KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft

Ár: 8000 , Eladó: RoodGirl
Állapot: Uj / kiprobalt , Helyszín: Köszeg, fizetés: Az ar tartalmazza a pk
Gyári illatminták - 250 Ft / db
Ár: 250 Ft / db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Beebeee

2018. április 20.

Ha bekötött szemmel az orrom alá dugnának egy csuklót amin ez a parfüm illatozik, egy 70 év körüli régimódi, elegáns urat kepzelnék mögé. Ennyit tudnék hozzá fűzni.

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

szilviakiralyno

2018. április 19.

Soha nem volt Chloé parfümöm, a polcot is elkerültem, ahol a márka termékei voltak. Nem haragudtam én rájuk, csak szimplán és megingathatatlanul hidegen hagytak, ezáltal nem is ismerem, csupán ezen kívül egy illatukat.
Ebből egy kis mintát kaptam Orsitól, innen a krémmániáról, ezúton is köszönöm!!
Mivel ránézésre is más az én illatvilágom, szokatlanságán felbuzdulva nagy merészen magamra spriccentettem. Előtte olvasgattam már a véleményeket itt is, fragin is.
Hát, vártam azt a kicsit pasis,maszkulin beütést..vártam a tölgymoha keresnyés illatát. Vártam, vártam... Elsőre nagyon rózsaszin, nagyon gyümölcs, édeskés, semmi chypre.. Ámbár ez modern gyümölcs-chypre, de mégsem tipikus.
Gyümölcsbomba a javából. Ha nem néztem volna meg az összetevőket, akkor is barack és fosókaringló illatot éreztem volna először. Mint kiderült az a Mirabella szilva.. Mellette valami csípős jegyzet, citrusokkal és valami fehér virágokkal. Még mindig semmi arra utaló jel, hogy kedvelnénk egymást.
A mély gyümölcsös jegyekbe baltaként hasít valami fura izé, enyhén túlérett illatú, dobozolt erjedés, ami idegesít, nincs türelmem kivárni a végét, a leszáradását. Ha ilyen sokáig kell várni valamire, ami talán jó lesz, talán nem, az nekem elvesztegetett idő.
Nem tudom, mely korosztályt célozták meg, de nekem túl fiatalos az illat.
Nem lesz ez rossz, akik már nők és nem csak nagylányok, túl a cukiságfaktoron van más céljuk is.
Én már mint öregmotoros, ebből az illatvilágból kinőttem. Igazából azt hiszem, sosem illett volna hozzám. Fiatalka koromban sem. Más világ volt.
Engem nem szólít meg, nem érzem természetesnek.

Most így a végén már érzem a tölgymohát is, de egy picit savanykás mellékhanggal, ami lehet, hogy csak az én bőrkémiámmal lép ilyen szokatlan fordulatba. Itt érződik, hogy az illat alaptípusa ciprus. Mégis azt mondom, én az ódon aldehidbombás öreg chypre szerelmese vagyok és maradok.
Amúgy itt a végjátéknál tényleg van egy kis maszkulinhatás, de ez több óra várakozás, és már meglehetősen bőrközeli is.
Igazából tényleg egy modern illat. Esélyes, hogy szokatlan kettőssége révén több éves szülinapot is meg fog érni.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Ebből egy kis mintát kaptam Orsitól, innen a krémmániáról, ezúton is köszönöm!!
Nem tudom, mely korosztályt célozták meg, de nekem túl fiatalos az illat.
Engem nem szólít meg, nem érzem természetesnek.

Kremcica

2018. április 17.

Először is had gratuláljak a Chloe marketingeseinek, én aki amúgy messze sincs barátságban a márka parfümjeivel kíváncsian mentem oda a polchoz hogy aztán mutogassam a barátnőmnek hogy nézd ez a sivatagos parfüm. :D Érdekes mód bár nem az én stílusom, de blatteren nagyon is tetszett. Az üvege a maga letisztultságával csodás. Finom, kicsit maszkulin/uniszex de kifinomult illatnak találtam. Bőröm viszont én is úgy jártam mint sokan, pár perc után szúrós kellemetlen virágillat lett belőle. Nem is értem hogy lehet ennyire más a bőrön... Rajtam működni szoktak a parfümök. :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

melwin

2018. április 14.

Szörnyű! Papíron még érdekesnek is tűnt, de bőrön már valami iszonyattá változott. Olcsó férfi arcszesz vagy borotválkozás utáni balzsam. Bal d'Afrique-re emlékeztet bár míg az nagyon szépen van összerakva (mégsem szeretem a férfias jellege miatt) ez egy nagyon rossz variáció lett.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Sundiboszi

2018. április 12.

Tesztcsíkon kellemes de semmi extra virágillat, bőrön elsőre szintén kellemes de semmi extra, majd kb 10 perc múlva valami kellemetlen szúrós illattá változik ami kimondottan bántó... Kár...

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

lauran

2018. április 11.

