Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Chloé Nomade EDP - 5/10ml
Ár: 1800 Ft / 3500 Ft , Eladó: Kangaroo89
Állapot: frissen kifújva, Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalás után postán maradóként, vagy foxpost-tal tudom küldeni.
Chloé Nomade EDP parfüm + EDT dupla fóliás illatkártya/termékminta/parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 100 Ft vagy AJÁNDÉK 1.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

wallflower87

2020. július 25.

Nagyon minőségi, különleges, egyedi illat. Bármikor, bárhova viselhető, elegáns, ugyanakkor nem túl komolykodó. Kiváló szignatúra illat lehet a 25+ korosztály számára. Az eleje kirobbanóan fűszeres és friss, majd megszelídül és beédesedik, a leszáradása simogatóan púderes, de mégsem veszíti el a karakterét. Intenzív, hosszan tartó. Ha jó áron látom, biztosan beszerzek majd egy üveggel.
Amikre emlékeztet: Hermes Eau de Merveilles, Miss Dior (2012-es verzió)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Amikre emlékeztet: Hermes Eau de Merveilles, Miss Dior (2012-es verzió)

piskota3

2020. július 22.

Nehéz megfogni, mi van ebben az illatban, de valamiért számomra nagyon szeduktív, állandóan szaglászom magamon, ami könnyen megy, mert egész nap végig kísér az illata, ráadásul intenzíven, eszméletlen tartós rajtam. Ez az első parfümöm, ahol biztosra vehetem, h mások is érzik, ugyanakkor abban pont nem vagyok biztos, h tetszik is nekik, bár én imádom hordani. Érdekes, h még nem láttam h bárki írta volna, de számomra leginkább ezt a "vasalós" illat-emléket hozza, a napon száradt ruha illata a forró vasaló alatt, leginkább leszáradáskor asszociálok erre, mikor már enyhül kicsit. Szerintem valahol a senkiföldjén mozog a férfias és nőies illatok között, és meglep, hogy (pont ezért?) ennyire jó. Még csak nem is mondanám a kedvencemnek, mégis tudom, h mindig kell tartanom belőle itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

juditfoldesi

2020. július 2.

Számomra a legkülönlegesebb illat, amióta rátaláltam mindig újraveszem, szerintem szuper vagány, egyben nőies is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Edwin

2020. június 18.

Mmm, micsoda illat!
Határozott, az életről önálló véleményt formálni képes, és saját célokkal rendelkező nőkhöz illik a legjobban.
Picit talán elegáns is, de semmiképpen nem melegítőben viselendő.
Nem a szokványos virág, vagy vanília bomba, hanem egy nyers és élénk illat. A tölgymoha jó ötlet volt.
Tavaszra és nyárra, de kora őszre is jó lehet, főképp napsütésben, tekintettel az illat vidámságára.
A borús napokon kevésbé működik jól ez az egyébként üde folyadék, de ez inkább csak privát vélemény.

Egész tartós (8-9 óra), és kellemesen sűrű illatfelhőt is generál viselője körül.

Javaslat:
Romantikus, bizonytalanabb típusok teszteljék vásárlás előtt, mert könnyen lehet, hogy zavaróan harsánynak fogják érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Mmm, micsoda illat!
Picit talán elegáns is, de semmiképpen nem melegítőben viselendő.

Javaslat:

szzh01

2020. június 10.

Drogériában fújtam ki belőle 2 pumpálásnyit a csuklómra. Első szippantásra kellemes, bár nem túl jellegzetes, amolyan egy tucat száz hétköznapi puha, nőies illatot éreztem, majd alig pár perc leforgása alatt átalakult egy teljesen egymolekulás hideg és jellegtelen férfi after shave-é az illata. Alig vártam, hogy hazaérjek és lemossam. Bő szappanos vízzel dörzsölgettem a csuklómat, de több óra után is érzem még, szóval egyetlen pozitívuma számomra a tartóssága.
Az üvege nagyon szép.
Kár... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Az üvege nagyon szép.
Kár... :-(

Cathi

2020. június 1.

Kicsit en is ferfias beütest erzek rajta, de nem veszes.
Egy volt kolleganöm tölem kert tanacsot, hogy milyen parfüm allna neki jol, es en adtam neki egy chloe love Storyt vagy a chloet. El is ment marionnaudba, tesztelgette magan a többi chloe illatot is, es vegül a Nomadere esett a valasztasa. Nagyon meglepepödtem, mert nem tudtam elkepzelni, hogy passzol hozza. Es lam, nagyon is jol müködött rajta, söt kifejezetten tetszett nekem rajta.
Ö egy 40+ feletti nö, modern viszont nehany dologban regimodi, vagany, független, talpraesett, rengeteget van a szabadban, sportos, de emelett müveszlelek is, festeni szokott. Viszont nem az az emancipunci feminaci tipus 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Kicsit en is ferfias beütest erzek rajta, de nem veszes.

Vikka79

2020. május 25.

Kedvenc!
Karakteres illat, mégis üde. Számomra ez az illat a kalandvágyat és játékosságot és az dinamizmust testesíti meg.
Erősségben is pont jó, mert hosszan tart, mégsem émelyítő.
Személy szerint nagyon érzékenyen reagálok az erős parfümökre, hamar megfájdul a fejem tőlük, főleg zárt térben :( Ennél viszont még nem fordult elő :) Így bátran viselem munkahelyen is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Kedvenc!
Erősségben is pont jó, mert hosszan tart, mégsem émelyítő.

Phoenix19

2020. május 23.

Szerintem ez az illat egyáltalán nem férfias, viszont egy cseppet sem nőies. A borotvahab hasonlat szerintem túlzás. Nagyon hideg illat. Fázós. Télen el sem birom képzelni. A nevéhez egy teljesen más illatot képzeltem, jellegzetes, karakteres, vagány illatot. A Nomade szóról Arizona sivatagjai jutnak eszembe. Grand Canyon-mániásként Arizona székhelye, Phoenix ihlette a felhasználónevem is. De erről nem jut eszembe Arizona. Ez egy távolságtartó, rideg illat. Túl hivatalos, üzleties. Olyan hölgyekhez tudom elképzelni, akik a munkájuk során szinte csak férfiakkal találkoznak, kommunikálnak és az illattal is üzenni akarnak: egyenrangú vagyok veled. Nekem nem tetszik, de még mindig jobb, mint a mostani mainstream ragacsok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

bernadettu

2020. május 18.

Kiöntős 5 ml-s mintám van belőle. Elsőre elég férfiasnak hat, de leszáradás után már egy kellemes illat, bár ha nem egy női név lenne a márka neve, meg nem mondanám, hogy női illat, uniszexnek mondanám.
Bőrön nekem olyan 6 órán át érezhető, ruhán, hajon akár még este is érzem.
Irodabarát, nem tolakodó illat.
Lehetséges, hogy beszerzem nagyban is, egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Bőrön nekem olyan 6 órán át érezhető, ruhán, hajon akár még este is érzem.
Irodabarát, nem tolakodó illat.
Lehetséges, hogy beszerzem nagyban is, egyelőre 4 csillag.

galysos

2020. május 14.

Csodálatos, összetett illat, nem hasonlít semmihez. Nagyon szeretem használni, magabiztos leszek tőle. Tartós illat, pedig ez nagyon ritka az én bőrömön.
Leginkább az tetszik benne, hogy nem tolakodó, nem fullasztó, mégis határozott illat.
Állandó lakója lesz a kollekciómnak, nagyon jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Állandó lakója lesz a kollekciómnak, nagyon jó választás volt.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.