KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 2600/4300-Ft ajánlott postàn maradó az àrban , Eladó: Zenomama
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalàs után postàn maradóként küldöm
Ár: 4200 , Eladó: Manacica
Állapot: 2x próbált fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom, vagy személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kvin

2018. július 19.

Ahogy a véleményeket is olvasom, megállapítom, hogy fokozottan bőrkémia-függő illat!
Egy kedves km-s partnernek köszönhetően volt szerencsém más bőrén is érzékelni. Mondhatom, nem igazán fedeztem fel hasonlóságot (pár hónapos emlékeimből). Ő aggódott, hogy rajta talán túl férfias, én kicsit kommersz gyümölcsösnek éreztem. Egyébként nem sok vizet zavaró, kellemeske kis valami. Semmi ihletés.
Rajtam viszont teljesen más - hónapokkal későbbi tapasztalás -, mintha nem is ugyanaz lenne.
Végre nem a szokásos kis trendi, beolvadó, virágos kis "kloé", hanem egy TÖKÖS illat! Mer az lenni, miközben megtartja a nőies jegyeit. Le a kalappal! Bevállalós, tölgymoha a domináns, rajtam a gyümölcsös jegyek (fosószilva) alig jönnek elő, épp csak mutatóban. Alapvetően fás, később fehérvirágosan puha, de balzsamos illat, ami órák múlva is érződik.
Nem csodálkoznék, ha a Trónok harca ihlette volna, hiszen időben is stimmel. Volt idejük megalkotni.
Ez tényleg nomád, az akarata ellenére sivatagba kiházasított Denerys, ahol perzsel a homok, meg akar törni a természet, de minden kemény körülmény ellenére ártatlan maradsz. Körbevesz a férfias hatás, a testszag, feromonok, magabiztos ártatlanságában az önmagáért kiálló nő illata. Önálló és elveszett egyszerre, nemek ereje közt egyensúlyozó feloldozás.
Ez egy határozottan merész, sivatagban "Angol beteg" szerelem.
Rajtam legalábbis.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Ez egy határozottan merész, sivatagban "Angol beteg" szerelem.
Rajtam legalábbis.

Timi2424

2018. július 13.

Hm...egy pár hónapja lett az enyém, végigszimatolva a Chloékat egyedül ez fogott meg, ahogy teltek a percek, egyre lágyabb, csajosabb lett a bőrömön, egy kis szilva és pici virág illat, különleges volt. Viszont nem minden nap esik jól használni, ahhoz túl nehézkes, karakteres illat, de ezt csak több használat után érzékeltem csak. Én valójában egy minden napra való illatot kerestem. Picit csalódtam, igazából magamban, picit impulzusvásárlás volt, meg a gyönyörűséges üveg. Az illat önmagában különleges, nem a megszokott szirupos illatfelhő, de valahogy lehetne könnyedebb. Lepontozni nem fogom, mert különlegesebb alkalmakra tökéletes! ó, igen, és brutál tartós, akinél működik az illat, az imádni fogja!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

zsuzska78

2018. július 13.

Pacsuli és megint csak pacsuli. Milyen férfi járt itt? Kérdezi egy másik hím..Rajtam borzalmas, de tartós! Jó pár óra után is érzem a csuklómon, de mindjárt lemosom. Pedig szép az üveg, a reklám. Az elején én is éreztem egy kis muslicás borocska illatot. :-) Nálam nem nyert sajna.

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

senskin

2018. július 12.

Nekem nagyon tetszik, a Chloé -tól ez fogott meg igazán. Annyira légies, könnyű, szinte már túl elegáns, de szolid és tele van nőiességgel :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

BitterSweet

2018. július 11.

Ismét egy agyonhájpolt túlárazott kis semmiség. Érdekes, hogy a szilvát a fejjegyekhez irja,rajtam mégis ez érezhető végig. Ennyi, és nem több. Kedves kis szilva illat,ami olyan felejthető,hogy csak na.

BitterSweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

andrea91

2018. július 8.

