Charlotte Tilbury

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PetraI84, az összetevőket feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   €30
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A jövő matt rúzsa: hosszantartó, építhető és hidratáló formulájával bárki elérheti a teltebb, matt hatású ajkakat. 10 színárnyalatban érhető el, minden bőrtónushoz megtalálható a tökéletes szín. Egyedi formája - a kocka alakú felső rész- egy szájecset formáját utánozza, megkönnyítve ezzel a felvitelt. Antioxidánsokkal és 3D pigmentekkel dúsítva.

Foglalva! BOND GIRL Charlotte Tilbury Matte Revolution Lipstick
Ár: 7500 Ft postával , Eladó: noisette
Állapot: 2-3 alkalommal használt, Helyszín: Nagykovácsi, fizetés: előre utalás után posta
Ár: 4500 Ft + pk , Eladó: florcsiii
Állapot: párszor használt, a képen nincs teljesen kitekerve, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
bugeyes

2019. szeptember 18.

A csoda érzése nálam is elmaradt, szerintem nyugodtan leszögezhetjük, hogy nem ér annyit ez a termék, amennyit elkérnek érte. A Pillow Talk árnyalat tulajdonosa vagyok, ami pozitívum, hogy szép az árnyalat, jól használható különböző sminkekhez. A kialakítása miatt könnyű a felvitele, nekem a pigmentációjával nincs gondom, nagyon szépen kiadja a színt az ajkaimon, jól fed, és nem szárít egyáltalán, ami matt rúzsoknál fontos. Aki tartósságot vár, az engedje is el a vágyakozást utána, mert egy ebédet követően teljesen lekopott, pedig nem ettem zsírosat. Nem bánom, hogy kipróbáltam, el is fogom használni, de tuti, hogy sosem venném újra, mert az ár-érték arány nagyon mellé ment. Értem, hogy a nevet próbálják megfizettetni, de jó lenne ezek mellé, valami extra is. Egyáltalán nem egy luxus termék az én megítélésem szerint, mivel például egy essence-es matt rúzsom simán veri tartósságban, ami azért elég felháborító. Nagyon szeretek high end márkákkal is kísérletezni és szívesen áldozok szépségápolásra, de mellé elvárnám a minőséget is. A leírtak miatt talán a pontozásom is szigorúbb, de ez van, ezt gondolom és tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

linszu

2019. június 11.

A Pillow Talk árnyalat van meg miniatűrben és nagyon szeretem. Viszonylag tartós, jól fed és nagyon természetesen hat, viszont szárít. Pár óra múlva érzem, hogy cserepesedik alatta az ajkam. Ez egy elég drága márka és iszonyúan felkapott. Többet vár az ember ilyesmitől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

dianae

2019. március 31.

A nagy hype miatt szereztem be és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, a Pillow talk-ot vettem meg és nagyon szép barnás/barackos nude-os szín rajtam, kellemes az ajkakon, csak az a baj hogy egy idő után a száj belső részénél kivilágosodik ami nem túl szép, ezért -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

dustyrose

2018. december 13.

Londonban beszabadultam egy sminkeket is forgalmazó áruházba , és azonnal a Charlotte Tilbury részleg felé vettem az irányt - eddig szinte csak pozitívumokat hallottam a márkáról, és alig vártam hogy kísérletezhessek a híres rúzs formulákkal.

Vártam hogy le legyek nyűgözve a különleges árnyalatok és minőségi textúrák által - a fényes és a matt kollekcióból is több színnel próbálkoztam - sajnos a rajongás és a luxus érzés is teljes mértékben elmaradt. Nem értettem hogy az én szám adottságaival vagy esetleg az ízlésemmel van-e probléma, vagy lehetséges-e hogy ezek a termékek tulajdonképpen egészen átlagosak. (Persze nem lehet olyan mértékben megalapozott a véleményem mint ha a birtokomban lenne egy ilyen rúzs és hónapokig teszteltem volna.) A matte revolution formula mérföldekkel távol állt az elképzeléseimtől - nekem szuper pigmentáció, hidratálás és természetes matt finish volt beígérve , ehhez képest erővel kellett az ajkaimhoz nyomnom a terméket hogy bármilyen színhatás megjelenjen rajtuk, olyan vékony rétegben lehet csak felvinni hogy egy perc alatt el is tűnik, semmilyen hidratációt nem tapasztaltam, a szín semennyire nem akart egységes lenni. A csomagolás egyénként olcsó műanyag, ami kicsit illúzióromboló.

