Charlotte Tilbury

Ár:   £30   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bobekecske, Módosítva: 2017. május 18.

Ár:   £30

2 lépcsős "Swish & Pop" applikációjú pirosító, mely segítségével könnyen felvihető a krémes, pigmentált poralapú pirosító, fiatalos, ragyogó pozsgásságot eredményezve.

6 színárnyalatban kapható

FOGLALT Györgyinek !Charlotte Tilbury Cheek To Chic Pirosító
Ár: 7500 Ft / 8000 Ft + postaktg , Eladó: Isabelle
Állapot: 1x kézfejen próbált / új, Helyszín: Budapest , fizetés: Postàn maradó, foxpost, átutalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Theodora

2022. február 27.

Nagyon szeretem, nekem a Pillow Talk van meg, természetes, üde hatása van. Annyira tartós, amennyire az alapozóm, egy EL DW-vel sokáig fenn marad, olcsóbb cuccal, megy a levesbe ez is. Ezt nem a CT-nek rovom fel!
Kicsit kacat a csomagolás, olcsóbb műanyag, de a termék maga egész jó. Most csak ezt használom, az összes többi pirosítóm parkolópályán van, még a kedvenc Mac-em is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

pankafru

2021. november 21.

Az öt csillag a Walk of no shame árnyalatnak jár. Itt sikerült hozzájutnom, és azóta is örömmel használom.
Nem baba arcot csinál, inkább kellemes napsütötte pírt vagy olyan hatást érhetsz el vele, mintha éppen elpirulnál.

Ha “no make up” hatást szeretnék elérni akkor is tökéletes. Annyira illik a természetes színemhez. Amióta megvan, csak ezt használom.
Szemhéjra is próbáltam, nem annyira erős, de egy kis szép fényt lehet vele kölcsönözni.
Persze építhető, egy ilyen sötét színnel hamar el lehet érni a bohóc hatást. Csak óvatosan!
Minden neutrális light/medium (közelebb a mediumhoz) bőrűnek ajánlom kipróbálásra.

Nálam tökéletesen tartós, nem kell újra felvinni és a fénye is csak lassan kopik.
Tervben van, hogy kipróbálom a Pillow talk árnyalatot, remélem, hogy hasonló élmény lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

Kamea

2021. október 15.

Már régóta szerettem volna kipróbálni, aztán egy CultBeauty-s akciót gyorsan kihasználva mindjárt két árnyalatot is berendeltem.
Sex on Fire: belül sötét mályvás, kívül pedig egy hidegebb, piszkos rózsaszín árnyalat.
Ecstasy: lásd.: @Tarzicia véleményénél. Rajtam amúgy ez egy barackos árnyalat és látszik is az orcámon.
A kompakt szép, igényes, de magasfényű, ebből adódóan ujjlenyomatgyűjtő és csak műanyag. Valóban nem került masszív csomagolásba a pirosító és a tok kézben tartva elég sikamlós is. Figyelni kell rá az álmos reggeleken, hogy ficánkolás közben ki ne csusszanjon a kezeink közül. A mindennapi táskában cipelésre valóban nem alkalmas, de utazásokra – persze megfelelő gondosság mellett - azért talán magunkkal lehet vinni. Már csak amiatt is, mert az egyszerű műanyag csomagolás egyetlen előnye, hogy könnyű. Egyébként ez a csomagolás egy az egyben a Guerlain Terracotta Light Bloom bronzeremre emlékeztet. Az sincsen ugyanis komolyabb kompaktba bújtatva.
Ha jól fordítottam le a használati útmutatót, akkor a középső „POP” árnyalat kerül az „almácskákra”, amit pedig a külső színnel szoktam eldolgozni a fültő irányába. Persze csak akkor, ha van kedvem és időm is. Ha nincs, akkor nem vacakolok vele, egyszerűen csak összekeverem az ecsettel a két színt és felviszem. (Az imént szembesültem vele csak, hogy @Tarzicia mindezt már leírta előttem, de legalább megnyugodhatok, hogy nem írtam butaságokat.)
Mindkét pirosító jól pigmentált, építhető és tartós. Valóban felesleges magunkkal cipelni, mert napközben nem igényel már frissítést.
Fent a Guerlain Terracotta Light Bloom bronzerhez hasonlítottam, így az értékelésnél is hasonlóan járok el. Ugyanis annak a bronzernek is 4 csillagot adtam, mivel az árkategóriájában masszívabb csomagolást érdemelne az a termék és emez is. Valamint értem én, hogy jól mutat ez a „kétkörös” kivitelezés, de nem látom túl sok értelmét. Ha pedig a használati útmutató leírása szerint járunk el, akkor elég körülményes kinyerni a pirosítót a dobozból.
Azonban 4 csillagot részemről simán megérdemel, mert örömmel veszem kézbe őket reggelente.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 15.

