Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   10200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2018. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Love, Chloé parfüm könnyed nyári limitált kiadása EdT töménységben.  A jellegzetesen édes, nőies és friss virágillatú változatban megtalálható a zöld tea, a lednek (Lathyrus). Leszáradása púderes.

Timi8

2019. március 2.

Ez illat maga az üvegbe zárt tavasz!
Jòl be tudtam tárazni még belőle hála az égnek, viszont mára már mind3 üvegcse átköltözött anyukámhoz. Rajta az igazi, konkrétan megszòlal az illat, tökéletes! Harapnivalòan üde-zöld de mégis édes-viràgos, makulátlan tiszta illat. Az egyik legjobb Chloé szerintem, mint ahogy a Love sorozat minden tagja, ez is kiemelkedő. /A "sima" bolgár ròzsás vonal nagyon nem az én világom, no de ez!!! / Nagy kár érte egyébként, baromira nem kellett volna megszüntetni. Anyum nagy becsben tartja, imádja, mindenki agyonra dìcséri rajta. Baromi tartòs és egyedi, soha nem jött szembe, már nem is fog.

Friss-virágos illatok "leglegleg"-je! Tüneményes, ártatlan, patyolattiszta, igazi tavasz. Zöldellő lombokkal, rügyekkel, virágokkal, hűs szellővel. Imádom. Kár, hogy nem vmi könnyen beszerezhető darab...legalábbis én másodkézből pròbálkozom, mert tudomásom szerint nem gyártják már ill.az üzletek polcairòl is rég eltünt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Ez illat maga az üvegbe zárt tavasz!

Luna1024

2019. március 2.

A legtökéletesebb tisztaságillat, amit valaha éreztem. Kritikus vagyok ebben a kategóriában, mert a legtöbbet nagyon unalmasnak, túl semlegesnek és/vagy kórház illatúnak érzem, nehéz olyat találni, ami 100 %-ban illeszkedik a bőrömhöz. De a Chloé-nak ez is sikerült. :) Szappanillat, de valahogy mégis más: nem Dove szappan, nem is aldehides-szúrós szappan, és nem a JPG Classique-féle két hete a fürdőszobában ázó szappan, hanem inkább amolyan finoman púderes, édeskés, ápoltságot sugalló. A púderfelhő alatt a cukorborsót, a pézsmát, a teát (egyik kedvenc illatjegyem) érzem. Tökéletesen iroda-kompatibilis illat, mi több, szerintem kimondottan ilyen alkalmakra lett kitalálva: megbeszélésekre, állásinterjúkra, fontosabb formális eseményekre jó szívvel tudom ajánlani. Igényességet sugall, magabiztosan érződik, de sose túl sok, sőt, sokan szerintem meg se mondanák, hogy egy parfümöt éreznek az illetőn. :) Nagyon szolid, nagyon stílusos, nagyon finom. :)
Egész évben hordható, de számomra tavasszal-nyáron a legkellemesebb, és a legmeglepőbb az egészben az, hogy 2-3 fújás rajtam egész nap tart, még a legnagyobb kánikulában is: hazaérek, szakad rólam a víz, de még mindig ott leng körülöttem ez a fantasztikus ápoltságillat, mintha most jöttem volna a zuhany alól. :) 8-10 órás tartósság simán megvan szerintem, de talán még több is. Bőrközeli, de én, és az, aki közel hajol, állandóan érzi. Az üvege is csodás, nagyon tetszik ez az egyszerű, letisztult forma. A sima Chloé Love-ból is volt üvegesem, de eladtam, mert nem éreztem azt, hogy 100 %-ban "Én-Illat", viszont az üveget már ott is imádtam babrálni, tapizni, nem tudom, miért. :)
A márka amúgy nem igazán hoz lázba, a Love-on és Rajta kívül konkrétan semmit, soha nem illatoltam még Tőlük, de ezt nagyon "odatették", érdemes volt anno lecsapnom Rá. :) Természetesen mint sok más csodás illat, Ő is kivonásra került, ha szerencsés az ember, azért itt-ott talál még egy-két fellelhető példányt, de azt is horror áron. :( Nem tudom, mit csinálok, ha egyszer elfogy, mert ILYEN szappanillat nincs még egy, ez tuti...
Az 5 csillag részemről nem kérdés, egyik kedvenc "kiöltözős" illatom, mindig kell, hogy legyen Belőle a polcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Zsuzsixy

2018. június 19.