Őszintén a pár ezer forintos Colourpop Lux rúzsaim sokkal jobban hozza a luxus életérzést és a minőséget amit ettől vártam volna, inkább azokból rendelnék még ötöt egy ilyen áráért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

zalla

2018. október 1.

Egyet kell értsek Amadeával, a rúzsok színe köszönő viszonyban sincs a valósággal. Mindegyik sokkal sötétebb a honlapon, mint élőben. Extra csavar, mivel ez a formula építhető, így a minimális színezéstől kezdve a teljes fedésig minden elérhető, anélkül hogy csíkos-foltos-túl mű lenne az eredmény. Ennek megfelelően azért a szín is elég változó lehet... 3 árnyalat van a birtokomban: English Beauty, Very Victoria és a Walk of Shame. Az English Beauty enyhén barackos-pinkes nude, nekem sajnos már-már túl világos, így sajnos meg fogok válni tőle. A Very Victoria egy sötétebb barnás-rózsás nude, ami már inkább az án árnyalatom, nem sápaszt, nem nézek ki vízihullának tőle. A Walk of Shame egy bogyós pirosas bordós árnyalat. Természetesen mindhárom árnyalat rose gold fém tokban van, hogy az ember érezze, hogy itt luxus rúzzsal van dolga. De szerencsére nem csak a külcsín mutatós, a belbecs miatt is megéri megvenni a terméket. A formula matt, de érezhetően hidratáló hatású. Nem mászik el, elég tartós (az evést értelemszerűen nem bírja, de az ivással nincs gond). Nagyon kellemes viselet. Sajnos drága, ezt kár szépíteni. Viszont tényleg érezhető, hogy egy kategóriával jobb, mint az olcsóbb társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Amadea

2018. augusztus 8.

Előrebocsátom, hogy hiába fotóztatta le Tilbury kisasszony (valamelyik ős KM-tag így becézi a vörös hajú sminkes hölgyet és megragadt a fejemben) és csapata a rúzsokat különböző színekkel bíró nőkön, a rúzsok színe köszönőviszonyban sincs a fotókkal. A képek alapján beleszerettem az Electric Poppy árnyalatba, sajnos a valóságban egy elég élénk, kissé narancsos beütésű pink, amúgy nagyon szép, csak nem erre bazíroztam. Christine-nél nézzétek meg a swatchokat, szerintem elég színhűek (legalábbis azé a két darabé, ami nekem megvan).
A másik példányom a Secret Salma, amit Tilbury kisasszony képei alapján soha nem vettem volna meg, valóságban egy nagyon szép nude szín, ami mindenkinek jól állhat, bármilyen napra, bármilyen sminkhez, nem az a randa mosogatólészín, aminek tűnik, brrr.

Nagyon pigmentáltak, az én számat is beszínezik egy húzásra, kettővel teljesen felépül a szín. Kellemesen puha állaga van, az a púderesen matt formula, amit nagyon szeretek, a csontmatt nem az én asztalom. Szerencsére egyszer kipróbáltam alap nélkül, akkor esett le a tantusz, aha, ezért imádják a lányok a CT rúzsokat! Nagyon kényelmes viselni, egyáltalán nem szárít (éjszakára mindig vastagon bekenem a szám Carmexszel).
A csomagolásától nem dobtam hátast, szép meg minden, de leszakadhatnának már a márkák a rosegold színről - a sminkes fiókom nem szűkölködik a rózsaarany tokban pompálló rúzsokban -, azért egy high-end márka talán megengedheti magának, hogy elszakadjon az aktuális trendtől, de emiatt nem vonok le pontot.:)

Ui.: Nekem a Colourpop matte x formulájú Lippie Stix-ei tűnnek hasonlónak olcsóbb kategóriában (egy ilyen darabom van), ha valaki az állagra utazik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

cseporsi

2018. július 29.

