Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 4200 , Eladó: Manacica
Állapot: 2x próbált fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom, vagy személyesen
Chloé Nomade EDP fújós
Ár: 1100.- postával együtt , Eladó: pomme
Állapot: 3 ml fújósban, Helyszín: --, fizetés: sima posta
DeNoirChristine

2019. február 19.

Imadom!!!!! DE NEM MAGAMRA FUJVA! Eszmeletlen,mennyire vonz es taszit is egyben ez az illat. Mikor a csuklomra fujtam,nem hagyta beken az orrom,folyamatosan szagolgatnom kellett,de nagyon nem tudok azonosulni vele...Talan melegebb idoben... Rajtam nem volt sem csikhuzos,sem tartos.

DeNoirChristine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Bigris

2019. február 8.

Érdekes mennyire megosztó ez az illat. Én felpontozni jöttem. Ez az egyetlen Chloé, ami nekem bejön. Megvan benne minden, amit szeretek egy parfümben. Virágos is, gyümölcsös is, édes is, de van benne valami fanyarság is. Nem tudok betelni azzal a gazdag zamattal és illatorgiával, amit rajtam produkál. Egyáltalán nem érzem pasisnak, inkább dögös, nőcis illatnak. Nagyon tartós és nagyon csíkhúzós. Csak őszre és tavaszra (vagy aki szereti télen a hasonló illatokat télre), forró nyárban szinte elviselhetetlenül tömény. Csínján kell vele bánni. Jelenleg még csak mintám van belőle, néha fújkálok magamra parfümtúráimon a M-ben és D-ban, és van másolatom belőle. Most érzem csak, hogy jön a tavasz, mert télen teljesen más illatokra vágytam. Most viszont megint kezdek vágyni rá is. Szeretem a másolatát is, de szerintem nemsokára úton lesz hozzám egy kisebb kiszerelés az eredetiből is.
Kíváncsian várom az edt változatát is.

Bigris
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Kíváncsian várom az edt változatát is.

Renike77

2019. február 1.

Mit tesz a reklám... :-) Amikor még a csapból is Chloé Nomade folyik...
Ha akarod, ha nem, dobálja egy megbízható webáruház az ajándék illatmintákat a Nomade-ból.
Az összetevők alapján akár egy nőcis illat is lehetne, de rajtam sajnos férfi borotvahab-illat lesz belőle, még csak nem is unisex.
Kiérezni a tisztaságillatot belőle, de csak nagy jóindulattal.
Amikor ebben az illatfelhőben nyomultam (a minta által), azt gondoltam, jaj, csak meg ne érezze valaki :-).
A Chloé ezzel most eléggé mellényúlt.
Az eddigi Chloé-vonal legalább nőies volt, bár egyet sem vettem meg soha, annyira egyik sem győzött meg.
Ez pedig számomra értelmezhetetlen.

Renike77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Mit tesz a reklám... :-) Amikor még a csapból is Chloé Nomade folyik...
Kiérezni a tisztaságillatot belőle, de csak nagy jóindulattal.
A Chloé ezzel most eléggé mellényúlt.
Ez pedig számomra értelmezhetetlen.

Blackxentric

2019. január 31.

Az üvege nagyon megfogott. Amint lehetőségem volt kipróbáltam. Rajtam kissé férfias illata lesz. Biztos nem bálba fogom magamra fújni. Egy laza nyári napon viszont biztosan ki fogom próbálni, nagyon érdekel mit mutat negyven fokban. Tartóssága elsőre erős négy óra volt. Még tesztelni fogom.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

visiblydifferent

2019. január 25.

Első látásra és szaglásra szerelem! Egy keveset a csuklómra fújtam és még este is éreztem az illatát, nagyon tartós és nagyon kellemes. Nekem nyári parfüm, akkor érvényesül rajtam igazán a könnyed, egyedi, elegáns illata - abszolút kedvenc!

visiblydifferent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

CiccuMiccu

2019. január 17.

1. Nagyon tetszett az üvege. 2. Jó sok összetevője van és mind finom vagy legalábbis ígéretes. 3. Végigolvastam a véleményeket és érdeklődővé tett, milyen lehet az, ami kezdetben nagyon finom "szeretem-illat", a végén pedig "szúrós szag"?
Már Karácsony előtt elkezdtem vele a barátkozást, de csak óvatosan, több alkalommal, több helyen. Volt csak kupak+levegőbe fújás-hmmm...ez tényleg finom! Volt papírcsík-ah, nahát ez tényleg jó. Volt csukló-kellemes-kellemes de már nem annyira egyedi....és volt amikor a kabát ujjára is került. Az lett a vég. Még ott is jó volt-kezdetben- aztán estére kiderült mi a "szúrós szag'. Hát az, amivel tele lett a lakás, és olyan volt, mint ahol kutyát szoktatnak szobatisztaságra és hiába mosnak fel akár percenként friss-virágos tömény felmosószerrel, mégis átüt rajta valami.
A kabát kint levegőzik/havazódik mielőtt beszállhat a kocsiba és elmegy a tisztítóba. Nem lesz ilyen parfümöm. A kabátot azért megtartom.
3 csillag, mert szépen indul és tartós.

