Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 1700 / 3100 Ft + posta, vagy foxi , Eladó: Terka25
Állapot: 5 / 10 ml frissen fújva, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: Utalás után posta, vagy foxi
Chloé Nomade EDP 30ml + testápoló 200ml
Ár: 15.000 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest XX., fizetés: Személyes átvétel Bp. Xx. Posta/foxpost.
Fahya

2020. február 15.

Erős maszkulin felütés után púderes-virágos finomsággá szelídült rajtam. Határozottan tetszik, magabiztosnak érzem magam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Bambusz92

2020. február 15.

Ne bántsááátok :( Nekem soha soha nem volt drága parfümöm. De ezt meg kellett szereznem. Többször bejártam a Douglasba megszagolni. Én imádom. Nem fullasztó édes, nem a szokásos gyümölcsös vagy virágos ugyanolyan csak két összetevő más tipusú katyvaszok. Már unom a tonkababot a vaníliát meg a fekete ribizlit... Tartóssága nem egész napos, de nekem ez nem probléma.

Lina14

2020. február 9.

Nekem sajnos egyáltalán nem tetszett, az én ízlésemnek kicsit túl uniszex, rögtön elsőre totál pasis.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

abodri

2020. február 1.

Chloé parfümökkel kapcsolatban soha nem éreztem, hogy masculin illat lenne. A Nomade-t magamra fújom, és zavaróan férfias illat a legelejétől a végig. Szeretem a Chloé parfümöket, mert annyira nőies, púderes, vaníliás, virágos tavaszi-nyári tiszta illat.
Ezt nagyon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 1.

Ezt nagyon nem.

judithsmith007

2020. január 30.

Szóval. A hétvégén kipróbáltam pár újdonságot. A Nomade-ot sajnos csak papírcsíkon, mert már mind a két csuklóm "foglalt" volt. Hát bizony nem tetszett elsőre, sőt másodikra sem. Az a furcsa kesernyés valami bizony túl sok(k) volt. A papírcsíkot letettem az asztalra. Pár óra múlva elsétálva mellette valami elképesztően különleges, EGYEDI, semmihez sem hasonlítható illat csapott meg. Ha ez bőrön is így fog működni, én bizony beruházok egy üvegre, mert nem tucatáru. Megelőlegezem az öt csillagot. Már alig várom a következő lehetőséget a kipróbálásra, most már magamon.
Bőrön is tökéletes, tartós. Pont az a jó benne, hogy egészen más, mint amire esetleg számít az ember. A sálamon még egy hét múlva is éreztem az illatát. Megveszem!
Legújabb tapasztalatom. Öt éves óvodás "nagyfiú mondta nekem:"Óvónéni, de jó illatod van, ebben sok finom virág van." Na ettől több nem is kell! Ez az új signature illatom. azt hiszem jó sokáig nem cserélem másra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 30.

gyulzsuzsi

2020. január 27.

Fantasztikus az üvege, nekem ennyire csomagolás még nem tetszett. Egyszer volt alkalmam eddig próbálni, így az illatról még nem tudok igazán véleményt alkotni, de keresni fogom a következő találkozást. Az biztos, hogy kifújáskor van a nagy durranás, az újdonság érzése, a leszáradás kommerszebb, de bőrön kell próbálni sokat-sokat.

Up: második találkozásnál már a kifújáskor se bűvölt el. Semmi extra.

Up 2(2018 aug): nem hiszem el, hogy ilyen semmike. Rendeltem egy kis kiszerelést, értékelhető véleménnyel (ha lesz) újra jövök.

Up3(2020 január) megint próbáltam, bántó az eleje. A közepe-vége tetszik ( mégha kissé férfias is), csak az meg hamar eltűnik. Mehh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Up: második találkozásnál már a kifújáskor se bűvölt el. Semmi extra.

Blackxentric

2020. január 11.

Az üvege nagyon megfogott. Amint lehetőségem volt kipróbáltam. Rajtam kissé férfias illata lesz. Biztos nem bálba fogom magamra fújni. Egy laza nyári napon viszont biztosan ki fogom próbálni, nagyon érdekel mit mutat negyven fokban. Tartóssága elsőre erős négy óra volt. Még tesztelni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

dunaimano

2019. december 20.

Nem szoktam parfümöt véleményezni, mert vannak nálam sokkal inkább hozzáértők, parfüm rajongók, gyűjtők. Én eddig megmaradtam a drogériás-avonos vonalon, ez az első komolyabb parfümélményeim része lett. Elsőre úgy voltam vele, mint itt sokan, hogy "Áhh, semmi különös..." Aztán másodjára valamiért jobban tetszett. Nem tudom, hogyan lehet ezt megfogalmazni jól, de ez az illat játszik az érzékeinkkel. Ahogy kifújom, már akkor is magával ragadó és különleges, de aztán eltelik pár óra, és valami más, valami megváltozott. Még mindig intenzív, de sokkal gyengédebb, és valahogy mégis karakteres. Nagyon tartós, gondolom azt mondanom sem kell, hogy az avonos/drogériás parfümjeimet ebből a szempontból is magasan veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Mayasos

2019. december 17.

Sajnos mi nem illünk egymáshoz... nagyon megtetszett a leírás alapján, aztán minta alapján többször is próbálgattam, de sajnos mindig kudarcba fulladtak a próbálkozásaink. Magamon sem tetszik és másoknak sem tetszik rajtam ez a parfüm. Engem rövid idő múlva kifejezetten zavar. Amúgy nagyon izgalmas parfümnek tartom, tudni kell viselni. Akihez illik, annak remek társa lehet.
UPDATE: Nem tudom, hogy mi van ebben az illatban, de nem tudok ettől a parfümtől szabadulni... Karácsonyi nézgelődés közben magamra fújtam és teljesen lenyűgözött. Két napig a kabátom ujján szagolgattam és nem bírtam betelni vele. Nem értem. Az előbb megrendeltem egy 30 milliset...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

floracska6

2019. november 28.

Elsőre talán van benne valami érdekes. De sajnos utána atalakul középszerű tucatillattá. Nem rossz vagy jó, inkább full átlagos nekem. Tartóssága kozepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.