Tarzicia

2021. október 8.

Pillow Talk és Ecstasy.
Ez a pirosító külsőre ugyanolyan, mint az Airbrush Flawless Finish púder, csak amíg annak arany a tokja, ez barnás-bordó. Közel sem olyan elegáns, és ennél a színnél azonnal szembeötlik, hogy könnyű műanyag, és az ujjlenyomatok is jobban meglátszanak rajta. Az, hogy kopogós műanyag, engem nem zavar, mert nem tűnik gagyinak. Végül is fémből nem lehet, az nagyon megdobná az árát és a súlyát is.
A kompakt belseje már sokkal szebb, jól mutat a két színű pirosító a rózsaarany keretben. Az ajánlás szerint a külső színnel kell kezdeni a pirosítást, a belső kör pedig általában egy sötétebb és élénkebb szín, amit az arc almácskájának a közepére kell pöttyinteni. De persze keverni is lehet a két színt, én is így használom. Ennek nagy előnye, hogy úgy már elég nagy a felület, és be tudok vetni egy nagyobb, lazább fejű ecsetet is, amivel könnyebb a dolgom. Mindkét pirosító jó minőségű, kellőképpen pigmentált, az arcon szép, selyemfényű és ragyogó.
Pillow Talk.
Az Ecstasy-hoz képest az egyetlen különbség, hogy ez a Pillow Talk sorozat rózsaszín dobozában érkezik, és a középső körben világosabb szín van. A netes képeken a külső gyűrű sokkal sötétebbnek, majdnem barnának tűnik, pedig ez egy szép tompa rózsaszín. A belső kör egy nagyon halvány rózsaszín, ezt highlighterként külön is szoktam használni. Ez a Pillow Talk pontosan az a pirosítószín, amit én általában szeretek. Nem túl rózsaszín, nem túl feltűnő, de azért látszik, és mindenhez megy.
Ecstasy.
Szerettem volna egy élénkebb, meleg tónusú rózsaszínt is. (A Love Glow túl világos, a Love Is The Drug pedig vibráló Barbie-pink, és mindkettő hideg szín.) Ebben a külső gyűrű barackos rózsaszín, a belső kör meg egy kicsit élénkebb rózsaszín. A tónust eltaláltam, de rajtam ez alig látszik. A nevéből és netes swatch-okból kiindulva én tüzesebb és sötétebb színre számítottam. Építeni alig lehet, egy idő után már csak a fénye fokozódik. Ebből a szempontból engem kísértetiesen emlékeztet a Nars Orgasm pirosítójára. Még a színárnyalat és a fénye is nagyon hasonló.
Érdemes kesztyűs kézzel bánni ezzel a pirosítóval. CT netes oldalán olvastam jó pár hozzászólást, fotók is vannak mellékelve. Sokan írják, hogy pár hét használat után darabokra, mit darabokra, ripityára tört a pirosítójuk. Nem a tok, hanem benne a festék. A többség le se ejtette, csak a táskájában hordta. Azért ez elgondolkodtató. Szerintem túl nagy felületen túl vékony maga a festék, és a két szín illesztése lehet a leggyengébb láncszem. A tok ezek szerint a legkisebb ütéstől sem védi meg a tartalmat. És akkor itt jön képbe az, hogy ha lenne hozzá bársony védőtasak, mint a "Nagyok"-nál...
Az biztos, hogy utazáshoz én másik pirosítót viszek magammal, mondjuk egy Chanel-t, az elnyűhetetlen, és jár hozzá bársonytasak is. Napi szinten meg amúgy se hurcolom magammal, frissíteni nem kell, egész nap fent marad.
A színe miatt a Pillow Talk 5-öst, az Ecstasy 3-ast érdemel. A külsejét és minden egyebet összevetve a végeredmény jóindulatú 4 csillag. Ha az elővigyázatosságom ellenére valamelyik nekem is összetörik, frissítek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 8.

Pillow Talk és Ecstasy.
Pillow Talk.
Ecstasy.

Madi

2020. december 22.