Hátö bekuckózós beforraltborozós besütizős assziciáció. Nem rossz, de 10perc után úgy elég is kb.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Pr. Nóra

2018. július 8.

Furcsa ez a sok lehúzós vélemény, mert rajtam nagyon jól működik! Sehol sincs a maszkulin hatás, amit többen felrónak neki, sőt kifejezetten üde, virágos, púderes, kifinomult illat(rajtam). 2 fújás elég, estig, dehogy még éjszaka is érződik! Nagyon szeretném a magaménak tudni<3

Pr. Nóra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

silver

2018. július 7.

Felhívnám a figyelmet, hogy NEM csak három összetevőből áll. Írjuk ki az összes illatjegyet, vagy inkább egyet se, de ne félinformációkat szedjünk ki a Fragranticás leírásból.

Fej: mirabellszilva, bergamot, citrom, narancs
Alap: tölgyfazuzmó, ámbra, pacsuli, szantálfa, pézsma

Csodás citrusos frissességgel indít, de ez perceken belül elillan, és egy rózsás pacsulis üresség marad utána, amit én is csak férfi aftershave-ként tudok jellemezni. Nem igazán értem ezt a kompozíciót, a végtelenbe tekintő nomád lány naplementében az utolsó dolog, ami eszembe jut erről. Nem nagyon jön be.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Fej: mirabellszilva, bergamot, citrom, narancs
Alap: tölgyfazuzmó, ámbra, pacsuli, szantálfa, pézsma

Milva07

2018. július 5.

Update: Meleg időben is jár egy esély, gondoltam. A véleményem nem változott: a kezdeti lágyabb, nőiesebb vonalat rajtam kb. fél óra múltán felváltja a kifejezetten férfias jelleg. Befejeztem a tesztelést, de elismerem, hogy olyannal jött ki a ház, ami szakít a jelenlegi trendekkel, így biztosan sok kedvelője lesz. (Végül is én is "ellenszélbe" kerültem pár parfümömmel-MJ.Decadence, T.Mugler Aura, pld.- és nem is jön szembe minden második emberen az utcán...)
Hozzáteszem, két csoportba osztom a parfümjeimet: cica legyek a párom kedvéért, vagy tigris a világ felé. A Nomade-dal sajnos szerepzavarba kerülnék...:)

Ma bőrre fújva folytattam a tesztelést: rajtam nem uniszex, hanem kifejezetten maszkulin. Három pont: 1.: a háznak, mert a Chloe by Chloe nagy szerelem, 2.: az üvege csodaszép, 3.: brutál tartós. Akinek tetszenek és jól állnak az uniszex illatok, tegyen egy próbát, megéri.Nekem a meleg,puha,nehéz illatok tetszenek, azok illenek hozzám, kevés kivétellel csak olyat hordok.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Kremcica

2018. július 5.

Update:
Amikor a hóhért akasztják, megint... Beszaladtam a M-be és nem hagyott nyugodni hogy legutóbb ennyire nem jött be. De most működött a bőrömön, kellemes púderes citrusos, egyáltalán nem férfias. Ha elsőre is ilyen lett volna már régen itt csücsülne a polcomon. Rajtam egy fújással csíkhúzós lett és az esti fürdésig érezni lehetett. Kap +2*

Először is had gratuláljak a Chloe marketingeseinek, én aki amúgy messze sincs barátságban a márka parfümjeivel kíváncsian mentem oda a polchoz hogy aztán mutogassam a barátnőmnek hogy nézd ez a sivatagos parfüm. :D Érdekes mód bár nem az én stílusom, de blatteren nagyon is tetszett. Az üvege a maga letisztultságával csodás. Finom, kicsit maszkulin/uniszex de kifinomult illatnak találtam. Bőröm viszont én is úgy jártam mint sokan, pár perc után szúrós kellemetlen virágillat lett belőle. Nem is értem hogy lehet ennyire más a bőrön... Rajtam működni szoktak a parfümök. :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Update:

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.