Charlotte Tilbury

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: PetraI84, az összetevőket feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   €30
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

A jövő matt rúzsa: hosszantartó, építhető és hidratáló formulájával bárki elérheti a teltebb, matt hatású ajkakat. 10 színárnyalatban érhető el, minden bőrtónushoz megtalálható a tökéletes szín. Egyedi formája - a kocka alakú felső rész- egy szájecset formáját utánozza, megkönnyítve ezzel a felvitelt. Antioxidánsokkal és 3D pigmentekkel dúsítva.

Fanny20

2020. június 13.

Pillow talk nevu arnyalat tulajdonosa vagyok, gyonyoru szin. Tartossagatol kicsit tobbet vartam, viszont kremes allagu , igy nem szaritja a szajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

csdorii

2020. május 26.

Pillow talk és super model árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok, gyönyörű szín, krémes állag, szép finish. Tartósságát illetően kicsit többet vártam, talán az ár miatt,ezért kap csak végül 4 csillagot.
Bár ilyenkor választhat az ember, hogy egy szép krémes állag,ami nem szárít, vagy egy lerobbanthatatlan rúzs ami után napokig nem tér magához az ajkad annyira cserepesre szárítja a rúzs. Ez a rúzs kényelmes viselet, és egyáltalán nem szarit, valószínűleg ezért is kevésbé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

doraorsolya

2020. március 22.

Pillow talk árnyalat tulajdonosa vagyok, elégedett vagyok vele. A csomagolása gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 22.

Madi

2019. október 29.

Sexy Sienna - Alapvetően sötétebb rúzsaim vannak és főleg pirosak, de mikor megláttam ezt a színt, arra gondoltam, ez jó lesz a legegyszerűbb hétköznapi sminkemhez. Imádom ezt az árnyalatot! Nekem nem csíkoz és szépen bemattul. A fedése nem tökéletes, több réteg kell a teljes fedéshez, de valamiért nem zavaró ennél a textúránál és nem is lesz vaskos akkor sem, ha 3 rétegben visszük fel. Tartóssága rendben van, nem lerobbanthatatlan, de nem is csúszkálós. Az árához képest ezek a minimumok voltak, amiket elvártam, de végül is nem okozott csalódást, nagyon szívesen használom ezt a rúzst, de le kell vonjak egy csillagot, mivel a fedés miatt valószínűleg sokkal gyorsabban fog fogyni, mint amire számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

katiev90

2019. október 1.

Nagyon nagy várakozásom volt ezzel a rúzzsal szemben, talàn azért is vagyok csalódott, szeretném elmondani hogy mennyire megért 30£-ot, és életem terméke, dehát nem az. Igazából semmi különleges, ez az egyetlen méregdrága rúzsom, amitől érezhetően nem hidratált, hanem kiszáradt, cserepes a szám.
Talán a legnagyobb pozitívuma, hogy szép a csomagolása, dehát ennél lényegesen többet várna az ember egy luxus márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

bugeyes

2019. szeptember 18.

A csoda érzése nálam is elmaradt, szerintem nyugodtan leszögezhetjük, hogy nem ér annyit ez a termék, amennyit elkérnek érte. A Pillow Talk árnyalat tulajdonosa vagyok, ami pozitívum, hogy szép az árnyalat, jól használható különböző sminkekhez. A kialakítása miatt könnyű a felvitele, nekem a pigmentációjával nincs gondom, nagyon szépen kiadja a színt az ajkaimon, jól fed, és nem szárít egyáltalán, ami matt rúzsoknál fontos. Aki tartósságot vár, az engedje is el a vágyakozást utána, mert egy ebédet követően teljesen lekopott, pedig nem ettem zsírosat. Nem bánom, hogy kipróbáltam, el is fogom használni, de tuti, hogy sosem venném újra, mert az ár-érték arány nagyon mellé ment. Értem, hogy a nevet próbálják megfizettetni, de jó lenne ezek mellé, valami extra is. Egyáltalán nem egy luxus termék az én megítélésem szerint, mivel például egy essence-es matt rúzsom simán veri tartósságban, ami azért elég felháborító. Nagyon szeretek high end márkákkal is kísérletezni és szívesen áldozok szépségápolásra, de mellé elvárnám a minőséget is. A leírtak miatt talán a pontozásom is szigorúbb, de ez van, ezt gondolom és tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

linszu

2019. június 11.

