Chica Y Chico

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Libra, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Tejes-vaníliás krém azoknak, akik a természetes kozmetikumokat részesítik előnyben. Igazi szomjoltó az érzékeny és száraz bőrnek. Dermatológiailag tesztelt, hipoallergén, a legérzékenyebb bőrre is használható kényeztető, habos állagú, gazdag, de mégis lágy és könnyű krém.

Bőrgyógyászatilag tesztelt krém, érzékeny bőrön is használható Az aktív bőrtápláló összetevők mélyebb bejuttatására tervezett krém, amely alaposan hidratál, irritáció nélkül . A proteinben gazdag krém azonnal növeli a bőr hidratáltságát, és elősegíti a szövetek megújulását. A tejkivonat erős bőrvédő tulajdonságai mellett segíti a sejtregenerációt, bőrvilágosító hatású, feszesítő, feltöltő és bőrpuhító.

Pajzs

2019. október 3.

Még régebben vettem/ használtam, mikor a fűtésszezonban húzódott, kiszáradt a bőröm bizonyos területeken. Sűrű, de könnyen kenhető krém, az illata gyógynövényes. Az első pár használatkor tetszett, mert simává, puhává tette a bőrömet, de aztán alig vártam, hogy elfogyjon. Kényelmetlen volt, maszkszerű, csak ült az arcomon, folyton az az érzésem volt, hogy befülled alatta a bőröm, ráadásul nem sokat tett az arcbőrömért. Sminkelni sem szerettem rá. Végül könyökre, kézre, talpra kenegettem el, arra bevált. Talán testápolóként jól szolgált volna...
A csomagolása nagyon cuki, a nehéz tégelyben (ami szintén cuki kartonban csücsül) nagy adag krémet kapunk, és a mellékelt spatulának köszönhetően nem kell kézzel belenyúlnunk a kencébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

XiaMengTing

2017. április 10.

Télen nagyon szerette a bőröm, de most már csak este tudom használni, mert elég testes krém és fénylik tőle a bőröm. Nagyon jól hidratálja az arcom, és semmiféle irritációt nem okozott. Az illata hasonlít kicsit a patikai krémek illatára. Nyárra nem veszem meg, de télen nagyon jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

pancsolos84

2017. március 19.

Télen imádtam. Egy darabig ő volt A hidratáló az esti rutin végén. Azután jött más és mikor mostanában újra elővettem, nem tetszett. Ragacsos réteg, be se szívódik, órák múlva is kenegethetem az olajos micsodát a felszínen, mégis szomjasnak érzem a bőröm. Nem a krém hibája, mert az eddigi rutinom most változásért kiált. Kap egy 4-est.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

jirka

2016. július 3.

3 hónapja próbálkozom vele, sikertelenül. Nem szívódik be rendesen, irrtálja az arcbőrömet, nem vagyok laktóz érzékeny. Sajnálom. 4000 forintért vettem az ebay-en, 70 ml-ért baráti, főleg ha tényleg használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Anxiety

2016. május 3.

Kedvenc hidratálóm,mint kívülről (Molang nyuszi zabálni való) és belülről, és természetesen a bőröm is szereti - igényli. A nagyon száraz arcbőröm puhává varázsolja. Finom krémes állagú, tényleg mint egy fagylalt, az illata pedig nem valami pacsulira emlékeztet, hanem tipikus "gyógyászati" illata van. Kell neki idő mire beszívódik, ezért is inkább éjjelre szoktam felkenni, egy radírozás után, de bátran használom reggel a szemem alá is, illetve időnként primerként. Az árát picit drágállom, de valamit valamiért...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Panda

2015. március 23.

Nem a krém hibája- nem gondoltam rá, hogy ha nem ihatok tejet -szintén jobb volna nem magamra kenni, hát pont olyan allergiás reakciót okozott, mintha tejet ittam volna. Minden esetre a húgom nagyon elégedett vele azóta is.
Egyébként szerintem levendula illata van, és nagyon gazdag sűrű zsírosnak ható krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

tuzki

2014. november 11.

