KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chloé

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   19 490 Ft, 27 490 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fej: mirabella szilva, bergamott, citrom, narancs

Szív: frézia, jázmin, barack, rózsa

Alap: tölgymoha, borostyánfa, pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 4200 , Eladó: Manacica
Állapot: 2x próbált fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom, vagy személyesen
Chloé Nomade EDP foglalt
Ár: 8000- , Eladó: Zenomama
Állapot: 30 ml/fotó kb 23-25 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalással posta/foxi

Texa4254

2018. december 11.

Imádom.Első szaglászásra szerelem. Olyan illatjegyet hordoz magában, amit már régóta keresek, fás, picit férfias mondhatni, az én bőrömön ezek a jegyek fenomenálisan hatnak, de mellette szexi, nőies, magabiztos illat.

Texa4254
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

kolett2001

Korcsoport: < 18
2018. december 9.

Az eddigi valaha volt legjobb parfümöm:)
Nagyon tartós, és egyedi illat, kifejezetten örülök, hogy nem egy hétköznapi amivel minden nap találkozok az utcán.
Nekem néhány használat után tűnt fel ez a kis "férfiillat" hatás, de mégsem rontja el, sőt kifejezetten jót tesz neki, így nem csak egy cukorkás valamit érzek.

kolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 9.

Az eddigi valaha volt legjobb parfümöm:)

evelin389

2018. december 6.

Végre egy egyedi illat! Nekem első szaglásra szerelem. Ma használtam először. Nekem az az enyhe fűszeresség tetszik benne, amit én érzek, de emelett édeskés is, de csak enyhén. Egyszerűen tökéletes, nem is tudom más hasonló illatot mondani. Tartósságra is rendben van.

evelin389
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Pumkin

2018. december 2.

Felpontozok.
Parfümvásárlás előtt álltam és őt is felvettem a listára, mint jelölt. Mikor végre bekeveredtem a M-be, első utam hozzá vezetett, fújtam is a csuklóm belső felére.
Elsőnek idegen volt, de kis idő elteltével egyre jobban tetszett. Olvastam, hogy sok mindenkin férfiasan hat. Valóban nem egy cukorfelhő, de a hűvös jegyek mellett ott van egy kis kellemes púderosság is. Hozzá kell tenni, hogy szeretem a kicsit maszkulinabb illatokat. Szerettem volna még egy kicsit jobban átrágni a dolgot és még tesztelgetni további illatokat,de mikor másnap megéreztem a pulcsim ujján, állandóan azt szagolgattam és eldöntöttem, hogy ő kell nekem.
Szerintem ez egy nagyon jól eltalált illat, a sok virágos, édes, agyonfűszerezett parfüm közt kiemelkedik egyediségével. Tiszta, letisztult,egyszerű, határozott stílushoz, személyiséghez képzelem el, komolyságot kölcsönöz viselőjének. Egész nap szagolgatnám. :)
5/5

Pumkin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Felpontozok.
5/5

Honeyhair

2018. december 2.

Ezzel az illattal napokig nem tudtam mit kezdeni. Éreztem, hogy megfog és nem ereszt, mégsem tudtam elképzelni magam benne, semmilyen szituációban, semmilyen öltözékhez. Amikor megszagoltam, mindig olyan érzésem támadt, hogy úgy odabújnék hozzá; de akkor meg miért nem tudom elképzelni magamon?? Napokig játszottuk ezt a macska-egér játékot, mire rájöttem, hogy azért, mert ez számomra férfiillat! Hát ezért tart fogva, ezért akarom ölelni... és ezért vagyok képtelen viselni.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Rose23

2018. november 24.

Ez valami iszonyatosan rossz. Talán egy nomád nőhöz tényleg illik, de ez tömény, masszív férfi illat. M-ben ráfújtam a csuklómra, ahogy hazaértem megpróbáltam lemosni jó sok szappannal, de nem sikerült. Este fürdésnél megint, még mindig ott van. És a kabátom ujján is. Valaki szabadítson meg tőle :D
A tartósságára senkinek nem lehet panasza, szóval 2 csillag.

Rose23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

A tartósságára senkinek nem lehet panasza, szóval 2 csillag.

Briell

2018. november 20.

Nagyon hűvös, friss, négyévszakos illat. Semmi bajom nincs vele azon kívül, hogy karakter nélküli, jellegtelen. Olyan semmilyen. Én máson ezt csak azért ismerném fel, mert elfújkáltam egy 30 ml-st és megismerem az illatát, de semmi nem fogott meg benne. Ajándék volt, magamtól nem vettem volna meg. Semmilyen virágokat nem érzek, de semmit nem érzek ki az összetevők közül, mást sem. Ez elég érdekes. Csak egy nagyon hűvös illatot, mint egy kellemes tusfürdő, de parfümnek, egy agyonra beharangozott világszámnak ez nagyon gyenge eresztés. A reklámja alapján valami vad, nyers, dögös, amazonistennő illatra számítottam. A szabadság, a nomád, az örök vándor nem jut eszembe erről a kis illatocskáról. Hogy adhatták ezt a nevet neki, nem is értem. Az viszont egy pozitívum, hogy nem trendi édes. Ezt díjazom!

Briell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

wittingerti

2018. november 20.

Nem akarok tudálékoskodni, csak felpontozni szeretném, szerintem baromi jó illat. Őszre bőrcsizmához, bőrmellénnyel. ; )))

wittingerti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

B.Enci

2018. november 17.

Mindig is kerestem az igazit pafümök terén, azt hiszem most megtaláltam. Ennyire különleges és kellemes illattal még nem találkoztam. 1-2 fújás egész nap tart és mindenki kérdezgeti, hogy melyik parfüm ez... az eddigi Chloe parfümök számomra elég unalmasak voltak, ez viszont tényleg különlegesnek.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

albertinablogg

2018. november 13.

Mennyire jellegtelen, semmilyen illata van. A Chloé-tól várnék némi púderességet, de nem, ez legalább olyan csalódás, mint a CHANEL GABRIELLE EDP semmi stílus, semmi különlegesség, a biztosra mentek és ez nem jó. Hol van ez a Chloé Love-hoz képest. Szégyen! Az üveg sem szép, ahogy a benne lévő tartalom is annyira semmilyen... Csalódás.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.