KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 4200 , Eladó: Manacica
Állapot: 2x próbált fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom, vagy személyesen
KERESEM Chloé Nomade EDP
Ár: Megegyezés szerint vagy csere , Eladó: kvin
Állapot: Saját üvegében, Helyszín: --, fizetés: --

lukiteri

2018. szeptember 18.

Nekem ez nagyon nagyon tetszik! Rajtam ez nem maszkulin,inkább nőies,rendkívül tartós!
Update:
Kellett üvegesben is,mindenkinek nagyon tetszik rajtam!

lukiteri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Update:
Kellett üvegesben is,mindenkinek nagyon tetszik rajtam!

Smell

2018. szeptember 16.

Nagyon különleges illat, rajtam nőies! Meg is vettem, mert miután kipróbáltam egy parfümériában,egész nap olyan érzésem volt, hogy ilyet aztán nem visel mindenki, kiemel a szirupillatú tömegből!napokig isteni illata volt a farmerdzsekimnek is! Aztán a következő viseléskor elkezdett uralkodni rajtam.. aztán elnyomott! Már nem én viseltem őt, hanem ő engem! Ilyen ez a Nomade.. nem sikerült megszelidítenem! Tartóssága nagyon jó!
Feltettem eladásra, hátha valaki meg tudja zabolázni!

Smell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Feltettem eladásra, hátha valaki meg tudja zabolázni!

Katinka90

2018. szeptember 15.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, nem egy csíkhúzós, de picit harsány, élénk , friss, kicsit gyümölcsös, kicsit virágos, kicsit pézsmás, kicsit maszkulin leszáradással, nekem a hétköznapi csábítások illata, több férfi megdicsérte rajtam, szóval küldetés teljesítve. Az a tapasztalatom, hogy a pasik szeretik a kicsit maszkulin jellegű illatokat, valahogy komolyabb benyomást kelt egy nőről mint egy cukros vaníliás lötty amitől csak egy kis fruska leszel, vagy a rózsás illat amitől öregasszony szagod van. Szerintem ez a nomade egy nagyon jó és igényes választás hétköznapokra. A tartósságát tudnám kritizálni csak ha akarnám, de mivel tudjuk a friss illatok hamarabb eltűnnek fűszeresebb társaikhoz viszonyítva, ezért ezt elnézem neki.

Katinka90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Csilluci

2018. szeptember 15.

Véletlen volt vele a találkozás; ajándékba vettem húgomnak saját kérésére. Sajnos elnézte a parfümériában, mert a Chloe egy másik illatát szerette volna. Próbálkozott vele, de nem jött be neki, így én lehettem volna a szerencsés haszonélvezője a dolognak. Persze csak ha bejött volna...Iszonyat férfias illat, nem bírnám elviselni magamon.

Csilluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Alix

2018. szeptember 15.

Ami bevillan róla:nyolcvanas évek, a dauervíz szaga egy fodrászatban, olcsó műszálas ruhák, olcsó nők, izzadságszag.

Alix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Jillian

2018. augusztus 22.

Mostanában kezdem megszeretni a Chloe illatokat, de ez valahogy továbbra sem lett nyerő, mivel az összhatás engem leginkább egy kifinomult táska illatára emlékeztet. (Rajtam a virágos jegyek sajnos nem jönnek elő, pedig máskor inkább azok szoktak dominálni.)

Jillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

isabelle007

2018. augusztus 20.

Sajnos az én orromnak nagyon kellemetlen illat. Inkább uniszex. Tartóssága közepes.

isabelle007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Varja

2018. augusztus 17.

Hát..... rajtam Coco Mademoiselle volt egy picit. Emiatt rögvest el is adtam.

Varja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Hát..... rajtam Coco Mademoiselle volt egy picit. Emiatt rögvest el is adtam.

angyalka1225

2018. augusztus 17.

Szerelem első látásra! Azért nem csak szaglásra, mert ahogy megláttam a nevét és a reklámját, tudtam, hogy ez pont nekem való. Nem tévedtem. Először csak ilyen avonos-jelleggel-dörzsölgetős mintát próbáltam egy vásárlásnak köszönhetően, aztán mikor a boltinál jóval olcsóbban meg tudtam rendelni, nem hezitáltam. Ez az első parfüm, amivel nem fújkáltam agyon magam, mire megvettem/megkaptam, de így is teljesen elvarázsolt, mikor kibontottam és végre rendesen kipróbáltam. Eddig ezeken a napokig tartó, kánikulás-fejfájós napokon nem használtam parfümöt, mert minden kicsit émelyített, ez viszont úgy hat rám, mint egy nyári zápor, ami azért is nagy szó, mert elég érzékeny vagyok ilyenkor a parfümökre, konkrétan egyszer már belekiabáltam egy cicanacis lány cukrozottműanyagcsillámpónihányás-szagától a WC-be. Na, ezt annak az ellenkezőjének mondhatnám, szóval akik az olyasmit szeretik, azoknak ez biztos túl nyers és természet-illatú lenne, de valószínűleg nem is vennék a kezükbe, mert nem szivárványszínű már az üvegcséje se, hanem olyan...Nomád. <3 :) Ha egyszer újra eljutok vulkánt mászni, csakis ez jöhet szóba. (Akkor is kihagytam a parfümöt a meleg és a megerőltetés miatt) Sőt, jógán már teszteltem és ott is kellemesen erőt adott. De igazából bármilyen alkalomra el tudom képzelni magamon. :)
Ha film lenne, akkor a Vadon, ha zene, akkor pl. Johnny Cash. :)

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ha film lenne, akkor a Vadon, ha zene, akkor pl. Johnny Cash. :)

Enjy3

2018. augusztus 12.

Imádom az illatát. Egy illatminta hetekig a szekrényeben volt, majd adtam neki egy esélyt és a végeredmény 30ml lett. :)
Nagyon megfogott, testápoló tejjel még intenzivebb az illata . Érdemes beszerezni :)

Enjy3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.