Sziasztok, nekem a Sexy Sienna árnyalat van meg amit nagyon vártam és nagyon szerettem volna szeretni, de nem jött be. Az illata klassz, a színe gyönyörű, ezért a két pont, viszont nekem csíkos és foltos már felvitelkor. Próbáltam ecsettel és nélküle, primer-rel, primer nélkül, de sehogyan sem volt szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

hopihe11

2018. július 28.

Sunset Lover: a szín teljesen más mint a fotókon. Egy lagymatag halvány narancsos valami, semmi barackos, semmi nyárias. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

2018. július 20.

Immár több darabbal is rendelkezem ebből a rúzsból, mivel totálisan addiktív. :-) Kidman's Kiss, Pillow Talk, Sunset Lover, Sexy Sienna színek vannak meg (és a következő az Amazing Grace lesz...), abszolút elégedett vagyok mindegyikkel. Tartós, jól pigmentált, nem szárít, és nem az a csontmatt hanem amellett hogy matt mégis krémes, nem tűnik úgy mintha porzana az ember szája. Egy húzással is fed, ha erősebb színt akarunk és többször áthúzzuk vele az ajkakat akkor is egyenletes, nem csomósodik, nem csíkoz, és a kopása is viszonylag egyenletes. Nem lerobbanthatatlan, a tartósságát ne hasonlítsuk pl. a folyékony matt rúzsokéhoz, mert nem egy kategória, de a hagyományos állagú, stiftes matt rúzsokhoz képest nagyon jó a tartóssága. Drága, ez kétségtelen, itt a rúzs kiváló minősége mellett a luxus érzetét is megfizetjük, már maga a tok is olyan mint egy ékszer, gyönyörű bordázott fém, rosearany színe van, és meglepően súlyos. Amikor az első darabomat kézbe vettem akkor 20 éves emlékek rohantak meg, ugyanilyen (csak szögletes és arany színű) tokja volt az első high-end rúzsomnak, egy Estee Lauder rúzsnak, amit még 18 évesen vettem 5000 forintért ami akkor óriási összeg volt egy gimnazistának, két hónapig nem fizettem be a suliban az ebédet hogy meg tudjam venni. :-) Ugyanaz az érzés fogott el a CT rúzs kézbevételekor mint amikor 20 éve végre a kezemben tartottam az első EL-emet. :-) Szerencsére most már nem kell lemondanom az ebédemről 1-1 ilyen darabért :-), nem is tenném és erre mást sem bíztatnék mert vannak nagyon jó rúzsok töredékáron is, de ha valaki megengedheti magának és szeretne egy igazán jó minőségű rúzst ami mellesleg a sminkes asztala/polca dísze is, akkor szerezzen be egy CT-t, nem fogja megbánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

florcsiii

2018. március 12.

Imádom a vörös rúzsokat, ezért ez sem hiányozhatott a listámról :) A Red Carpet Red árnyalatot vettem meg, amely egy burgundi vörös árnyalat. Először is a csomagolás: nagyon szép ez a rose gold tok, kicsit könnyű, de attól még gyönöyrű. A rúzsnak nagyon érdekes ez a négyszög "feje", de szerintem ezért lehet annyira könnyen felvinni :) Annyira nem bízom a "szilárd" rúzsokban, mert a folyékonyakkal nekem könnyebb dolgozni és tartósabbak is. Na ez egy szilárd rúzs egy folyékony rúzs tulajdonságaival: tartós, könnyű vele dolgozni és hihetetlenül pigmentált. A színek gyönyörűek, nem lehet hibázni. Rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.