Felcsillant a szemem amikor megláttam ezt a krémet. Alapvetően kombinált a bőröm és sűrűn váltakozik, hogy éppen zsírosodik vagy száraz akar e éppen lenni az adott napon (nagyon rebellis). Nappalra fényvédőn vagy BB krémen kívül mást nem használok szóval őt is csak éjszakára (szerintem zsírosabb bőrűeknek ez sok lenne nappalra, de éjszakára bevállalható). Az első benyomás az illat miatt sikeredett érdekesre (de pozitívra). Nagyon erős patika illata van (amit én mondjuk valami miatt kifejezetten kedvelek), semlegesebbre számítottam. A krém maga eléggé sűrű, az elején el is mértem sokszor a mennyiséget. Kevés elég belőle az én bőrömnek, hamar beszívja és kellemes érzés felkenni. Nagyon jól hidratál, bátran ajánlom érzékeny vagy rozaceás bőrűeknek is. Sajnos hajlamos vagyok kipattogni sok kencétől, de ez eddig (kb. 2 hónapnyi használat után) nem okozott semmilyen irritációt. Kémiai hámlasztás (1%-os BHA az én esetemben) követően (15-20 perccel) sem lett semmi gond a használatából. Reggelre puha lesz a bőr (nem csak hámlasztással) és nálam nem zsírosít.
Eléggé nagy mennyiség és a koreaiak magukhoz hűen adnak hozzá kis kanalat. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy tégelyes, de lehet a sűrűsége miatt nem tudták megoldani máshogy.
Ilyen hideg időben nagyon jól jön ez a krém és a sok jóság ami benne van az meg pláne, szóval határozottan ajánlom. (Egyébként a 70 gramm kerül 5500 Ft-ba kb. és trend_wish nevű eladótól másfél hét alatt megérkezik biztonságban.) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Mészáros Ibolya

2014. szeptember 10.

Sziasztok!Számomra ez a krém maga a csoda!Már a második tégellyel használom el,eddig nem véleményeztem mert féltem hogy a csoda nem sokáig tart...A rosaceás pattanásos bőröm gyönyörűen rendbe hozta,ami eddig még egy krémnek sem sikerült!!!!Csak pozítivumokat tudok róla írni,remélem soha nem fogják megszüntetni vagy az összetételét megváltoztatni!Nagyon örülök hogy ráakadtam, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

ST-ke

2014. szeptember 3.

az előbb hozta meg a postás, fel is kentem frissen tisztított és tonikozott bőrre, előírásszerűen egy borsónyit. a nagyja pikk-pakk fel is szívódott. Az állaga nagyon selymes, kissé krémes-habos, mint az a tekervényes krémfagyi. kellemes érzés (lehet hogy hűtőben fogom tárolni, legalábbis nyáron, remélem úgy kicsit hűsíteni is fog). első blikkre jó hidratálónak tűnik. viszont ennek tényleg ilyen gyógynövényes illatúnak kellene lennie? azt hittem valami nagyon enyhe vaníliás vagy gyümölcsös lesz. ettől függetlenül nem rossz. még jövök update-elni.

up.: imádom! napközbenre (a megfelelő mennyiséget használva) tökéletes sminkalap, sokkal könnyebb ezen eloszlatni az alapozót, mint máson, vagy csak simán csupasz börön, sőt, azt vettem észre, hogy kényelmesemm is így a sminkem, sőt, mintha tartósabb is lenne. estére kicsit többet felvíve (bár mást is használok, ez csak amolyan finishing cream, utolsó lépés)... hát nem tudom mit csinál a bőrömmel, de sokkal puhább, kisimultabb leszek reggelre. sőt, mintha egységesítene is... nekem abszolút kedvenc és újravevős és imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Libra

2014. május 13.

Egy blogban olvastam róla. Azt írták, hogy az első napokban csak egyszerűen jó érzés volt használni, és puha, bársonyos lett tőle a bőr. Az igazi hatást két hét múlva lehetett látni. Hát én megvettem egy webáruházban az utolsó darabot. Három napja használom - azt hiszem, ez lesz az én csodakrémem. Sima lett a bőröm, gyönyörű smink nélkül és sminkkel is. Nagyon megszerettem, pedig még csak 3 napos. Remélem, hogy több hét múlva is ugyanilyen tapasztalataim lesznek. (Ja, vanília illatot nem érzek egyáltalán, de nekem totál mindegy, milyen az illata, a hatás érdekel :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Milk Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az indiai eperfa, vagyis a noni kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva a noni kivonat csak összehúzó funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak