Chloé

Ár:   10 000-25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml, 75 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   10 000-25 000 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml, 75 ml és 1000 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Magas koncentrációjú rózsavizet tartalmaz, mely kivételesen friss érzését kölcsönzi az illatnak. Ez a harmatkönnyű, citrusos rózsaillat olyan, mintha tiszta oxigén buborékok törnének fel belőle. Kifinomult aroma, mely a nyár édeskés, jéghideg limonádéit idézi. határozott és elegáns, légies és könnyed, a rózsa pedig érzéki nyomot hagy a bőrön. Lassan bontakozik ki a pacsuli, a luxus illat tökéletes megkoronázásaként.

Ár: 7000 Ft , Eladó: Palomita
Állapot: 30 ml-ből a képen látható mennyiség , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen Budapest 11. kerületében, ill. a belvárosban, vagy utalás-posta (ez esetben a postaköltség a vevőt terheli).
KERESEM!! Chloé L'Eau de Chloé
Ár: 1 , Eladó: LauraHerczeg
Állapot: Mindegy, Helyszín: Budapest, Debrecen, fizetés: --
isabelle007

2019. január 1.

Nagyon jó illat és tartós is. Rajtam egy az egyben Cartier La Panthére EDP (van itthon, összehasonlítottam)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 12.

Kedvelem alapjáraton a Chloé parfümjeit. Elegáns, különleges, friss illat, nyáron is, de máskor is szívesen viselem. A rózsa, mint az egyik összetevője, most megint trendi lett, aminek nem mindenki örül, de ez rám nem igaz. A mai parfümök között bőven megállja a helyét illatkompozícióban és tartósságban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Palomita

2018. május 27.

Olyan ez a parfüm, mintha egy forró nyári napon kilépnék a tus alól, magamra kapnék egy könnyű, világos kis ruhát, és kimennék a futó záportól felfrissült kertbe. A levegőben a lugas fehér rózsáinak illata keveredik a bőrömből áradó szappan, az esőáztatta bokrok és föld illatával, én pedig jólesően belekortyolok a hűs, mentás limonádémba. Harmatfriss, üde, játékos és nagyon nőies illat, amivel nem lehet mellélőni, tavasztól őszig komfortos viselet, kiváló tartóssággal. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

jakoaliz

2018. február 24.

Nálam egy illat akkor tökéletes, ha kifújástól lecsengésig élvezem minden pillanatát. Ez a kis szépség órákon át el tud varázsolni. Edt léttére rajtam tartós, friss, üde "zöld" illat. Egyre kevesebb helyen lehet találkozni vele. Aki szereti spájzoljon, mert szerintem hamarosan eltűnik a palettáról! Tőlem csillagos ötöst kap, de ha lehetne, akkor többet adnék.Nagyon-nagyon nagy imádás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

laszti

2018. február 13.

Kifinomult, friss és pimasz, de nem tolakodó illat. Világos színekkel rendelkező nőknek, akik szeretik a laza eleganciát.

Korábban időről-időre megvettem, elfogyott, mást használtam, de most - talán örökre- visszatértem hozzá. Ha az illat megtestesítene, azt mondanám, ez én vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Burya

2017. október 7.

Kifejezetten szeretem a chypre illatokat, mostanában pedig különösen odavagyok a rózsa-pacsuli kombinációért, így aztán nagyon megörültem neki, rögtön rendeltem is belőle mintát. Aztán jött a csalódás. Az első pár pillanatban valóban szépséges, pacsulis, földes, zöld rózsaillat. Aztán mindez eltűnik, marad egy halvány kis pacsulis, vizes valami, ami nem is igazán hasonlít semmire, és az egész egy tömény citromos alapon üldögél, majd mindez egy óra múlva már nincs is sehol. Én meg csak kapkodom a fejem, hogy ez mégis mi volt? Ha volt egyáltalán valami... 30 másodperces szépség után egy citromos kis szellőcske (hadd ne mondjam lepkefing), aztán semmi. Ez azért így drága mulatság lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

masni1

Korcsoport: >54
2017. július 19.

