Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Fújós! Chloé Nomade EDP
Ár: 1500/5ml 2800/10ml +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből , Helyszín: --, fizetés: Leírásban
Chloé Nomade EDP fújós
Ár: 1.900 Ft/5 ml (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cintia04

2022. augusztus 3.

Mióta megjelent nagyon szeretem ezt az illatot! Használtam, meguntam, ismét beleszerettem majd megint jött egy kis szünet mert közben elfogyott a kis üvegesem! Majd kezem közé került ismét mert mint kiderült több kiszerelésem is volt belőle és egy kis maradék maradt az egyik üveg alján! Gondoltam itthon vagyok felteszem magamra és jött a csoda megint nagyon hiányzott! Meg is rendeltem nagyobb kiszerelésben a testápolójával együtt! Még mindig elvarázsol ez a bohókás, szilvás, virágos kissé fűszeres illat! Próbálkoztam a többi tesójával is és tényleg nagyon finomak de nálam még mindig Ő a nyerő valahogy a többi tesó nem ér fel hozzá! Egyik legszebb, legfinomabb és legkülönlegesebb illat meainstreem vonalon! Tartós, csodaszép kis alkotás! 🌞

Imádom a Chloé ház illatait. Alapjáraton én hétköznap is szeretek elegánsan megjelenni persze túlzások nélkül így főleg munkában szeretem az elegáns és szolid illatokat használni! A Chloé illatai erre tökéletesek számomra! A Nomade ahogy piacra került azonnal beleszerettem hozza a megszokott Chloé féle eleganciát mégis más mint a többi illata! Bohókás, fiatalos mégis talpig nő vagyok benne! Bárhol, bármikor el tudom képzelni ezt az illatot mert annyira különleges mégsem közönséges! Olvasom, hogy sokaknál nem működik mert pasis lesz! Nem tudom de rajtam igazán nőies, fiatalos. Virágos, friss mégis meleg kissé fűszeres illat! Nem szeretném kielemezni, mert ez így egyben számomra egy tökéletes illat! De teszem fel amitől igazán jól működik és jól kivehető a tölgymoha és a szilva legalább is rajtam! Amikor bejött egy ideig használtam majd valamiért sok lett tovább adtam majd ismét elkezdett hiányozni mert ez az illat teljesen én vagyok! Nagyon tartós este is érzem magamon, a ruhámon jó ebben az illatban lenni, viselni! Hajamban még 3 nap után is érződik hajmosást követően! Az üvege egyszerű, letisztult kis szalag a nyakán és kész is! Nem is kell több! A Burberry Weekend örök szerelmem mellé ő az aki belopta magát a szívembe ahogy érzem még jó sokáig! 🥰💞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

KezdoManias

2022. augusztus 3.

Leszáradás után ugyanazt a gyógyszertári köptető illatot éretem, mint a Casamorati Dolce Amalfi-jánál. Összenáztem az illatpiramist, nem nagyon láttam átfedést, valószínűleg most is az orrom csalt meg. Nem mintha ezzel problémám lenne:) Pontosan nem tudom, milyennek is kell lennie egy chypre illatnak, kifjáskor én nem éreztem a citrusosokat (vagy legalábbis én nem annak nevezem, amit éreztem), sokkal inkább fűszeresnek. És rögtön a Düne c. fil jutott eszembe (a könyvet sajnos nem olvastam.)
A leszáradás után jött a már említett, gyógyszertári kanalas köptető (más is említett gyógysertári illatot), majd rólam ezzel tűnt el, talán 4-5 órán belül. Érteni vélem, miért is lett a neve Nomade. Nem cukorkás, édes-virágos, hanem sokkal inkább természetközeli. A kempingezéseinkhez is el tudnám képzelni. És a nyeregre emlékeztető üveg is passzol ebbe a koncepcióba.

Ez a parfüm szerintem uniszex, és - főleg a leszáradás utáni rész - nekem tetszett. Nem azért, mert feltétlenül ilyen illatot szeretnék viselni magamon (pusztán ezért nem 5 csillag a saját rendszeremben), hanem mert bár csak korlátozott számú dizájner és drogériás illatot ismerek, az volt a benyomásom, hogy a biztonsági megközelítésen belül ez egész egyedinek tekinthető. Bátor annyira, amennyire egy ilyen márkának, ezzel az értékesítési koncepcióval bátornak szabad lennie.

Disclaimer: A én orrom sajnos nem elég éles, a vélemény így - mint úgy általában - erősen szubjektív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

KZEszter

2022. július 13.

Tolakodóan citrusos, utálom a citrusos parfümöket magamon. Tudom hogy van akinek jól áll, de magamon az összes ilyen parfümöt wc illatosítónak érzem. Kivéve ezt. Ennek hajhab szaga van miután elpárolog a citrom áradat. Nem lett szerelem, még csak barátok sem lettünk, de azt nem lehet elvitatni tőle, hogy nagyon tartós (sajnos). Ezért jár a 2 csillag.
Amúgy az EDT egy kicsit visszafogottabb, picit kellemesebb, viszont nem ilyen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 13.

Macska27

2022. július 2.

