Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: twanni72, Módosítva: 2018. november 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Narancsvirág, Rózsabors, Írisz, Orgona, Jácint, Akácvirág, Fás jegyek, Púderes pézsma, Zsírkő, Rizspúder, Peru balzsam

egyboszorka

2019. április 6.

Ne félj, hajóm, rajtad a Holnap hőse,
Röhögjenek a részeg evezősre.
Röpülj, hajóm,
Ne félj, hajóm: rajtad a Holnap hőse.

Szállani, szállani, szállani egyre,
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre,
Röpülj, hajóm,
Szállani, szállani, szállani egyre.

Új horizonok libegnek elébed,
Minden percben új, félelmes az Élet,
Röpülj, hajóm,
Új horizonok libegnek elébed.

Nem kellenek a megálmodott álmok,
Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,
Röpülj, hajóm,
Nem kellenek a megálmodott álmok.

Én nem leszek a szürkék hegedőse,
Hajtson szentlélek vagy a korcsma gőze,
Röpülj, hajóm,
Én nem leszek a szürkék hegedőse.

Fiatalon rövidek az éjszakák, hosszúak, szürkék és unalmasak a nappalok. A felelősség, a hétköznapok sodró egyhangúsága egyfajta "Távozz tőlem, Sátán!", át nem élt szürke köd, ami Damoklész kardjaként lóg a tudatos jövő fölött.
"Én nem leszek a szürkék hegedőse!", dübörög, zajosan lüktet az élet, az öntudat pacsizik a lázadással, minden, ami nem forgat fel, az lesajnálni való hétköznapi monotónia. Új ingerek, gasztronómia- és borkultusz, hétvégi bevásárlótúra Londonban, nyaralás a Seychelle- szigeteken, Dél- Amerikából importált chia mag és avokádós zöldsmoothie. Ja, az ellentmondás szexel a korlátok közé terelt gondolatokkal. "Én nem leszek a szürkék hegedőse!". Nem, valóban nem, a jóltáplált házicicája, esetleg....Egyenruhában, egyenlázadással, egyengondolatokkal és az egyedüli gondosan szájba adott előemésztett igazsággal, akinek pedig más a véleménye, az ........! Jó esetben mindenkit elér a felnőttkor, a maga igazával, a hétköznapok szférájához mégiscsak kell a hit, az erő és valami szépség, harmónia, ami már túljutott a fantazmagóriák szintjén, egészen a valóig, mert élni bizony mégiscsak itt kell. És jobb, ha hallgatunk magunkra, mégiscsak autentikusabb saját magunktól megtudni, hogy nekünk mi a jó, mint más zenéjére kényszertáncikálni...
El kellett neki is tűnnie, nekem a legszebb púderes szimfónia volt, orgona és írisz dominancia, púderes rizsfelhő, tompa, sóhajtva mosolygó, ábrándos pézsma, és a perubalzsam sikkje, picit csípős ereje. Erőteljes szillázzsal, bőrbeivódó illatmolekulákkal, összetéveszthetetlen belépővel. Komoly, elegáns, nagyon nőies illat, van benne egy löketnyi lemondás, árulás és hazugság, egyfajta tükörképe ennek a kornak, hátha magára ismer....
Nem tette, eltüntette.... Pedig Ő, Ő tényleg nem a szürkék hegedőse!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Ne félj, hajóm, rajtad a Holnap hőse,
Röhögjenek a részeg evezősre.
Röpülj, hajóm,
Ne félj, hajóm: rajtad a Holnap hőse.

Szállani, szállani, szállani egyre,
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre,
Röpülj, hajóm,
Szállani, szállani, szállani egyre.

Új horizonok libegnek elébed,
Minden percben új, félelmes az Élet,
Röpülj, hajóm,
Új horizonok libegnek elébed.

Nem kellenek a megálmodott álmok,
Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,
Röpülj, hajóm,
Nem kellenek a megálmodott álmok.

Én nem leszek a szürkék hegedőse,
Hajtson szentlélek vagy a korcsma gőze,
Röpülj, hajóm,
Én nem leszek a szürkék hegedőse.

Nem tette, eltüntette.... Pedig Ő, Ő tényleg nem a szürkék hegedőse!

KBara

2018. november 17.