Olvasgattam a kommenteket és úgy érzem nem igazán tudjátok hova tenni ezt az illatot. Nos ez egy chypre illat, ami azt jelenti, hogy csípős, szúrós az első pillanata. Ez a pacsuli és tölgymoha együttesének köszönhető, erőteljes citrommal a fejben szinte harap. Aztán egy perc és a citrom nincs sehol, elszaladt a rózsás feminin szívet frissíteni. A rózsa illatot ne mélyvörös rózsaként képzeljétek el, hanem csak mint a babarózsa vagy a bazsarózsa. Légies, áttetsző szirmú könnyű nyári finomság. A háttérben marad, szinte nem is rózsa, hiszen ez a zöld tömve van tavaszi virágokkal ( gyöngyvirág, frézia, jázmin,ibolya, peónia stb ), lehelletnyi jelenléttel. Úgy zöld és fás, mint az erdő, a maga lombkoronájával, oxigént sóhajt ( ez itt aldehid, de nem baj! ), az avarból a pacsuli által az orrodig ér a földszag. A L'eau de chloe-nak köszönhetően Te az árnyékban állsz, és csodálod a napsütötte tisztást. Egyszerre érzed a fák és füvek kesernyés és a tiszta természet lágy szénás illatát.
Az üvegben eau de toilette van, természetes, hogy tisztaságillatot érzel, hiszen ez a töménység fürdés utánra illik.
Még annyit, hogy az illat tartósságát úgy ítélheted meg leginkább, hogyha próbaképpen az egyik könyökhajlatodba fújsz az üvegből, a másikba nem. Órák múlva sem lesz az utóbbi hely Chloé illatú, míg a másik..., nos ki tudja?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 19.

Krisztocska

2017. július 4.

Látatlanban vettem meg egy 30 ml-s kiszerelést, pusztán a véleményekre alapozva. Mindezeddig sosem éreztem késztetést arra, hogy megszagoljam a Chloé illatokat, azóta még kétféle úton van. :D
Szóval: kifújáskor elég zöld illat, kissé talán karcos is, ami nagyon hamar elillan. Marad a zöld, amiből fokozatosan bontakozik ki egy krémes, édeskés illat, majd a végén marad egy színtiszta luxus szappan. Ahányszor megcsap az illat, olyan érzésem van, mintha akkor zuhanyoztam volna le egy csodálatos, drága, hófehér szappannal. A citrust konkrétan nem érzem ki belőle, limonádéra sem emlékeztet, de őszintén szólva nem hiányzik, hiába imádom. Ez a szappanos tisztaságillat nagyon jól esik még a melegben is. Üdének és tisztának érzem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

bobekecske

2017. május 12.

Milyen istenien hangzik a leírás alapján... Mivel az EDP és EDT verziót is nagyon szerteem, elég magabiztosan fújtam belőle magamra.
Sajnos rajtam nagyon kesernyés lesz a grapefuit miatt, szúrós-fanyar, egyáltalán nem friss.
Ha valakin általában jól működik a ctrom és grapefruit, talán ezzel is szreencsáje lesz. Rajtam sajnos nagy mumus az utóbbi, és a sok pacsulival együtt nagyon kellemetlen az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Lulu6

2017. március 15.

Annyira vágytam rá, hogy kipróbáljam. Leírás alapján, igazi, friss, enyhén rózsás tavaszi illatnak képzeltem. Hát nekem, hatalmas csalódás. :(
Kicsit limonádés, de rajtam a rózsa egyáltalán nem jött elő, helyette valami szúrós illat, ami az agyamig hatolt és ez meg is maradt.
Viszont a tartóssággal nincs baj, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Viszont a tartóssággal nincs baj, ezért kap 2 csillagot.

Antioxidánsok: BHT

Színezőanyag. Zöld.