Itteni vásárlás mellé kaptam illatmintát ajándékként ezúton is köszönöm..olyan jo illata van hogy teljesen elvarázsolt lágy friss púderes kellemesen édeskés nagyon nőies nem hivalkodó bárhová megálja a helyét .Páromnak is nagyon tetszik .Rajtam nem túl tartós úgy3 óra max de fúijkálnám egész nap ha kell...csak sajnos nem lehet beszerezni..😢
Szerelem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Szerelem

csaford

2018. február 21.

Illatmintával kezdtem és teljesen rabul ejtett! Amint akciós volt vettem is. Szerintem a legcsodásabb illat!! Ráadásul tartós is ..órák után is jól érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

ssyakaky

2017. február 25.

nem olyan rég teljesen belehabarodtam ebbe az illatba, de valamiert megsem sikerult beszereznem, igy eléggé megorultem, amikor a napokban talaltam egy kis fujos illatmintat belole a szekrenyemben. azonnal ki is próbáltam. kifujaskor rajtam nagyon puderes, de nem ez a nagyon edes puder, inkabb a teszko babaosztaly illata. ami nem hatrany, mert azt szeretem. egyebkent a hatosugara eleg jo, csak az egyik csuklomra fujtam, így is beteritett az illat. leszaradaskor elmult ez a puderesseg, es elojott egy erdekes tisztasag illat. szappannak, frissen mosott ruhaknak vagy a tiszta agynemunek van ilyen illata, nagyon erdekesnek talalom, nem szagoltam meg hasonlo parfumot. tartossaga jo, de par ora mulva lecsendesedik es csak egy tiszta tavaszi viragmezo illata marad. nagyon mozgatja a fantaziamat ez a parfüm, elképzelhető, hogy tavasz vegere, nyar elejere beszerzek egyet, szerintem ebben az idoszakban nagyon jol mukodne. a belehabarodas ujra megtortent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Liv77

2017. február 17.

Az anyaillatot is imádom,de talán Ő még jobban tetszik.Ugyanaz a virágos-púderes illat,de benne többet érzek a virágból,és kevesebbet a szúrósságból.Tartósnak is mondhatom.Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

zsokaw

2016. május 30.

Tavasszal, vagy nyár elején veszem elő a kis púderes csodát, s idén megtörtént velem az, ami egyébként ritkán: "zsinórban" szinte egy hétig csak Ő kellett! be is szereztem gyorsan egy nagyobb mennyiséget. Kitűnő választás minden korosztály számára, úgy gondolom. Nem hivalkodó-és rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 30.

Anickaaa

2016. április 11.

Csodás illat! A frissességet a púderességet ötvözi úgy ahogy imádom! A friss teás illatok, a szagosbükkönnyel isteniek! Bánom hogy nem a legnagyobb kiszerelést vettem! Fogok belőle még venni! Tartós is ráadásul, és a hatósugara is kiváló! Minden Chloéban van vmi magával ragadó! És mind tiszta tartós jó hatósugarú illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 11.

Mandel

2016. március 21.

Éppen a Chloé-k vadászmezején jártam... és hát lepuffantottam ezt a kis drágát itt a krémmánián kedvező áron.
Nőies, szofisztikált illat, szappanos-púderes....mmmm. Kellemes komfort érzetet ad hosszútávon, ahhoz képest, hogy EdT.
Az üveg nagyon cuki, illik az illathoz..., ez a mondás jut róla eszembe: A kevesebb néha több!
Kezdetben intenzíven éreztem magamon az illatot, de 3-4 óra elteltével szinte eltűnt, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

Lin

2016. február 14.

Férjemtől kaptam ajándékba! Még barátkozunk, hála ég én nem érzek semmilyen hasonlóságot Love Chloé-val. Szappanos, virágos, üde illat, mintha most szálltam ki volna a zuhyany alól, nálam leszáradáskor nem válik púderessé. Nyárra nagyon jó alapdarab, a mindennapokra munkába nagyszerű. Sokág érzem az illatát magamon. Alapvetően szeretem, de csak 20 fok felett nyúlok érte. Tényleg nem használják sokan, ez nálam +1 csillag, így 5 csillagot adok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.