Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: chypre, virágos

Illatjegyek: frézia, tölgymoha, licsi

Ár: 6500.- +pk , Eladó: pomme
Állapot: 25/50 ml, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta
nyarigabi

2019. szeptember 7.

Jobban tetszik, mint az edp, nem lesz annyira férfias rajtam. Gyümölcsösebb, kevésbé bőrös. A tartóssága ennek is remek, egész napos. A tartósság nagyon erős érv a Chloe parfümök mellett. Igazi minőségi illat ez is. A 25 fok feletti hőmérséklet szerintem nem áll jól neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

pomme

2019. szeptember 4.

Nagyon finom tavaszi-nyári újragondolása a Nomade-nak :) Könnyedebb, gyümölcsösebb, virágosabb. Hasonlít az EDP-re is, de sokkal kevésbé megosztó. Aki nem szerette az eredetit, az is adjon neki egy esélyt, mert ez egyáltalán nem annyira "kanszagú" (mint az anyaillat).
Up: Férj sajnos nem értékeli, úgyhogy csak 1 üveggel tartok meg belőle, a nagyobbat felrakom eladni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

TallodiZsofi

2019. augusztus 29.

Nomade rajongó lettem, és a 40 fokban gondoltam kellemesebb lesz egy picit gyümölcsösebb, könnyedebb verzió. Így beszereztem egy edt-t is. Nem rossz-nem rossz, de az edp-t jobban szeretem. Ez egy kicsit kevésbé tartós, mint az anyaillat, de nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Kodi

2019. augusztus 1.

Szegénykém rossz korba született. Korszakalkotó lett volna, mondjuk a '70-es évek elején, amikor a Chanelek talán már kissé unalmassá kezdtek válni. Mert a Nomade egy finom, úrinős parfüm, - ebben a vonalban kifejezetten jó a Chloé egyébként, - kellemes, tartós, elegáns, komplexitása is megvan, nehéz egy illatjegyet kiemelni, szép az összhatás. Szóval lehetett volna ő Charlie helyett Charlie. De valami hiányzik belőle, nem fogom felkapni a fejem és azonnal felismerni, hogy áh végre valaki Nomade-ot visel. Kifejezetten örvendetes, hogy nem a számomra elviselhetetlen mosóporos rózsa család egyik tagja, inkább a Love Chloék hagyományait folytatja. Elegáns, a mindennapokban szépen teljesítő minőségi parfüm, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

silence

2019. április 28.

Elnézést kérek a kedvelőitől, de rajtam borzasztó ez az "illat"!
Tesztelés során 1,2 ml-es gyári mintából fújtam egyet csuklóra..... hát, nem hazudok, ha azt mondom, hogy 1 órán belül le kellett mosnom, annyira kellemetlenül viselkedett rajtam!
A licsi gyümölcsösségét még csak nyomokban sem tudtam felfedezni, csak a frézia és a tölgymoha kellemetlen párosítása erőlködött rajtam.
Sokan mondják, hogy a Nomade "pasiszagú" - én még annak sem mondanám. Nem tudnám elviselni ezt az "illatot" a pasimon se!
Csak hogy egy kis pozitívumot mondjak: a tartóssága nem hagy kivetnivalót. EDT létére igen tartós, 3-szori lemosás, sikálás után sem sikerült megszabadulni tőle teljesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Elnézést kérek a kedvelőitől, de rajtam borzasztó ez az "illat"!

googles

2019. március 29.

Egy fokkal elviselhetobb az edp-nel.
Erzem a zavaro tolgymohat, de turhetobb.
Ez valahogy gyumolcsosebb (barackosnak erzem, habar ugy latom, licsi a gyumolcs benne).
Azert 1 ora utan, amikor megcsap az illat a karomrol, megiscsak azt gondoltam, mi a csuda ez a zavaro szag.
Elmeletben szeretem, gyakorlatban nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Egy fokkal elviselhetobb az edp-nel.
Erzem a zavaro tolgymohat, de turhetobb.
Elmeletben szeretem, gyakorlatban nem.

Hajnike

2019. március 29.

Több mint 8 órája van a csuklómon és az orromig párolog ez a férfi arcszesz, vagy pacsuli szag...Szörnyü... kifújás után rögtön enyhén izzadtságszagú volt...vagy olyan hagymás.. utána kicsit jobb olyan friss, de kb fél óra után csak az arcszeszt érzem. Maximum a páromon tudnám elképzelni, de vannak ennél jobb ffi illatok. Bár hallottam már olyan pasirol aki noi parfumot használ es nem mondja meg senki, hogy az, na ez neki telitalálat. Anyukámnak megmutattam, ő is férfiasnak találta. Mivel női parfümként értékelhetetlen, ezért 1es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

szeliger

2019. március 29.

Rajtam nagyon száraz. Sokkal egyszerűbb, mint az edp, olyan kis lebutított változat, ezért aztán sok örömöt nem okoz. Érdekes, hogy többen azt írták itt előttem, hogy ez a nőcisebb változat, nekem inkább ez tűnik fiúsabbnak. Az edp jobban mozog, rajtam változatosabban viselkedik, itt meg csak a száraz, tölgymohás illatvonalat érzem. A tartósság kifogástalan, nem akar elmúlni sehogy sem, úgyhogy nekem le kellett mosni. Ha ajándékba kapnám, akkor sem nyúlnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Bigris

2019. március 28.

Tegnap kétszer küldtem el a véleményemet, kétszer tűnt el.
Szóval. Tényleg nagyon hasonlítanak egymásra az edp és az edt, ha nem egymás mellett fújja fel valaki, akkor lehet, hogy meg sem lehet különböztetni. Mégis. Pomme-nak igaza van, ez a (még) nőcisebb változata az edp-nek, bár nekem az anyaillattal sincs gondom. Az edt nekem simább, puhább, lágyabb, cukorkásabb verzió. Semmi karcosság, semmi after-shaves utóérzés. Nem édesebb (vagy mégis?), mégis cukorkásabb érzés. Olyan illata volt rajtam a próba során, mint a gyerekkorom gyümölcsös (citrusos) keménycukorkáinak. Csak frézia imádóknak, mert ez is frézia bomba.
Nagyon nagyon tetszik. Talán még jobban is, mint az edp. Ennek is megy a max csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Tegnap kétszer küldtem el a véleményemet, kétszer tűnt el.

Erina

2019. március 12.

Könnyedebb mint az EDP, de nagyon nagy a hasonlóság! Azt is szeretem, ez is megfogott. Tartóssága is egész jó. Nem érzem ki külön az illatjegyeket, szép összhangot teremt a bőrön. Viselhető, bármikor hordható. Az üvege is kellemes, letisztult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol