Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 4200 , Eladó: Manacica
Állapot: 2x próbált fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom, vagy személyesen
Ár: 3.500.-+posta , Eladó: Sehen
Állapot: 1-1fufu hiánnyal , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postazom
estokani

2019. május 14.

A bőrömre fújva először olyan volt, mintha reggeli készülődés közben nagyanyám meg nagyapám egyszerre fújná be magát. Jó "öreges" nagyon pasi és nagyon női illattal én meg középen kapkodom a fejem mert nem tudom eldönteni melyik illatát érezzem.
Hú! Érdekes érzés volt. Kicsit szúrt, kicsit émelyített, de mindenképp ismeretlen és különleges volt! Megjegyzi az ember az tuti.
Az első sokkhatás negyed óra múlva kicsit szelidült. De akkor is olyan volt, mint egy pajkos kisgyerek, aki mindig játszana és valami rosszaságon, kalandon töri a fejét. - Nem nyugodott, állandóan változott és kerülgetett. Folyamatosan ébren tartott és figyelmet követelt magának azzal, hogy más és más arcát mutatta nekem. Estére elmélyült kettőnk kapcsolata és akkor jött a Férfi és legalább 3x elmondta, milyen finom illatod van. Egyetlen másodpercre mintha Chanel Coco Mademoiselle is felütötte volna a fejét. De szerencsére nem gondolta komolyan - biztos tudta, hogy lefejeztem volna!
Még kétszer kipróbáltam mielőtt megrendeltem a legnagyobb kiszterelést.

Én már többször írtam, hogy nem vagyok alkalmas egy signature illatra, de azt hiszem őt az idők végezetéig fújkálnám magamra. Nagyot alkottak a Chloé-nál. Legalábbis akkorát, hogy végre nekem is tetszik egy illatuk!
Annyira örülök, mikor rossz véleményeket olvasok róla! Így nem lesz tucat illat :) bár jelen esetben az sem zavarna. Csak lecsípne egy parányit a különlegességéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Még kétszer kipróbáltam mielőtt megrendeltem a legnagyobb kiszterelést.

Panni21

2019. május 7.

Tetszik ez az illat....másokon.... az üvegben....papírcsíkon....a szobában...De magamon nem igazán.
Pedig van benne egy hasonló fás jelleg, amit egy másik illatban régen nagyon szerettem (nem hasonlítanak, csak ebben).
Mint parfüm, hibátlan, lehet, csak fel kell még nőnöm hozzá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Mint parfüm, hibátlan, lehet, csak fel kell még nőnöm hozzá...

Nenuka

2019. április 30.

Drága Quentin! Aki tervezte...a kedvenc Orrom! Szerintem nagyon tehetséges... pont.
Az illat is egyedi és 5csillagos. Nem egy esti illat, de kitűnő. A szabad, fiatal, kreatív nők illata. Baroness, nemesi, menő, de nem a rockanroll, inkabb kifinomultan menő. Fás elsősorban szerintem, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Lilu003

2019. április 29.

Egyik barátnőm ajánlotta, akivel nagyon hasonló az illatvilágunk. Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, mivel az Ő illatai a Black Opium, Sí és a Good girl. Úgy látszik nagyon más irányzatba ment el, teljesen más stílusú ez az illat. Nem igazán kedvelem a nagyon virágos illatokat, de egész kellemes kis parfüm. Kifújáskor nagyon erősen citrusos, majd szépen kibontakoznak a virágok. Nekem kicsit unisex jellegű, nem egy tipikus csajos parfüm. Jó kis illat, de nekem nagyon fás-virágos, nem igazán tudok vele azonosulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

NovakneViki

2019. április 28.

A pixiboxos illatkártya alapján tetszett meg. Az árát sokallom, de szerencsémre a marionnaudban találtam egy 20ml-es nomade mini kiadást, ami a szokásos plázás 20% kedvezménnyel 10ezer forintra jött ki. És valóban van egy kis barbon arcvíz beütése :)
Ami még pozitívum, hogy tartós, már mástól is hallottam, hogy ez jellemző a Chloé parfümökre és tényleg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Yeticica

2019. április 19.

