Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 1800/5ml 3200/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Ár: 6500 , Eladó: timealionko
Állapot: Pár alkalommal használt, cca.4-5 ml hiányzik, Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten.

Drzsu

2021. július 11.

Imádnám, ha tartós lenne az illata, de nem az - kb 3 órát bír. Ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Stanettka

2021. június 21.

Mai napig nem tudom eldönteni, hogy kedvenc-e... Pedig már nagyon kevés van az üvegben, időszakosan előveszem és kedvelem, szeretem aztán átváltok valami édesebbre. Évszaktól, kedvtől is függ. Na de fő a határozottság ! ! ! Megy az 5 csillag !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Firenzisz

2021. június 12.

Nagy kedvencemmé vált ez az illat. Korábban is vásároltam Chloé parfümöket, de ez az illat teljesen más. Magabiztosnak érzem magam tőle. Tetszik a kiszerelése, hosszan tartó, kellemes, figyelemfelkeltő illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

sztike

2021. június 11.

Soha nem értettem és őszintén szólva soha nem is tapasztaltam azt a jelenséget, amin a nőket kifugrázó férfi viccek élcelődnek: hogy miért nincsenek női focisták (de, vannak) - mert nem bírnák elviselni, hogy mind a 11-ükön ugyanaz a ruha van. Engem soha nem érdekelt, hogy másnak is van-e olyan ruhadarabja / kiegészítője, mint nekem, és az sem zavart, ha valaki megvett valamit, amit előtte rajtam látott. Nálunk általánosban, gimiben, sőt, még egyetemen is szokás volt, hogy megkérdeztük egymástól: "hol vetted a felsődet?" és soha nem hallottam, hogy bárki azt mondta volna "ilyen csak nekem lehet!!"
Aztán itt olvasgatva rájöttem: a parfümök terén meglepően sok nő viselkedik ilyen "irigyen". Ne legyen népszerű, mert akkor már nem egyedi, nem kell. Vagy amikor egy kicsit maszkulinabbra sikerült parfümnél 200+ vélemény ad 5 csillagot, mondván, ez sokkal jobb, mint a szintén 200+ 5 csillagot kapott édes parfüm, mert nem klasszikusan nőies és milyen egyedi, így nem lesz tucatillat. 200 vélemény itt - 200 vélemény ott, nekem nem tűnik annyira másnak, sokkal inkább az érem két oldalának. Mainstream ez is, az is, csak az alapgondolat más.
Mindenesetre én úgy vagyok a parfümökkel is, mint a ruhákkal: megveheti más, nem zavar, mert a különbség mindig ott lesz: ki viseli. Az én alakomon úgyis máshogy fog állni az a ruha, az én bőrömön úgyis mást fog visszaadni az a parfüm.
Ennek a parfümnek neve és a csomagolása is megfogott. Imádok nyárestéken a szántóföldeken, város zajától távoli zöld területeken sétálni, valahogy ezt az életérzést vártam ettől az illattól. Valami vadat, valami nyers erőt. Hát ez elmaradt, de nem a parfüm hibája. Az egyik legkedvesebb barátnőm hord ilyet, ezért óhatatlanul ő jut eszembe róla. Ő pedig csendes, visszafogott, nyugodt típus. Valóban van egy kis férfias beütése ennek az illatnak, amit mondjuk nem teljesen értek, mert nők esetében szerintem a "vadság", az önállóság, a "nomád" szellem nem jelent egyet a férfias jellemvonásokkal. Barátnőmön valahogy nem jön ki annyira ez a férfias vonal, rajta kimondottan puha, nőies.
Ez nem egy csábításra kreált illat. Ápoltság, kényelmes ruha, visszafogott mosoly - nekem ez az illat ezt jelenti. Nincs benne szúrósság, hivalkodás, giccs és talán ezt is jelenti inkább a nomád kifejezés ebben az esetben: egyszerűség, a jó értelemben.
Hozzám egyáltalán nem passzol, ettől függetlenül egy jó illatnak tartom, és a barátnőm az élő példa rá, hogy van, akinek nagyon jól áll. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Lupiluuu

2021. június 10.

