól függőek.

Pirimiri

2017. szeptember 30.

Hű, nekem nagyon bevált. Nem használom mindennap és így iszonyú sokáig kitart. Nagyon szépen fed, nem is érzem, hogy van az arcomon púder. Egy darabig szivaccsal használtam, ami jött vele, most váltottam púderecsetre és így még jobban szeretem : )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

bednem

2015. május 9.

Vízes szivaccsal használtam, pár éve is egy vagyon volt, de megérte! Nagy melegben viszont lefolyt, púderozni kellett. Praktikus kiszerelés, hordható táskában. Azt az árnyalatot amit használtam már nem forgalmazzák. Nem vagyok márkahű, de szerintem lesz még chanel alapozóm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

diana35a

2014. január 30.

Rébeszéltek a No. 20 árnylatára, és nekem ronda sárga lett az arcom el sem használtam!
Vettem egy 010-es Dior Nude kőpúdert az csodás, egy ékszerdoboz a kiszerelése, kis ecset és pamacs is van hozzá.
Mindkét termék hozza a nagyon magas minőséget, nem szárít egyik sem, jól fed folyékony alapzozó fölé rakom, selymes állagú.
A Chanelnél egyedül a szín miatt haragudtam az bőven elég ok volt, nekem nagyon fehér a bőröm a 20-as árnyalat már sárga rajtam, de az eladó rábeszélt , hogy jön a nyár és az arc barnább...
Ez nem igaz, mert a púderek mindig sötétebbek felkenve, mint ahogy a dobozban látszanak!
De a minőség és a csomagolás is 10/10.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

De a minőség és a csomagolás is 10/10.

szeliger

2013. november 16.

N20 Beige. Sokat gondolkodtam azon, hogy melyik árnyalatot vegyem, általában N20 körül van a bőröm, de ez a kompakt ebben az árnyalatban nagyon szürkésnek tűnik. Végül bíztam a gyártóban, ha azt írják rá, hogy 20, akkor csak jó lesz majd. A bőrömre feltéve kissé sápadtabbnak tűnök, mint a korábbi alapozómmal, lehet, hogy a rózsásabb árnyalat kellene, de azért ez se olyan rossz, abszolút nem üt el. A csomagolás a szokásos lakkfekete dobozka, bársonytokban. Belül a fedélen teljes méretű, igen jól használható tükör, kis szivacsdarab a felvitelhez illetve maga a kompakt, ami cserélhető, utántölthető. Az első próbámnál arctisztítás után csak egy kis hidratálóra vittem fel a mellé adott szivaccsal. Maga az alapozó enyhén barackos illatú, nagyon könnyen eldolgozható, szép egyenletes képet ad. Jól építhető, felviteltől függően gyenge-közepes fedéssel. Ugyan csillámokat nem látok benne, a végeredmény mégis selyemfényű, csillogóbb mint a Les Beiges után, mintha leheletnyi highlightert tettem volna az egész arcomra. Az én bőröm elég száraz, egy pici húzó érzést a szemeim alatti részen ill. a száj körül éreztem és sajnos a selyemfény a finom ráncokat eléggé kiemeli, szerencsére ez csak közelről látható. Sokszor hordok szemüveget, a szemüvegkeret is segít a ráncok leplezésében, de ezzel a ránckiemelő hatással nem vagyok elégedett. Tartóssága nagyon jó, szépen ül egész nap az arcon. Nekem a Les Beiges jobban tetszik, annak természetesebb a fedése és a ráncokat sem emeli ki ennyire. Szerintem ez a púderalapozó a tökéletes bőrű fiatal hölgyek alapozója (sajnos ez már nem én vagyok), nálam csak négy csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

Hidratálók: Fructose, Glucose, Aluminum Hydroxide, Sucrose, Urea, Glutamic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.