Charlotte Tilbury

Ár:   €32   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: bigdaybeauty, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   €32

Szupermodellek és vörösszőnyeges sztárok ihlette szempillaspirál, mely műszempilla hatást és akár 13-szoros volument biztosít. Nem csomósodik, nem töredezik és nem pereg. Vastag, dús pillákat ad, melyek kiemelik a szem formáját és színét.

svivko

2018. április 19.

Az egyetlen terméke a márkának, amit nem szeretek teljes szívből. Gyönyörű pillákat ad dús, íves és szénfeketéket, igaz ami igaz, ezért meg is érné a pénzét, de sajnos rajtam két óra után maszatolódik ahol csak a pilláim érik a bőrömet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

bobekecske

2017. november 16.

Sajnos jöttem lehúzni.
A hatása mesés, tényleg fantasztikus, sűrű, dús, fekete pillasort eredményez nagyon kevés munkával, de rajtam ennyire még egyetlen szempillaspriál sem kenődött, tényleg botrányos. Külföldi oldalak véleményeit olvasva nem vagyok ezzel egyedül.
Egy órával felvitel után már nem lehet messziről nem észrevenni a sötétszürke-fekete foltokat: nekem hozzáérnek a felső szempilláim a szemöldök alatti bőrhöz, és onnan még tovább maszatolódik a festék minden irányba. Mintha csíkokat festettem volna a mélyítővonal fölé, amiket aztán még tovább maszatoltam volna.
Ha valakinek genetikailag biztosan elkerülhető, hogy a bőrrel érintkezzenek a szempillái, annak jó szívvel ajánlom, mert nagyon szép hatást lehet vele elérni, de akinek bármi hajlama van az ilyen maszatolódásra, azt óva inteném.
Jelenleg egy vízálló spirált használok a végekre efölé, ettől valamivel tartósabbá válik, de sajnos ez a művelet picit el is vesz a CT spirál hatásából, és hát bosszúságos ennyit pepecselni vele.
Cserébe talán gyorsabban elhasználom mind ezt a spirált, mind a vízálló spirált (ami szintán nem a szívem csücske, de legalább valóban vízálló).

Update November: az Estée Lauder Black Primerrel együtt használva tartós, nem maszatolódik (bár megszokásból állandóan nézegetem-törölgetem, annyira elviselhetetlenül maszatolódott rajtam korábban). Ez a primer nem vezs el a fenomenális hatásából, így tényleg csodás az eredmény, de nem javítom fel az értékelésért, mert a jövőben se fogom újravenni, mivel önmagában használhatatlan... Viszont ha valaki nem bűnja a dupla spirálozást (időben és anyagiakban), annak nagyon tudom javasolni az összhatás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Sajnos jöttem lehúzni.

Milkykee

2017. május 31.

Csodaszep, hosszu, suru fekete pillakat varazsol, mar egyetlen reteggel is, de az elottem szolonak igazat kell adnom, sajnos tenyleg nagyon kenodik.
Ennek ellenere nagyon szeretem, bar a masik spiraljanal nem tapasztaltam ezt a kenodest, igy lehet, visszaterek ahoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glycogen
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0