Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   11900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   11900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2014

Fejjegyek: Neroli
Szívjegyek: narancsvirág, koszorúfutóka (stephanotis)
Alapjegyek: pézsma, cédrus

Chloé Love Story EDP és EDT
Ár: 3800 , Eladó: mohano
Állapot: 7,5+ 5 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: Bárhogy
Ár: Csere , Eladó: LauraHerczeg
Állapot: 50ml/képen, Helyszín: Budapest, Debrecen, fizetés: --
maniac78

2019. február 15.

Rajtam nagyon citrusos.. Amit alapból ki nem állhatok.. de nem is a friss citrus verzióból, hanem a poros, buggyant citromos verzió.. Egy percig nem éreztem magaménak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Lilu003

2019. január 26.

Chloé -val ez volt a második próbálkozásom, annyira bájos az üvege,és szerettem volna egy virágos parfümöt. Számomra nagyon egyszerű, felejthető illat volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

EszterZsuzsanna

2018. december 28.

Ajándékba kaptam..sajnos nem az én illatom.Nekem túl erős,tolakodó az illata. Szívesen megválnék tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

abicicaaa

2018. december 27.

Olyan vegtelenul egyszeru es semmilyen viragillat, hogyha nem tudnam a márkát, siman bemondanam egy olyan Avon illatnak ami kb 10 eve született.
Nem eri meg, ilyet barhol talalni negyedennyiert is.
8 orat nem bír ki.
Legalább a fejem nem fajdult meg tole, nem kifejezetten kellemetlen illat.
Update: anyanak jol all. Sajnos rajta sem kulonleges, de ugy erzem igenyli ez a parfüm azokat a negyvenes éveket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Nem eri meg, ilyet barhol talalni negyedennyiert is.
8 orat nem bír ki.
Legalább a fejem nem fajdult meg tole, nem kifejezetten kellemetlen illat.

Brami

2018. október 13.

Ajándékba kaptam, sajnos nekem nagyon nem jött be. Borzasztóan erős pacsuli illatnak hat számomra. Légfrissítőnek használtam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

LauraHerczeg

2018. szeptember 5.

Már több mint másfél éve használom, nagyon gyorsan a szívemhez nőtt. Az alap Chloè illat a parfümök terén avatatlanabb barátomnak is feltűnt, de ezt sikerült különlegesebbé, könnyebb illattá varázsolni. Nagyon találó a névválasztás is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

poisonvert

2018. augusztus 22.

A bőröm ledob magáról mindenféle parfümöt fél óra után, mintha nem tetszene neki, hogy állandóan fújkálom.
Azonban ezzel a parfümmel más a helyzet; nem csak, hogy én is érzem magamon egész nap, hanem a környezetemben lévők is. Nem tudom, hogy az eddigi parfümjeimmel volt-e a baj (Calvin Klein volt egy időben a nagy kedvenc), vagy a bőrömmel, de ennek valami csodálatos illata van. Számomra kicsit púderes és visszafogott, de határozottan az én igazi illatomnak érzem.
Kicsit drágának tartom, de mivel ilyen remekül megmarad rajtam az illata, ezért biztos, hogy újra fogom venni. Az első adaghoz a Müllerben jutottam hozzá, leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

vrgdo1991

2018. június 9.

Még fiatalabb koromban vásároltam, mivel már szerettem volna magamnak egy márkás parfümöt (az épp aktuális pénztárcámhoz mérten). Nagyon könnyed, kellemes illatú parfüm, sok szép emléket idéz vissza. Tartósságával sem volt problémám. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy még egyszer újra fogom vásárolni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Cathi

2018. május 19.

Kis mintát kaptam belöle. Úgy próbáltam ki, hogy este a csuklómra fújtam, kíváncsi voltam, mennyire tartós, és mi marad belöle reggelre. A válasz: SEMMI! Nincs rossz illata, de nem venném meg,mert nem illik hozzám, jobban szeretem az édesebb (la vie est belle) illatokat. Viszont nagyon sajnálom, hogy nincs belöle valami permet, mert lakásillatositonak szuper lenne, pont az egyszerűsége miatt. Tehát összessegeben szerintem egy letisztult, szép kis illat, viszont a tartóssága az szégyen edphez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 19.

HDR

2018. május 18.

Ki tudja miert, de rajtam a Montale Soleil de Capri kiköpött mása. Felfújva eleg erőteljes, nem egy gyengéd kis fuvallat. Ha gyümölcsös illatot keresnék, tuti befutó lenne. Van aki azt mondja öblítő illat. Na nekem abból max. valamelyik erős Coccolino lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)