Kifújáskor különleges, nyers, citrusos-virágos.
De leszáradás után, ahogy a fej illat el párolog, rajtam szinte csak a borotva hab illatát lehet érezni. Az én bőrömmel nem kompatibilis, rajtam nagyon maszkulin. Olyan, mintha külön életet élne és nem tudnám meg szelídíteni...így nem tudom szeretni. Egyébként nagyon tartós! És a szillázsa is rendben, nem marad észrevétlen.
Bajban vagyok, mennyi csillagot adjak neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 2.

Kifújáskor különleges, nyers, citrusos-virágos.
Bajban vagyok, mennyi csillagot adjak neki...

candices

2022. május 2.

Igazán finom tavaszi virágos-púderes illat. Nem érzem maszkulinnak, de nem is a nagyon nőies cukorka illat. Egyelőre csak 2 mintám van belőle, még nem döntöttem el, hogy megvásároljam-e normál kiszerelésbe Kifinomult, letisztult stílusú hölgyeknek szerintem abszolút befutó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Barbara2021

2022. április 11.

Érdekesnek találom, hogy ez egy ennyire megoszto illat. Rajtam se nem maszkulin, se nem oreges, se nem erőszakos. Finom viragillat. Frézia, jázmin, kis citrusos beutessel. Nekem tetszik.

Update 2022.nem tudom megunni. Már majdnem egy egész üveggel elhasznaltam es ennyi parfüm mellett, ez nagy szó. Az összes többi Chloet meguntam, de ez tartja magát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

zsu03

2022. március 21.

Szeretem , végre nem egy újabb virágos cukorkás tucatillat. Tavasszal és nyáron használom , rajtam nagyon tartós . Nekem 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

stylo

2022. február 27.

Mar masodszorra kapok ebbol mintat a douglasban. Azzal vigasztalodom, hogy ez csupan a veletlen muve es nem ezt erzik hozzam annyira kozelallonak az eladok. :-))) En tenyleg nem tudom ezt az illatot noi parfumkent ertelmezni. Kulonben erdekes, engem szorakoztat. Osszevissza valtozik, sehogy nem akar osszeallni. Ezt eppen mindig is szeretni szoktam, de itt a kozepes, a rossz es a borzaszto kozott csapongunk vegig. Orak mulva mondom azt, hogy esetleg jo. Engem neha meg izzadsagszagra is emlekeztet, es emiatt vegkepp nem fujnam magamra fullban. Eleg a kezfejemen nekem ebbol. Kulonben nem konnyu am lemosni. Csak szolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Milva07

2022. február 27.

Újab update: Mivel kaptam egy kis üveggel, gondoltam, csak elfújkálom, de nem megy, idegennek érzem magamon, külön közlekedünk: a parfüm a saját útját járja, én is a magamét. Idegen, rideg, személytelen érzésem van, ha ezt viselem.
Update: Meleg időben is jár egy esély, gondoltam. A véleményem nem változott: a kezdeti lágyabb, nőiesebb vonalat rajtam kb. fél óra múltán felváltja a kifejezetten férfias jelleg. Befejeztem a tesztelést, de elismerem, hogy olyannal jött ki a ház, ami szakít a jelenlegi trendekkel, így biztosan sok kedvelője lesz. (Végül is én is "ellenszélbe" kerültem pár parfümömmel-MJ.Decadence, T.Mugler Aura, pld.- és nem is jön szembe minden második emberen az utcán...)
Hozzáteszem, két csoportba osztom a parfümjeimet: cica legyek a párom kedvéért, vagy tigris a világ felé. A Nomade-dal sajnos szerepzavarba kerülnék...:)

Ma bőrre fújva folytattam a tesztelést: rajtam nem uniszex, hanem kifejezetten maszkulin. Három pont: 1.: a háznak, mert a Chloe by Chloe nagy szerelem, 2.: az üvege csodaszép, 3.: brutál tartós. Akinek tetszenek és jól állnak az uniszex illatok, tegyen egy próbát, megéri.Nekem a meleg,puha,nehéz illatok tetszenek, azok illenek hozzám, kevés kivétellel csak olyat hordok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 27.

Vaslady

2022. február 27.

Parfümériában ajánlották,és bőrön hoztam haza.
Jó pár órája már,és még mindig nagyon jól teljesit,szóval extra tartós.
A Chloé ház gondolt egy nagyot,és dobbantott is,hogy piacra dobta ezt az illatot.
Az eddigi finom kis virágos és roppant nőies illatai közé,bedobott egy vadóc démont.
Tölgymoha uralja az illatot,ez a legdominánsabb összetevő.Az első benyomás kifújás után, gyógynövény és patika szag.
Erőssen fás illat, kicsit barackos és fréziás.
De az alap a tölgymoha a domináns.
Még hagyom nektek, nem az én csésze kávém.
Férjemnek sem tetszik.
Kicsit olyan, kemény és mégis semmilyen illat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Parfümériában ajánlották,és bőrön hoztam haza.
Jó pár órája már,és még mindig nagyon jól teljesit,szóval extra tartós.
Erőssen fás illat, kicsit barackos és fréziás.
De az alap a tölgymoha a domináns.
Még hagyom nektek, nem az én csésze kávém.
Férjemnek sem tetszik.
Kicsit olyan, kemény és mégis semmilyen illat

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)