Charlotte Tilbury

Ár:   €32   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bigdaybeauty, Módosítva: 2020. február 24.

Ár:   €32
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

• Ragyogó, erősen pigmentált finish, mely hosszantartó fénnyel vonja be az ajkakat
  • Krémes, gazdag formula, mely kiemeli az ajkak természetes formáját, selymesen sima érzetet hátrahagyva
  • Puhító olajokkal és szilikon polymerekkel dúsítva a fényes folyékony textúráért és az ajkak puha lágy érzetéért

6 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bigdaybeauty

2021. december 14.

Elèg rutinos netes vásárló vagyok, de ilyen mellényúlásom rég nem volt! A CT másik szájfénye volt az első, amit vettem, gondoltam ez a limitált még jobb lesz, ennek van fedőszíne. Ami meglepett, hogy hiába majdnem ugyanannyi a kiszerelés, ez a szájfény kétszer akkora méretre. Meg is örültem, mikor kibontottam, végre a szín tökéletesen megfelelt a képnek, gyönyörű fedése és textúrája van, igazából 5 csillag lenne, DE...a szaga és az íze katasztrófa! Mint egy gazdag, idős néni, aki magára borított valami szörnyű pacsulit. :( a kellemetlen íz azután is maradt, hogy a szájfény már lekopott. Sajnos hiába lenne szuper termék, ezek miatt használhatatlan.

UPDATE: Lerontottam egy csillagra. Felbontás után elvileg egy évig megőrzi a minőségét, és kevesebb mint egy év alatt megromlott, az applikátor zöld penészes volt. Még sosem jártam így :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.