Best of Beauty 2019

Charlotte Tilbury

Ár:   £30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bobekecske, Módosítva: 2017. május 18.

Ár:   £30
Lelőhely:   online külföldről

2 lépcsős "Swish & Pop" applikációjú pirosító, mely segítségével könnyen felvihető a krémes, pigmentált poralapú pirosító, fiatalos, ragyogó pozsgásságot eredményezve.

6 színárnyalatban kapható

VanillaBlossom

2019. március 10.

Azt hittem, bogy az IT Cosmetics ombre pirosítójától nem fogok jobbat találni, de úgy tűnik, tévedtem.
A Love Glow még a hideg tónusú bõrömön is szuperül mutat. Nagyon könnyen építhetõ, tartós és egyáltalán nem tolakodó. Nagyon szeretem, hogy nem lehet belõle "túl sokat" felvinni. Egy rétegben csak egy gyönyörű, lehelletnyi egészséges színt ad az arcnak, szinte észre sem lehet venni, de mégis ott van. Több rétegben már lehet játszani az árnyalatokkal is. Az állaga is szuper, könnyű felvinni és egész nap tart.
Ha nagyon lusta vagyok, akkor a szememre is ezt használom, sõt, a számra is egy kis áttetszõ szájfénnyel spékelve.
Szerelem, imádom! Már ki is néztem a következõ árnyalatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Szerelem, imádom! Már ki is néztem a következõ árnyalatot!

scorpionqueen

2018. január 18.

Szerencsés helyzetben vagyok, nemrég nyílt nálunk egy óriási Charlotte Tilbury szalon, ezért minden termékét meg tudom nézni, végig tudom próbálgatni. És ez tényleg szerencse, ugyanis minőség tekintetében nagyon-nagyon változóak a termékei, ami azért ebben az árfekvésben elég gáz, pláne annak, aki csak online tud rendelni. Ezt a pirosítót viszont még akkor rendeltem, amikor nem volt meg a szalon, sehol nem próbáltam. És bele is trafáltam, ugyanis az első perctől bekerült a 3 legjobb pirosítóm közé. Azok közé, akiktől nem tudnék megválni, mert nem tudnám egyiket sem elengedni, annyira jók.
First Love árnyalat: végtelenül természetes, kedves, bájos, ártatlan komfort szín. Az a szín, amit bárhol, bármikor, bármihez fel lehet tenni, mert csak felmelegíti az arcot, emeli a smink szépségét, hozzáad. Ez az összes pirosítóm közül a legpuhább, majdnem porzik, de csak majdnem. Az ecset végül felveszi mindig azt, amit felkarcol a termékből, nem a levegőbe porolom ki. Az eldolgozása nagyon-nagyon könnyű, csodálatosan, hamar, jól terül. Láttam hozzá az ajánlott technikát, de nem kell ehhez semmiféle játszadozás, szinte magától felmegy az arcra. A tartóssága teljesen rendben van, de ilyen árfekvésben ez természetes, nem külön kiemelendő.
Egy dolgot viszont nem szeretek a CT termékekben: a gagyi csomagolás. Addig szép csak, ameddig a kezébe nem vesz az ember kb. bármit tőle, amíg meg nem érzem a könnyű, kopogós műanyagot. Néhány terméke kifejezetten gagyi. Az art decohoz nincs köze ennek a minőségnek, pont a lényegét veszik el ezzel. Ez a kompakt sem a szívem csücske. Ezért viszont most kivételesen nem vonok le pontot, mert maga a pirosító egy remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.