Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2012. szeptember 7.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Tusfürdők

Olívia olajjal készült tusfürdő, mely gyengéden ápol és megakadályozza a bőr fürdés utáni kiszáradását. A gránátalma illata hosszan érezhető marad.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Yubiri

2020. október 20.

Ez egy olcsó, jó illatú tusfürdő, ami nem szárítja a bőrömet.
A tusfürdő színe szép erős rózsaszín. A gránátalma illata nem marad meg hosszan a bőrömön. Euros boltban vettem én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Ez egy olcsó, jó illatú tusfürdő, ami nem szárítja a bőrömet.

fayless

2015. május 19.

Kb 500-ért vettem a madaras teszkóban a 750 ml-es kiszerelést, egy régi pumpás Palmolive flakonba töltöttem át. Nagyon durván habzik és erős gyümölcs illata van, ami még pár órán át érezhető a bőrömön.
Nem szárít, jól tisztít és finom az illata. Ár/érték ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Nem szárít, jól tisztít és finom az illata. Ár/érték ötös!

nikolett

2015. április 2.

Tegnap próbáltam ki először, az illatával már levett a lábamról :) A márka felé ekőször kicsit szkeptikusan közelítettem, de kellemesen csalódtam, a kedvencemmé vált. Ráadásul kb 250 Ft volt és a viszketést sem tapasztaltam... 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Lory

2014. augusztus 16.

Kicsit hígabb a kelleténél de azért habzik,nem szárít,az illata pedig nagyon tetszik,édeskés gyümölcsillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

solyacska

2013. november 4.

Már megint sok a sárga pötty! De amúgy nagyon jó az illata! Talán ez a legjobb benne, szép a színe de semmi más! Jobb lenne ha krémesebb lenne! Az illat miatt kap 3 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Wiwike

2013. július 22.

Emelem már a szintjét a tusfürdőnek. Normál bőrömet,nem szárítja. Fürdőpamaccsal viszem fel a bőrömre. Imádom az illatát és a színét. Utána is érezni lehet az illatát a bőrön,felvitelkor persze intenzívebb. Ár-kiszerelés arányban tökéletes. Könnyed nyári tusfürdő. Összességében 5 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

trudie

2012. december 21.

Ár-érték arányban megéri. Az illata kicsit mű, de nem túl erős. Kissé híg, de mivel sok van benne, összességében gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

szilvi07

2012. október 22.

Az illata egy epres joghurtra emlékeztet, a folyadék színe rózsaszín, tetszik :) Viszont nem habzik annyira, mint amennyire én szeretném. Nagy kiszerelés, 750 ml-ert vettem az Euros boltba 350 Ft-ért, annyit megért. De nem hiszem hogy újravásárolom.

update: már kezdem unni, remélem minél hamarabb elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

update: már kezdem unni, remélem minél hamarabb elfogy

Jelizz

2012. október 13.

Ismerősömnek van ilyenje.
Én 1x ki próbáltam! Finom gyümölcsös az illata, krémes... de szárít, és utána viszkedett tőle a bőröm!!! :O

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Ismerősömnek van ilyenje.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros pigment. (Acid Red 1)