Chloé

Ár:   62 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: twanni72, Módosítva: 2018. november 13.

Ár:   62 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Narancsvirág, Rózsabors, Írisz, Orgona, Jácint, Akácvirág, Fás jegyek, Púderes pézsma, Zsírkő, Rizspúder, Peru balzsam

Chloé Love Eau Intense
Ár: 6000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 10ml/fotó , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox
Fújós - Love, Chloé Eau Intense
Ár: 4000 ft/ 5 ml és 7500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Marcsi66

2021. október 17.

Őszintén mondom nem tudom mi az oka h megszűnnek a jó parfümök,,,,,nekem a sima Love van,egy fél üveggel,és alig merem használni,mert az sincs már.
Abban bízom h majd visszahozzák,de ha még így is lesz,általában változásokkal dobják piacra...Az Intense változatot akkor szagoltam amikor még lehetett kapni.arra emlékeztem h tetszett,és alkalminak ,flancosabb eseményekre lenne jó.akár egy Chanelt is helyettesíthet. Nagyon boldog vagyok h tudtam még itt venni (abodritól) jó lesz nekem ez is,csak minél tovább érezhessem azt finomságot,amit annyira szeretek. Ugyanis a simához hasonlít,bár az elején úgy tűnik,h nem annyira,de a leszáradásnál már érzem,bár itt a púderesség kevesebb.Helyette balzsamosabb édesebb,...varázslatos elegy a Nőiesség tiszteletére.Sajnálatos h ez már elavultnak számít,,,,borzasztóan örülök h használhatom,kategóriája felett van szerintem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 17.

Verona5

2021. január 16.

MOST JÓ! ;)
Mondom én, és félreértés ne essék!
Próbálkoztam már vele Boszink jóvoltából egy fufuval, de akkor úgy éreztem, hogy végleg leszámolok a Chloé-kkal, ezeket a púderesnek és tisztaságnak nevezett illatokat nem nekem tervezték. Aztán most a hidegben ismét szembe jött ez az Intense verzió. És láss csodát! A finnyás orrom csak úgy szívja magába, imádom, nagyon jólesik! Nem, egyáltalán nem sok, sőt inkább ez az intenzitás jelenti most az egyszerű komfortot, kevesebb nem lenne elég belőle. Asszem kizárólag "hidegidős" illatnak lehet alkalmazni, de annak nagyon bejön!
Rajtam mézes-vaníliás, kis zöldes szúrkával a háttérben, amitől falra másznék máskor, de ebben nagyon kiegyensúlyozott jelenleg.

Valahogy felidézi bennem a Gucci I-et, azt is előásom a rejtekéből majd, hadd díszelegjenek a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 16.

MOST JÓ! ;)
Mondom én, és félreértés ne essék!

Piscinke

2020. augusztus 25.

Vettem Boszitól fújóst, és végem van. Pedig inkább csak a kíváncsiság hajtott, mert a másik két Love-családtaggal nagy a szerelem, de mondjuk azt hittem, számomra ez az Intense túl édes-vaníliás lesz. Á, nem, én a szigorú virágos-púderes illatokat szeretem, amik sterilek, nincs ellágyulás, édesség, meg ilyenek. Aztán felfújtam ezt a csuklómra. Épp írtam valami sulis e-mail-t, és kezdtem érezni, hogy nyugtalan vagyok. Hogy itt most valami történt, és nekem erre kell figyelnem, magamba szívni ezt az élményt. Részegítő. Olyan, mintha a sima Love-ot meg a Givenchy L'Interdit eredeti, régi (!!!) verzióját keresztezték volna. Ah, gyönyörűűűűűű!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

KBara

2018. november 17.

Engem elvarázsol ez az illat. Számomra mennyei. Csak ezt fújom magamra hetek óta, mióta megvettem, pedig nagyon sok más parfümöm is van. Virágos, nekem inkább szappanos, vaníliás illat. Nagyon jó a tartóssága. Kellemes tisztaságillat a púderes - szappanos jellege miatt, ugyanakkor nőies, a virágok miatt, de vidám is a vanília édessége miatt. (Alapvetően nem édes illat). Nagyon nagy kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

LPE

2017. december 11.

Ma dupla Love napom volt. A sima Love ma érkezett, plusz hozzájutottam Egyboszorka jóvoltából az Intensehez is. Nagyon örülök mindkettőnek. Először az Intense-t próbáltam ki. Azt kell mondjam, isteni. Imádom az erős, tartós, nagy hatósugarú illatokat, így nem meglepő, hogy ez is nagyon bejön. Mióta befújtam magam vele, azóta szaglászom a csuklómat. Csak azért a csuklóm, mert a nyakamhoz nem férek hozzá. Azt az uram szagolgatja. 😂😂😂 Szeretem és szeretném nagy kiszerelésű illatként is. Ha esetleg valaki megszabadulna a sajátjától, az ne keresgéljen vevőt. Arra itt vagyok én. ❤❤❤ Köszi Boszi...😘😘😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

molnori

2017. január 2.

Kifejezetten hideg, hűvös időhöz illő illat. Kacérkodtam a Shalimar souffle de parfum illatával, de abban a vanília annyira "ehető" benyomást kelt, hogy inkább a Chloét választottam. Nem tipikusan Chloé illat, és nem sok köze van a Love EDT-hez sem. A teszter illata elsőre egy finom desszertbort juttatott az eszembe, ami illik a mostani karácsonyi, ünnepi időszakhoz.
Az összetétel közül hiányzik a vaníliavirág (heliotrope), pedig erősen érződik benne. Nagyon finom, beburkoló, elegáns illat, de nem túl tartós, egy este alatt elbír még egy újra fújást a bőrön vagy ruhán. Az üvege nagyon szép, stílusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Dormir

2016. november 29.

Nekem ő olyan karácsonyi illat. Nagyon szép, különleges, de a peru balzsamtól megcsömörölhet az ember.....mint a legfinomabb beijglitől is, amit aztán újra vágyunk.
Szóval, hidegben, télen, ünnep váró, elegáns, mégis játékos illatként imádom.
Balzsamos, sok, meleg, pezsgő kompozíció. Cseppet sem elcsépelt.
Hétköznapon üzletasszonyokon tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

Szóval, hidegben, télen, ünnep váró, elegáns, mégis játékos illatként imádom.
Balzsamos, sok, meleg, pezsgő kompozíció. Cseppet sem elcsépelt.
Hétköznapon üzletasszonyokon tudom elképzelni.

Yubiri

2016. július 30.

Nekem nagyon tetszik az illata, biztosan ez lesz a következő, nem hétköznapi parfümöm.
Púderes-bújós, szexi, ízléses, tartós parfüm, van hatósugara is. Benne van minden, ami nekem kell :)
Müllerben 14-18e Ft.
(Az Intense illata nem hasonlít a sima Love, Chloe illatra!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

Müllerben 14-18e Ft.
(Az Intense illata nem hasonlít a sima Love, Chloe illatra!)

nyarigabi

2016. május 23.

Olyan az illata, amilyen a folyadék színe: nehéz, és egyáltalán nem szimpatikus. Iszonyú erős kifújáskor, csípte az orrom. Később előjön a púderesség, de akkor sem jó. A sima Love-ot szerettem volna tesztelni, de nem volt, remélem az nem ilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

nicole74

2016. május 7.

Imádom a sima Love-ot, de ez túl sok. Egyáltalán nem élvezhető, tömény, zavaró. Nem igazán hasonlít az alapillatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)