Engem elvarázsol ez az illat. Számomra mennyei. Csak ezt fújom magamra hetek óta, mióta megvettem, pedig nagyon sok más parfümöm is van. Virágos, nekem inkább szappanos, vaníliás illat. Nagyon jó a tartóssága. Kellemes tisztaságillat a púderes - szappanos jellege miatt, ugyanakkor nőies, a virágok miatt, de vidám is a vanília édessége miatt. (Alapvetően nem édes illat). Nagyon nagy kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

LPE

2017. december 11.

Ma dupla Love napom volt. A sima Love ma érkezett, plusz hozzájutottam Egyboszorka jóvoltából az Intensehez is. Nagyon örülök mindkettőnek. Először az Intense-t próbáltam ki. Azt kell mondjam, isteni. Imádom az erős, tartós, nagy hatósugarú illatokat, így nem meglepő, hogy ez is nagyon bejön. Mióta befújtam magam vele, azóta szaglászom a csuklómat. Csak azért a csuklóm, mert a nyakamhoz nem férek hozzá. Azt az uram szagolgatja. 😂😂😂 Szeretem és szeretném nagy kiszerelésű illatként is. Ha esetleg valaki megszabadulna a sajátjától, az ne keresgéljen vevőt. Arra itt vagyok én. ❤❤❤ Köszi Boszi...😘😘😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

molnori

2017. január 2.

Kifejezetten hideg, hűvös időhöz illő illat. Kacérkodtam a Shalimar souffle de parfum illatával, de abban a vanília annyira "ehető" benyomást kelt, hogy inkább a Chloét választottam. Nem tipikusan Chloé illat, és nem sok köze van a Love EDT-hez sem. A teszter illata elsőre egy finom desszertbort juttatott az eszembe, ami illik a mostani karácsonyi, ünnepi időszakhoz.
Az összetétel közül hiányzik a vaníliavirág (heliotrope), pedig erősen érződik benne. Nagyon finom, beburkoló, elegáns illat, de nem túl tartós, egy este alatt elbír még egy újra fújást a bőrön vagy ruhán. Az üvege nagyon szép, stílusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Dormir

2016. november 29.

Nekem ő olyan karácsonyi illat. Nagyon szép, különleges, de a peru balzsamtól megcsömörölhet az ember.....mint a legfinomabb beijglitől is, amit aztán újra vágyunk.
Szóval, hidegben, télen, ünnep váró, elegáns, mégis játékos illatként imádom.
Balzsamos, sok, meleg, pezsgő kompozíció. Cseppet sem elcsépelt.
Hétköznapon üzletasszonyokon tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

Szóval, hidegben, télen, ünnep váró, elegáns, mégis játékos illatként imádom.
Balzsamos, sok, meleg, pezsgő kompozíció. Cseppet sem elcsépelt.
Hétköznapon üzletasszonyokon tudom elképzelni.

Yubiri

2016. július 30.

Nekem nagyon tetszik az illata, biztosan ez lesz a következő, nem hétköznapi parfümöm.
Púderes-bújós, szexi, ízléses, tartós parfüm, van hatósugara is. Benne van minden, ami nekem kell :)
Müllerben 14-18e Ft.
(Az Intense illata nem hasonlít a sima Love, Chloe illatra!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Müllerben 14-18e Ft.
(Az Intense illata nem hasonlít a sima Love, Chloe illatra!)

nyarigabi

2016. május 23.

Olyan az illata, amilyen a folyadék színe: nehéz, és egyáltalán nem szimpatikus. Iszonyú erős kifújáskor, csípte az orrom. Később előjön a púderesség, de akkor sem jó. A sima Love-ot szerettem volna tesztelni, de nem volt, remélem az nem ilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

nicole74

2016. május 7.

Imádom a sima Love-ot, de ez túl sok. Egyáltalán nem élvezhető, tömény, zavaró. Nem igazán hasonlít az alapillatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 7.

mrita87

2015. július 1.

Épp most járok az első üvegem végénél, és szerintem nem veszem újra. Nekem túl púderes, túl nehéz, viszont egy nagyon szép illat, tudom, hogy miért szerettem bele. Aki kedveli a babás illatkompozíciókat, az imádni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Legoraleptem

2015. február 21.

Nagyon különleges. elegáns parfüm. Örülök hogy ismerhetem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

Nagyon különleges. elegáns parfüm. Örülök hogy ismerhetem

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)