A Pillow Talk árnyalat van meg miniatűrben és nagyon szeretem. Viszonylag tartós, jól fed és nagyon természetesen hat, viszont szárít. Pár óra múlva érzem, hogy cserepesedik alatta az ajkam. Ez egy elég drága márka és iszonyúan felkapott. Többet vár az ember ilyesmitől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

dianae

2019. március 31.

A nagy hype miatt szereztem be és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, a Pillow talk-ot vettem meg és nagyon szép barnás/barackos nude-os szín rajtam, kellemes az ajkakon, csak az a baj hogy egy idő után a száj belső részénél kivilágosodik ami nem túl szép, ezért -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

dustyrose

2018. december 13.

Londonban beszabadultam egy sminkeket is forgalmazó áruházba , és azonnal a Charlotte Tilbury részleg felé vettem az irányt - eddig szinte csak pozitívumokat hallottam a márkáról, és alig vártam hogy kísérletezhessek a híres rúzs formulákkal.

Vártam hogy le legyek nyűgözve a különleges árnyalatok és minőségi textúrák által - a fényes és a matt kollekcióból is több színnel próbálkoztam - sajnos a rajongás és a luxus érzés is teljes mértékben elmaradt. Nem értettem hogy az én szám adottságaival vagy esetleg az ízlésemmel van-e probléma, vagy lehetséges-e hogy ezek a termékek tulajdonképpen egészen átlagosak. (Persze nem lehet olyan mértékben megalapozott a véleményem mint ha a birtokomban lenne egy ilyen rúzs és hónapokig teszteltem volna.) A matte revolution formula mérföldekkel távol állt az elképzeléseimtől - nekem szuper pigmentáció, hidratálás és természetes matt finish volt beígérve , ehhez képest erővel kellett az ajkaimhoz nyomnom a terméket hogy bármilyen színhatás megjelenjen rajtuk, olyan vékony rétegben lehet csak felvinni hogy egy perc alatt el is tűnik, semmilyen hidratációt nem tapasztaltam, a szín semennyire nem akart egységes lenni. A csomagolás egyénként olcsó műanyag, ami kicsit illúzióromboló.

Őszintén a pár ezer forintos Colourpop Lux rúzsaim sokkal jobban hozza a luxus életérzést és a minőséget amit ettől vártam volna, inkább azokból rendelnék még ötöt egy ilyen áráért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

zalla

2018. október 1.

Egyet kell értsek Amadeával, a rúzsok színe köszönő viszonyban sincs a valósággal. Mindegyik sokkal sötétebb a honlapon, mint élőben. Extra csavar, mivel ez a formula építhető, így a minimális színezéstől kezdve a teljes fedésig minden elérhető, anélkül hogy csíkos-foltos-túl mű lenne az eredmény. Ennek megfelelően azért a szín is elég változó lehet... 3 árnyalat van a birtokomban: English Beauty, Very Victoria és a Walk of Shame. Az English Beauty enyhén barackos-pinkes nude, nekem sajnos már-már túl világos, így sajnos meg fogok válni tőle. A Very Victoria egy sötétebb barnás-rózsás nude, ami már inkább az án árnyalatom, nem sápaszt, nem nézek ki vízihullának tőle. A Walk of Shame egy bogyós pirosas bordós árnyalat. Természetesen mindhárom árnyalat rose gold fém tokban van, hogy az ember érezze, hogy itt luxus rúzzsal van dolga. De szerencsére nem csak a külcsín mutatós, a belbecs miatt is megéri megvenni a terméket. A formula matt, de érezhetően hidratáló hatású. Nem mászik el, elég tartós (az evést értelemszerűen nem bírja, de az ivással nincs gond). Nagyon kellemes viselet. Sajnos drága, ezt kár szépíteni. Viszont tényleg érezhető, hogy egy kategóriával jobb, mint az olcsóbb társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.