Teljesen más mint a többi Chloe .... nincs benne puderesség, rózsa meg szappanosság. Egyik kevés illatok közé tartozik,amit nők is és férfiak is nagyon dícsérnek rajtam. Valljuk be,hogy nők nem igazán szeretnek más nőt megdícsérni vagy hangot adni,hogy milyen jó illata van, ezért is szeretem ezt az illatot,mert nők is elismerően reagaltak rá. A másik kritikusom a párom,aki ha nem elégedettek, csak annyit mond,hogy "ennel van jobb is", de ezt az illatot mindig szivesen illatolja és megjegyzi,hogy mennyire finom az illatom.
Maga az illat, nagyon minőségi, frissen fűszeres ...én így tudom jellemezni, mivel citrusos fahéjas illatot érzem ki belőle a legjobban, viszont az illat nem tartalmaz fahejat mégis ezt a kompozíciót érzi ki az orrom,ami kimondottan tetszik. Nagyon különlegesnek érzem, ami másnak férfias benne az nekem szexi és egyedi, ami manapsag hiányzik a parfümökből. Tartóssága és hatósugara kiválló, még meleg napsütötte nyari napokon is. Inkább nyári estékre ajánlom, amikor feltünőek szeretnenk lenni, nőiesek és szexik, mert ajánlom,hogy a viselője nem marad észrevétlen. Én tengerparti nyaralasomra is vittem magammal, ahol szinten sokan megdicsertek az illatom, nagyon jól passzolt a tengerparti sós levegőhöz, lenge falatnyi ruhához, napbarnított bőrömhöz és oldalamon a tökéletes férfi,aki elárasztott bókokkal....igazi nosztalgikus illat.
Nem mindenki szeretheti az ilyen karakteres illatokat, nem is áll jól mindenkinek,de egyszer ha valaki magáénak érzi ,akkor azon valami eszméletlenül jól működik és nem kell félnie attól,hogy tucat illatot használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

paranoidcat

Májusi éjszakában spiccesen hazasétálni
Kapkodva levetett pólók
Kicsit összemosódott az illatunk is
Szabadság

Még nem döntöttem, hogy szeretném-e, vagy inkább maradjon eltemetve...

Up.: Eltelt vagy két év, mióta először megvettem, azóta is az egyik kedvenc parfümöm. Valamiért mostmár mindig a lehorzsolt térdű, önfejű, és magányos gyerekre emlékeztet, aki voltam. Vagyok. Valahol még mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Borospince
Sütögetés kertben, nagy nevetések
Vice fehérből
Cinkos összemosolygás
Májusi éjszakában spiccesen hazasétálni
Kapkodva levetett pólók
Kicsit összemosódott az illatunk is
Szabadság

Még nem döntöttem, hogy szeretném-e, vagy inkább maradjon eltemetve...

Donna

2021. április 21.

Vakvásárlás volt, mindenütt csak jókat lehet róla olvasni, úgy voltam vele legrosszabb esetben elfújkálom. Annyira akartam szeretni, hogy az elsö fújàsnál, miután vadul feltéptem a várva várt csomagot, még tetszett is. Másnap kimentem vele az utcára, akkor már nem volt annyira kellemes élmény de még mindig szeretni akartam. Rólam lerobbanthatatlan. Az illat pedig, és ami miatt többet nem fogom viselni, nekem egy barbershop érzést idéz elö. Nem érzem magam jól benne, feszengek töle. Amugy el tudom képzelni, hogy valkinek bejön, én viszont ezt most visszateszem a dobozába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.

heliofilia

2021. április 8.

Még amikir megjelent Bécsben megláttam egy kirakatban, és a nomád elnevezés azonnal próbára hívott. Nem tetszett, le is voltam törve. Aztán rá pár évre törökországi nyaralás előtt a reptéren megszagoltam újra és imádtam. Szerencsére okosan kibírtam és nem vettem meg ott egyből, viszont ahogy kiértünk első utam a parfümériába vezetett és megvettem kb harmada áron. Azóta nekem ő a nyár. Imádom. Egy bajom van, hogy magamon csak akkor érzem amikor fújom...szóval fújom ha kell ha nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Mancsoska

2021. április 8.

Amikor először a megjelenésekor megszagoltam azonnal beleszerettem ebbe az illatba, de akkor még túl fiatalnak éreztem magam hozzá. Most sem vagyok még sokkal idősebb, érettebb, mégis muszáj volt beszereznem. Számomra ez egy meleg, citrusos, enyhén maszkulin illat, amit egy nagyon magabiztos nő visel, aki rengeteg sikert tudhat maga mögött, tudja mit csinál és mindent kordában tart. Jelenleg még nem mondanám, hogy itt tartok az életemben, mégis magabiztosan viselem hidegebb napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Agicaa

2021. március 29.

Ez a parfüm alapjáraton annyira nem én vagyok, hogy hihetetlen! Talán pont ezért keltette fel a kíváncsiságomat, hogy teszteljem. Zárójelben megjegyzem, hogy nekem is feltűnt mindemellett, hogy mekkora a hype körülötte a saját ismerőseim körében is, ami csak még inkább arra ösztönzött, hogy ugyan fújjak már végre magamra belőle. Elsőre nagyon szúrósnak éreztem, de alig 10-15- perc alatt olyan szépen "megszelídült" és egy púderes, nőies, tiszta illat lett belőle, hogy azt mondtam: nekem ez előbb utóbb kelleni fog! :-) Aztán megláttam, hogy most kapható 20 ml-es mini kiszerelése a Douglasben, így be is szereztem, mert jó áron jutottam így hozzá. Úgy érzem, h jó barátnők leszünk mi a tavaszi szezonban, merthogy tavaszra szerintem telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.