Charlotte Tilbury

Ár:   $75   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 5.

Ár:   $75
Kiszerelés:   12 x 7 g

Limitált kiadás

4 fényes és 8 matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta a "Pillowtalk look"-hoz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vichy

2020. március 19.

Egy kicsikét becsapós ez a paletta. Egy csomó netes swatch alapján én azt hittem, hogy rózsaszín és nude árnyalatokat kapunk. A valóságban ez barackos nude (néha korallba hajló) színeket és pirosas rózsaszíneket tartalmaz. A DAY szekcióba eső első két szín egy fényes pezsgőszín és egy fényes bronzos nude szín, szerintem nekik kicsit más a formulájuk mint, ami a quad CT palettában vannak, de nagyon szépek és krémesek. A harmadik szín pedig egy matt hideg barack szín, nagyon krémes és nagyon tartós formula. Charlotte most sztem nagyon eltalálta, azt eddig is észrevettem, hogy nagyon tud matt színeket alkotni, de ezzel a palettával is tud teljesen újat mutatni, az összes matt szín amit itt kapunk nagyon krémes, szépen elsatírozható, és nem ül bele a kis ráncocskákba sem. A DESK szekció három matt színt tartalmaz: egy hideg tónusú nude-ot, egy korall-barack kombót és egy barnásabb barack színt. A DATE szekció is 3 matt színt tartalmaz, ők sötétebbek az előző három színnél a világos baracktól a bronzos barackig tartó skálán mozog Charlotte szerint a date night look. A DREAM look szekció két fényes sötét rózsaszín színnel nyit, és egy erős pinkes - piros matt árnyalattal zárul.

Nem vagyok valami jó árnyalatok leírásában, légyszi ne kössetek belém, de azért mertem nekiállni ennél a palettánál, mert hiába kerül ennyibe, egyszerűen letehetetlen számomra, nagyon szeretem! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkiek aki szereti a márkát vagy a high end termékeket, mert remek minőséget kap, ha már beruház rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.