Up : epp meg akartam rendelni mintacskamat, mert azert birozgalt a gondolat, hogy vsak blatteren szimatoltam (ugy lett aupszagu es ezek utan nem is voltam sokaig hajlando magamra fujni). Aztan a mai napon, szulinapos anyospajtimon megereztem valami uj illatot. Cseresznyes - fas , nagyon nem a megszokott (Chloe edp) szignaturaillata. Kerdezem tole, ez mi ez? Erre csillogo szemekkel huzza elo a kegnagyobb kiszerelesu Nomade-ot a szekrenybol. Ez lett a szulinapi ajcsija, amit maga valasztott. Azonnal - igy utolag, talan kicsit pofatlanul - kertem egy ciccentest a csuklomra.
A vegeredmeny: rajta cseresznyes, fuszeres, fas, kulonleges. <>
Rajtam: erosen tolgymohas, savankas pasiszag. Egyre erosodo pasiszaggal a leszaradasaban.
Teny, hogy egesz mas igy boron, mont papiron, de a lenyeg sajna ugyanaz maradt. Ez rajtam apuszag. Hol van ebben vajh virag? Hol a szantal? A pacsuli, amit ugy szeretek?
Rejtely. Hat ennyit a ph ertekrol meg az osszes tobbi szubjektiv faktorrol. Marad a 2 csillag lert szagoltam mar rosszabbat is es mert legalabb nem illaszkedik a mostani trendbe (bar szerinte a tolgymohas, mar-mar cyphre jellegu illatok kozt meg ugye sokkal szebbek is vannak).
Igazabol az a bajom vele, hogy annyira nem kulonleges, annyira nem noies de annnnnyira azert nem is pasis, nem edes de nem is annyira fuszeres, olyan mindenbol picit. Mintha nem tidtak volna eldonteni, merre az arra.
Ehhh nemtom. Egyszeruen nem ertem ezt az illatot. Marad a 2 csillag .
Ja, es a frezia a legeslegkedvencebb viragom - ebben en nyomokban sem erzem sehol. Se uvegbol, se papiron, se lagamaon, se anyosomon. Mindjart rendesen felboszulok itt ezen a nomad kis nomadon. 😂 Elvorulas vege.
Elnezest a tokeletesseggel hasznalhatatlan velemenyemert.

Beebeee eleg frappansan megfogalmazta az en tapasztalatomat ezzel az illattal. Reszemrol annyi a valtoztatas, hogy nem egy 70-es hanem egy 62 eves ferfi ugrik be rola. Az apukam. Finom apu-illat. El nem tudnam kepzelni magamon 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

A vegeredmeny: rajta cseresznyes, fuszeres, fas, kulonleges. <>
Ehhh nemtom. Egyszeruen nem ertem ezt az illatot. Marad a 2 csillag .
Elnezest a tokeletesseggel hasznalhatatlan velemenyemert.

karato

2019. április 18.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt! Igazi tavasz illata van és emellett tartós is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Eszkoo

2019. április 13.

Nagyon szeretem ezt a különleges édeskés friss illatot. Kabátra, ruhára fújva napokig érzem. Sokan írtátok hogy férfias illat, de én nem érzem ezt rajta nekem egyértelműen nőies friss illat. Aktuális kedvencem. Kevés is elég belőle és sokáig érződik. Nekem telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

mikkamakka75

2019. április 11.

Jöttem megcàfolni a "vagy szeretik, vagy utàljàk" címkét. Engem ez a parfüm tökéletesen hidegen hagy. Édeskés szilva, kicsit sem édeskes tölgymohàval. Rajtam ennyi ès nem több. Ha lenne, elfújkàlnám, de nem rohanok megvenni, mert cseppet sem csigàzott fel egy gyàri minta elhasznàlàsa.
Amit leginkàbb értékelek benne, az az, hogy el tudtak szakadni a szàmomra oly utàlatos rózsàs Chloe vonaltól..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Missy22

2019. április 9.

Imádom az illatát! Mivel egy erőteljesebb és nem igazán "nőies" illat ezért nekem ez a őszi/téli/tavaszi parfümön, nyáron mást használok. Sokan mondják, hogy olyan férfi illata van, de én ezzel nem értek egyet, kifejezetten szeretem, hogy ez egy kicsit más, erős parfüm. Nálam pont fordítva működik, amikor magamra fújom akkor kevésbé szeretem (azért akkor is <3) és a vége felé jön az az illat, amit tényleg imádok. Szuper tartós, akár napokig is érződik enyhén a ruháimon. Szerintem ez egy kifejezetten olyan parfüm, hogy valaki vagy utálja, vagy imádja, szóval én mindenkinek azt javaslom, hogy mielőtt megvennéd fújd magadra és a ruhádra, várj 1-2 napo csak azután vedd meg, ha még akkor is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.