Chatler

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: abodri, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2022. március 7.

Fejjegy: ámbra

Szívjegy: vanília

Alapjegy: pézsma

Sziszilady

2022. február 5.

Egy kedves parfümös barátnőmtől kaptam kóstolót Ella K Reflet Sur L'Okavango illatából. Csodálatos, de az ára... Ő hasonlította a Gaultier 2 illatához. Számomra Apom femme és far away jellegű, mivel csak őket ismerem. Na de ráleltem erre a kis hasonmásra és az itteni egyetlen pozitív vélemény alapján gyorsan meg is rendeltem és milyen jól tettem! Tartóssága számomra kiemelkedő a 2ezres dupe-ok körében, igaz 2x annyit kell belőle fújnom. De imádom! Csak ajánlani tudom! Vegyétek! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

abodri

2021. október 23.

Ha jól tudom, ez az egyetlen Gaultier2 alternatív illat. TÖKÉLETES!!! Megvettem, és nem akartam elhinni, hogy ennyire hasonlít, ugyanaz az illat, ugyanolyan tartós. Már feladtam, hogy tovább kutassam az eredetit, mert 50-100.000 Ft-ot nem adok érte. Nagyon válogatós vagyok parfümök terén, és ez nagyon megfelel helyette. Aki szereti a Gaultier2-t, kötelező kipróbálni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 23.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.