CiccuMiccu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

3 csillag, mert szépen indul és tartós.

zsuzska78

2019. január 15.

Jöttem felpontozni. Ősztől tavaszig ajánlom a használatát, akkor jönnek elő a mélységek, amik nyáron fullasztóak. Addig próbálgattam a mintákat, amit egy parfümériában kaptam, hogy ősz lett. Megszerettem! Most is csak ezt használom folyamatosan, nagyon tartós. Maszkulin illat lévén meglepődtem a sok férfi dicséretén :-)

Pacsuli és megint csak pacsuli. Milyen férfi járt itt? Kérdezi egy másik hím..Rajtam borzalmas, de tartós! Jó pár óra után is érzem a csuklómon, de mindjárt lemosom. Pedig szép az üveg, a reklám. Az elején én is éreztem egy kis muslicás borocska illatot. :-) Nálam nem nyert sajna.

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

HontiAgi

2019. január 9.

UPDATE:
Jöttem felhúzni a kicsikét. Mint lentebb is írtam határozottan tervezett volt, hogy megbarátkozok vele (azóta sem tudom, hogy miért) így március óta többször útbaejtettem a kedvéért egy-egy parfümériát de csak most jutottam el oda, hogy haza is hozzam. Leakciózva még nehezebb volt neki ellenállni...ofkorsz. Aztán először fogtam a fejemet, hogy hülye én már megint impulzusvásárolok, pedig mivan ha okkal nem vettem még meg és meg fogom utálni stb... de az elmúlt 3 napban csak ezt használtam és I-HI-MÁ-HÁ-DOM. Már első találkozáskor éreztem, hogy nekem ez határozottan nem tavaszi/nyári, hanem hideg időre való illat lesz a saját bőrömön és így is lett. A sokat emlegetett "öreg papi szag" rajtam szerencsére egyáltalán nem jön ki, viszont annyira púderesnek sem érzem. Fogalmam sincs miért, de valahogy nagyon halványan fahéjjal elkevert gyümölcslére emlékeztet, de mégsem, mert ha teljesen olyan lenne akkor utálnám mint cukorshock förmedvényeket általában. (Gondolom ez lehet a mirabella szilva... :D) Mindenesetre működik és baromi tartós is. Nap végén még simán érzem a csuklómon. Részemről megy az 5 csillag.

Valamiért a fejembe vettem, hogy én ezzel az illattal össze akarok barátkozni...ez a folyamat még javában zajlik, egyelőre csak egyszer találkoztunk.
Érdekes módon teljesen más rajtam, mint amit az összetevőkből tippeltem volna. Azt hittem friss lesz, de közben valahogy olyan földesen-nedvesen meleg is a moha miatt. Ehhez képest melegnek ugyan meleg, de nem földesen hanem édesen. No nem a trendi cukorsokkos verzióban, hanem olyan mély virágos és egy kicsit fahéjas édességet érzek magamon. Annyira se nem könnyed se nem friss, inkább őszre tudnám elképzelni, szóval valószínűleg a barátságunk nem most tavasszal fog beteljesedni, erre az időszakra magadok a Carvenemnél.
Még elnézek hozzá párszor, hátha jobban kijövünk, de eddig nekem nem olyan mint ahogy feltételeztem és ez kicsit azért rosszul esik. Pedig egyébként az üvege is mesés és kellemes is....csak nem ezt vártam.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

UPDATE:

varadiklara

2019. január 5.

Nem lett szerelem.. Mintát próbáltam.. Nekem férfias, maszkulin hatású a bőrömön. Órák múlva sem érzem a puderes finomodast. Egyebkent tartós illat sokáig érzik a csuklón és a ruhán is..

varadiklara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

Nina1205

2019. január 5.

Illatjegyek alapján nem is állhatna távolabb tőlem. A jázminon és a szantálon kívül nem is találok benne semmit, amit egyébként szeretnék, különben meg ezekre is csak elolvasás után jöttem rá, magamtól soha meg nem mondtam volna. Helyette barátnővel egybehangzó vélemény alapján fenyőillata van, pedig az aztán végképp sehol sincs benne. A nomád névvel viszont nagyon szakmába vág nekem, mindenképp kellett adjak legalább egy esélyt neki. Nem tudom és nem is akarom megerőszakolni magam annyira, hogy hordani akarjam, viszont értem, hogy hol kell neki örülni, ha valakinek fekszik ez a vonal. Szóval összességében kifejezetten jó, csak nem nekem.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.