Charlotte Tilbury

Ár:   £45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Zsolci, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 13.

Ár:   £45
Kiszerelés:   5,4 g

6 árnyalatú szemhéjpúder paletta, beleértve bronz, rózsaszín terrakotta és barna árnyalatot.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kovacseva

2021. május 5.

Nagyon finom kis színeket tartalmaz. A legvilagosabb szint sem kell építgetni, jól pigmentalt. Satírozni is könnyen lehet a színeket. Nem potyog és tartós. Ez a paletta egy igazi befektetés, mindennapokra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

DivaBarbara

2021. április 16.

Ez az első termékem a márkától. Eddig Mac Cosmetics szemhéjpúdereit használtam. Ezzel a palettával meglepően egyszerűbben és gyorsabban tudok egy tökéletes sminket alkotni. Nagyon szépen lehet satírozni és összemosni az átmeneteket, nagyon jól eldolgozható színek. Nem egy nagy paletta, de ez a 6 szín elég egy tökéletes nappali vagy esti smink elkészítéshez. Teljesen megfelelő a sietős reggelekre is. Kezdő sminkesnek is bátran tudom ajánlani, mert nagyon egyszerű dolgozni vele. A színek nagyon jól pigmentáltak és szuper a textúrájuk, egyáltalán nem porol. A csomagolás is nagyon szép igényes. Alig várom, hogy további termékeim legyenek a márkától. Most biztos egy ideig nem fogok a Mac palettáim után nyúlni. Mindenek csak ajánlani tudom ezt a palettát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Anheszenamon

2021. február 6.

A 4-es kis Pillow Talk okozta csalódás után nem gondoltam, hogy lesz még bizodalmam a márkához. Nézegettem a Darlingot, swatchokat, videókat néztem róla. Temptalianál is 94%-os értékelést kapott. Így adtam még egy esélyt és megvettem. És milyen jól tettem! Köze sincs a Pillow Talkhoz szerencsére. Mindegyik szín csodás, meleg árnyalat, melyek a hétköznapokon is nagyszerűen kihasználhatók. Szuper a minőség, a textúra, a pigmentáció. Nem tudok rosszat mondani. A csomagolás masszív, jól záródó és nem foglal nagy helyet. Tökéletes utazós paletta lehet. Nagyon szeretem és örülök, hogy a kollekciómban tudhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

tika

2020. december 4.

Imádom ezt a palettát, hetekig csak ezzel sminkeltem amikor megérkezett. A fényes színek ragyognak, különleges fényük van. Fotón nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

BogiJuhasz

2020. szeptember 22.

Első palettám a márkától de biztos nem az utolsó. A fényes színek nekem ujjal vagy fixáló spray használatával működnek a legjobban. A mattok is csodásak, hihetetlenül jól pigmentáltak, nem foltosak. Nappali és esti smink is készíthető vele, a színek hétköznapiak minden évszakban megállják a helyüket. Nagyon kis egyszerű nude, de elegáns look érhető el vele. Kompakt, szuper méret minden táskában elfér. Mindenkinek szívből ajánlom aki gondolkozik rajta! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Tarzicia

2020. szeptember 8.

Nem szeretem az óriási, sok szinből álló szemhéjpalettákat, egyrészt nem is tudnám kihasználni, másrészt úgy láttam, hogy azokban a nagy palettákban a szomszédos színek közt alig van különbség, szemhéjra feltéve meg aztán még annyi se látszik belőle. A legnagyobb méretű palettám a 9 részes Chanel Les Beiges, ez a CT paletta a maga 6 színével szélességre pont akkora, de keskenyebb és laposabb is nála. Nem tudom, kinek mennyit számít ilyenkor a külcsín, de nekem mindig is fontos volt, hogy egy sminkternék ne csak szépítsen, de szép is legyen, öröm legyen használni.
Ez a paletta ilyen, csinos, filigrán kis darab, a legkisebb neszeszerbe is belefér. (Szerintem a Pillow Talk-nál is szebb.) Külsőre is szép, de kinyitva csodás, a paletta színei nagyon jól mutatnak a rose gold alapon, ami amúgy is a kedvencem. Komolyan mondom, egy esztétikai élmény ránézni, a Chanel szemhéjpaletta a szokásos fekete műanyagjával szinte otrombának hat mellette.
A paletta belsejében a kis műanyag védőlapocskán és a tok alján is fel van tüntetve, hogy a 6 színből melyiket mire javasolják: az első 3 hétköznapi "day", a másik 3 pedig "date" alkalmi sminkhez való. Szerintem nem kell ezt ennyira szigorúan venni, nincs éles határ a színek között, mindegyik jól kombinálható egymással, akár egyszerre az összes is bevethető, minden csak ízlés, stílus kérdése. Nincs benne extrém vagy túl sötét szín, és a csillogós színek is elegánsak.
Meleg, barackos-rose gold-terracotta árnyalatok, én pont ilyet kerestem, mert ezek közül egyik sem tűnik szürkének rajtam, sajnos ez a hidegebb, rózsaszines nude színeknél gyakran előfordul.
Nem harsány, nem túl feltűnő színek, de pont elég élénkek ahhoz, hogy kiemeljék a zöldeskék szememet, és életet leheljenek az arcomba akkor is, amikor fáradt, nyúzott vagyok.
A minősége is kíváló, nagyon jól pigmentált, könnyen eldolgozható színek, egyetlen belenyúlással is elegendő pigment kerül az ecsetre ill. a szemhéjra. Állagra enyhén krémesek, egyik sem poroz, a fényes színek sem potyognak.
Örülök neki, hogy ecset vagy applikátor nem jár hozzá, mert azokat én mindig félreteszem, sose használom, és közben tudat alatt zavar az eszköz helyének a látványa, az az üres csík vagy vályú. Lehet, hogy ez apróság, de itt ez nekem plusz pont.
Egyértelműen csillagos ötöst érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Egyértelműen csillagos ötöst érdemel.

Karola21

2020. július 1.

Nagyon jó kis paletta, csodás természetes színei vannak. Viszonylag tartós is, nagy melegben csak minimálisan repedezett meg a szemhéjamon a festék. Porolni viszont nem porol. A palettában található legvilágosabb szín pedig csodaszép!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).