Pillow Talk - Három kedvenc pirosítóm van jelenleg, ez az egyik. Mikor megérkezett, kicsit aggódtam, mivel élőben picit sötétebbnek tűnt, mint a képeken, de szerencsére felkenve világosabb, nude rózsaszín. Akik szeretik a glowy finisht, imádni fogják. Nem olyan vakító, mint egy highlighter, de sok szaténfényű pirosítónál fényesebb (a MAC-nél mindenképp, a Milaninál már nem). Pigmentáltság szempontjából nem túl erős, de nem is olyan halvány, mint mondjuk a Chanel pirosítók és persze ez is építhető. Reméltem, hogy tetszeni fog, de nem gondoltam, hogy ennyire. Nagyon örülök hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Christina

2020. december 4.

Nemrég lettem a Pillow Talk árnyalat tulajdonosa, mert szerencsére egy magyar webáruház is forgalmazza már. Fantasztikus termék, gyönyörűen mutat és tartós is, még így maszkhasználat mellett is! Szemre is használom! Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 4.

Karola21

2020. július 1.

Nekem kicsit csalódás volt egy a pirosító. A Love Glow árnyalatban vettem meg, a dobozban szép színe van, de amikor felkenem a világos bőrömre inkább csak egy egészséges csillogást ad az arcomnak, pírt nem nagyon. Maga a termék nem lenne rossz, de ha újra venném biztos, hogy egy sötétebb árnyalatot választanék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

VanillaBlossom

2019. március 10.

Azt hittem, bogy az IT Cosmetics ombre pirosítójától nem fogok jobbat találni, de úgy tűnik, tévedtem.
A Love Glow még a hideg tónusú bõrömön is szuperül mutat. Nagyon könnyen építhetõ, tartós és egyáltalán nem tolakodó. Nagyon szeretem, hogy nem lehet belõle "túl sokat" felvinni. Egy rétegben csak egy gyönyörű, lehelletnyi egészséges színt ad az arcnak, szinte észre sem lehet venni, de mégis ott van. Több rétegben már lehet játszani az árnyalatokkal is. Az állaga is szuper, könnyű felvinni és egész nap tart.
Ha nagyon lusta vagyok, akkor a szememre is ezt használom, sõt, a számra is egy kis áttetszõ szájfénnyel spékelve.
Szerelem, imádom! Már ki is néztem a következõ árnyalatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Szerelem, imádom! Már ki is néztem a következõ árnyalatot!

scorpionqueen

2018. január 18.

Szerencsés helyzetben vagyok, nemrég nyílt nálunk egy óriási Charlotte Tilbury szalon, ezért minden termékét meg tudom nézni, végig tudom próbálgatni. És ez tényleg szerencse, ugyanis minőség tekintetében nagyon-nagyon változóak a termékei, ami azért ebben az árfekvésben elég gáz, pláne annak, aki csak online tud rendelni. Ezt a pirosítót viszont még akkor rendeltem, amikor nem volt meg a szalon, sehol nem próbáltam. És bele is trafáltam, ugyanis az első perctől bekerült a 3 legjobb pirosítóm közé. Azok közé, akiktől nem tudnék megválni, mert nem tudnám egyiket sem elengedni, annyira jók.
First Love árnyalat: végtelenül természetes, kedves, bájos, ártatlan komfort szín. Az a szín, amit bárhol, bármikor, bármihez fel lehet tenni, mert csak felmelegíti az arcot, emeli a smink szépségét, hozzáad. Ez az összes pirosítóm közül a legpuhább, majdnem porzik, de csak majdnem. Az ecset végül felveszi mindig azt, amit felkarcol a termékből, nem a levegőbe porolom ki. Az eldolgozása nagyon-nagyon könnyű, csodálatosan, hamar, jól terül. Láttam hozzá az ajánlott technikát, de nem kell ehhez semmiféle játszadozás, szinte magától felmegy az arcra. A tartóssága teljesen rendben van, de ilyen árfekvésben ez természetes, nem külön kiemelendő.
Egy dolgot viszont nem szeretek a CT termékekben: a gagyi csomagolás. Addig szép csak, ameddig a kezébe nem vesz az ember kb. bármit tőle, amíg meg nem érzem a könnyű, kopogós műanyagot. Néhány terméke kifejezetten gagyi. Az art decohoz nincs köze ennek a minőségnek, pont a lényegét veszik el ezzel. Ez a kompakt sem a szívem csücske. Ezért viszont most kivételesen nem vonok le pontot, mert maga a pirosító egy remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.