Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Az irritációra, túlérzékenységre hajlamos bőr ápolására szolgáló készítmény. A körömvirág legfőbb, külsőleg gyakorol hatásai a következők: rosszul gyógyuló sebek, bőrelváltozások gyógyítása, viszketéscsillapító hatás, fertőtlenítő és gyulladásgátló hatás, valamint sebgyógyulást elősegítő tulajdonságok. Használják bőrrepedések, kisebb sebek, rovarcsípések és napsugárzás okozta bőrgyulladás esetén is. A termék minden bőrtípusra alkalmazható.

Kiszerelés: 300 ml

valaholmessze

2013. március 6.

Az illata fura (a körömvirágos van meg), de mindketten imádjuk anyukámmal, mert olcsó, gyorsan beszívódik, nyugtatja és puhább lesz tőle a bőröm:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

arminacska

2012. november 6.

Nem régen vettem meg, kipróbálni. Nem rosszak annyira az összetevői az árához képest, megérte nekem. Nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

szil89

2012. október 9.

Ár-érték arányban egész jó, nem gondoltam volna.
Nem volt kedvem ezreket kiadni, ezért választottam. A kókuszos van meg, kicsit erős az illata, de amúgy tökjó az állaga is meg nem hagy maga után zsíros érzetet, amitől megőrülnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

Ár-érték arányban egész jó, nem gondoltam volna.

fatime

2011. szeptember 26.

Nekem a kakaós volt meg, nagyon szerettem is egy ideig, de azt vettem észre hogy olyan folyós mintha tej lenne, és érdekes sárgás színe lett, pedig 2012-ig jónak kellett volna hogy legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

szilvi07

2011. szeptember 17.

Szeretem ezt a testápolót. Az illata nem erős, nem is tart sokáig, de nekem nem is fontos. A lényeg nekem ennél az, hogy körömvirágot tartalmaz, ami nyugtatja a bőrt. Elégedett vagyok vele. Megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2