Tartòs. Amùgy semmi extra, sőt inkàbb szúrós, férfias ès semmitmondó. Ja, és nem cukorbomba, talàn ez is javára válik.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

NagyOrsi

2018. április 10.

Éppen a különleges alkalmas nyári parfümömet kerestem amikor belebotlottam ebbe. Mostmár 2 éve télen mindig Chloe parfümöt használok, mert olyan puha meleg ölelő illata van, nagyon szeretem. Most nyárra szerettem volna valami különlegeset a hétköznapi mellé. De azt kell mondanom örülök, hogy csak teszterem volt ebből, mert jó nagy bajban lennék ha megvettem volna. Amikor először fújtam mindkét csuklómra finom különleges szilvás illatot éreztem, olyan romantikus nyári estés hangulatom lett..borozgatós lampionos....de jajj kb. 35-40 perc után elillant ez a finom illat rólam és a helyébe markáns férfias illat lépett.A papámon éreztem valami hasonló illatot amikor kicsi voltam.Persze ez számomra kedves emlék, de magamon azért nem tetszik.Láttam,hogy többen is írták, hogy férfias. Az első fél órában tényleg isteni de utána egyet kell értenem,férfias illatú lesz rajtam is.

NagyOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

borntobe

2018. április 5.

Már megint egy Chloé illaton dilemmázok. Tetszik is, meg nem is. Kifújtam, uhh, igen, elegáns Chloé fíling megvan, de mégis más, élénkebb, vadabb, kaotikusabb. Mint amikor egy csipkeruhára motorosdzsekit veszünk. Látom magam előtt a szakítás utáni világgámenést is. Édes, virágos, icipicit füstösen provokatív jellegű nekem. Érdekessége, hogy hazaérve egyszerre lengett körül a fejillat, és éreztem ki az alap maszkulin, picit a Decadence-re hasonlító jegyeit. Számomra ez a lecsengés rész kicsit kilencvenes évek hangulatot hoz, még meg kell vele barátkoznom, egyelőre nem áll össze és nem tudom maradéktalanul szeretni. A kaotikus a legjobb jelző rá.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

sky

2018. április 5.

Engem is a marketing által tökéletesre tervezett üveg vonzott a szaglászásához.
Egy alkalommal illatoltam, de nem született szerelem.
Kifújáskor citrusos - earl grey tea illatú (gondolom a bergamott miatt - és eddig a pontig egész kellemes), majd átalakul, a gyümölcsös fázis nálam kimaradt komplettem, helyette jött a poros sivatag, édes-keserű mélyülő, bomló virágillat illat veszi át a helyét a citrusos nyitánynak.
A hozzá tartozó kényszerképzetem, amikor magamon szaglásztam:
Egy világos bőrű - hajú nő poroszkál a beduin sivatagban, immár harmadik napja.
Vad és magabiztos volt induláskor, hiszen bármilyen akadályt le tud és tudott eddig győzni.
Majd lassacskán az 50 fok töri meg az akaratát, virágillatú bőre már nem tudja elnyomni a három nap izzadtságot és testszagot, keverednek, nem szép harmóniában, ahogy gondolatai is.
Hol túláradóan pozitív, hol lassan halálát várja/tervezi.
Az biztos, hogy nem a komfortzónás - chloé kompozíció, amit én személy szerint üdvözlök, azzal viszont nem értenék egyet hogy kommersz, biztonsági parfüm.
Szerintem ez is oly megosztó lehet, mint egy Opium vagy Poison, agresszív, de van karaktere, csavarosabb parfüm, de nem tudom elképzelni északi típusú hölgyeken.
Érdekes lenne megillatolni egy mediterrán 30-as alanyon :), lehet teljesen pozitív élmény lenne idegen nózinak is.
Rajtam sajnos büdössé vált a parfüm, a végén egy nubuk bőrös-poros-szúrós homok illat maradt (ami egyébként roppant autentikus :)))), valamint egy két hetes vázában ott felejtett tavaszi virágcsokor édeskés, de már bomló illata halványan.
A párom is elfintorodva szagolta a csuklómon egy óra múlva.
Tartóssága közepes, sillage-a erős, kb 4. óra után már elillant rólam.

sky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Engem is a marketing által tökéletesre tervezett üveg vonzott a szaglászásához.
Egy alkalommal illatoltam, de nem született szerelem.
A hozzá tartozó kényszerképzetem, amikor magamon szaglásztam:
Egy világos bőrű - hajú nő poroszkál a beduin sivatagban, immár harmadik napja.
Hol túláradóan pozitív, hol lassan halálát várja/tervezi.
A párom is elfintorodva szagolta a csuklómon egy óra múlva.
Tartóssága közepes, sillage-a erős, kb 4. óra után már elillant rólam.

Hybriss

2018. április 5.

Az a gond, hogy valamelyik jegye felkavarja a gyomromat. Sajnos nem jövök rá, melyik. Nekem jellegében tetszene, pedig nem rajongok a Chloé illatokért, de ez a bizonyos jegy taccsra vágja az egészet.

Hybriss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.