Chevignon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fougere

Összetétel: pacsuli, bergamott, mandarin, virginiai cédrus, ámbra, fahéj, fás jegyek, bőr, pézsma

Joe38

2014. július 30.

Az illat számomra nagyon hasonlít Paco Rabanne 1 million - hoz.
Enyhébb erő,kisebb az ár ,de hasonló a minőség!Ár-érték arány nagyon kedvező.
Fiatalos formulája és megnyerő illata minőséget képez és megemlítendő,hogy nem lengi körül semmilyen negatív kampány,reklám ,mint nagy tesóját a drága polcon!
Nekem az egyediség hiánya fokozta le 4*-os hadseregtábornokká........ :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Az illat számomra nagyon hasonlít Paco Rabanne 1 million - hoz.
Enyhébb erő,kisebb az ár ,de hasonló a minőség!Ár-érték arány nagyon kedvező.
Nekem az egyediség hiánya fokozta le 4*-os hadseregtábornokká........ :)

tenyitomi

2012. június 8.

Szupi kis illat,nekem bejön/bár nem vagyok nagy parfümszakértő/.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 8.

Szupi kis illat,nekem bejön/bár nem vagyok nagy parfümszakértő/.

buttercup

2012. június 8.

Én pont tegnap töltöttem fel, megelőztél :))))
A barátomnak vettem a szülinapjára ezt a parfümöt, mert tavaly meg megkapta a Forever Mine-t, és az telitalálat volt. Ez a parfüm még annál is jobb,hihetetlen mennyire férfias,de gyengéd is egyben, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Én pont tegnap töltöttem fel, megelőztél :))))

bandita

2012. június 8.

Kedves Mindenki (+ Beus 70)! Fogadjátok szeretettel a párom által írt alábbi sorokat erről az illatról. Tudnotok kell, hogy ő egy erős, magabiztos, "nagy darab" férfi, aki soha nem szokott kozmetikumokat dicsőíteni. Sajnos az oldalra sem fog regisztrálni. A fenti illat csakis miatta kap tőlem maximális értékelést, ugyanis kinyitva az üvegcsét én visszahőköltem, ugyanakkor az ő bőrén néhány percen belül elkezd élni, és a megfoghatatlan idő ilyenkor neki dolgozik. Íme az ő véleménye:

"Mit jelent számomra egy jó kölni vagy parfüm illata?
Érdekes, nekem is, mint minden embernek örömforrás, jó emlékek sora. Az jut eszembe, amikor viseltem, vagy éppen észrevették rajtam és „dicséretet” kaptam az illat miatt.

Érzés?
Olyan érzés, amikor visszaidézem egy rég nem használt szer illatát, mintha a régi szép időkre gondolnék. Olyan, mint egy régen nézegetett fotóalbum, az ellesett pillanat megállítása az időben. Az illat is ilyesmi számomra. A természeti népekről olvastam, hogy a régmúlt időkben nem engedték magukat fotózni, mert úgy gondolták, elrabolja a fénykép lelkük egy részét. Egy jó illat, mely illett hozzám az adott korszakomban, szintén ezt tette, elrabolta akkor a lelkem egy részét, de az akkor és ott jó volt, most meg jólesik rá visszagondolni. Tudjátok, olyan érzés egy különleges illatot szagolgatni, mint mikor a világ legjobb csokijának az utolsó kockáját tartod a szádban és nem szeretnéd, hogy elfogyjon, ezért apró nyeldekeléssel tűnik el a szádban. Ilyen egy jól eltalált parfüm egy hozzá illő emberen is. Az orrod megérzi a szemed követi és nem az ember számít, hanem az, hogy el ne fogyjon az illat, jó lenne még érezni. Ha TE jól érzed magad egy illatban, akkor magabiztos vagy és az a pillanat emlék marad, jó emlék."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 8.

"Mit jelent számomra egy jó kölni vagy parfüm illata?

Érzés?