Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: dameliepoulain, Módosítva: 2018. december 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád:édes

Illatösszetevők: bergamot, almavirág, jázmin, vanília, szantálfa, pézsma

wildrose

2019. október 5.

Ez az az illat, ami szerelem volt első szaglásra, és az érzés azóta is töretlen. Kifújáskor üde, kívánatos almavirág, aztán egzotikus, buja, édeskés ylang-ylang, leszáradáskor pedig puha pézsmás. Nagyon intenzív és nagyon tartós is. Nekem a kedvenc nyári illatom, talán az ylang-ylang teszi, hogy nem a tavaszt idézi. Rajtam az eddig próbált Chloé illatokkal ellentétben semmi köze azok tisztaságillat jellegéhez, mint ahogy tiniillatnak sem tartom. Szerintem ez egy energikus, felhőtlen, önfeledt, vidám illat, amit korosztálytól függetlenül bátran viselhet bárki. Maga a boldogság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 5.

Sheila86

2018. november 2.

Régi szerelem a miénk ezzel a parfümmel. Véletlenül futottam vele össze egy újság hasábján illatminta formájában. Azonnal beleszerettem és ez nálam bizony ritka dolog parfümmel szemben. Nem kifejezetten szeretek túl sok pénzt kiadni egy parfümre, általában Avonosokkal volt eddig dolgom, de őszintén szólva a Chloéra nem sajnáltam a pénzt. :) Nem tudom, másokon biztos másképp működik a kémia, ahogy olvasom itt lentebb, de engem sem almás, sem öblítő illatra nem emlékeztet. Azonban tényleg vonzza a bókokat. Én sokszor már nem is érzem és közben pont egy pasi mondta, hogy az orrában maradt az illatom és imádta. :) Úgyhogy See by Chloé örök kedvenc maradsz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

mafalda

2018. március 10.

Sikerült kipróbálni, teljesen átlagos hétköznapi illat, ha vki nem akar kitűnni a tömegből v ajándéknak tökéletes. Fiatalos illat, de idősek is nyugodtan használhatják nem annyira infantilis. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Luna1024

2018. március 1.

Tamcsi példányát vettem meg, már csak 5 ml volt az üvegcse alján. :) Gondolkodtam, hogy megtartsam-e, mert egészséges mértékben gyűjtöm a parfümös üvegeket, de mivel egyáltalán nem használtam, végül tőlem is továbbköltözött. Sok mindent őszintén szólva nem mozgatott meg bennem, ezért nem is szeretnék róla hosszan írni. Valamelyik előttem szólóhoz hasonlóan rajtam is almás öblítőillat, és ezzel mindent el is mondtam róla igazából, mert az elejétől a végéig ilyen, nincsenek igazán fázisai. Van benne egyfajta tisztaságillat-vonal, de nem úgy, mint a vizes-citrusos, és nem is úgy, mint a fehérvirágos "ropogós ágynemű" illatokban: ez inkább egy frissen mosott, tiszta ruha illata. Nekem parfümként kissé szokatlan volt és egyáltalán nem éreztem a magaménak, de ha valakin megérezném, nem lenne vele különösebb problémám - igaz, az se biztos, hogy egyáltalán elérné az ingerküszöbömet. Ápoltságot sugalló, egysíkú és egyszerű illat. Aki nem szereti a hivalkodó darabokat, mindenképp tegyen vele egy próbát.
Én a magam részről a "sorozat" három tagja közül a See By Chloé Eau Fraiche-t kedvelem a legjobban - meg is lepődtem, mert tavasszal lehúztam szegényt, de most egészen tetszik -, ezért azt 4 csillagra pontozom, ez meg legyen inkább 3.
Az üvege nagyon bájos és az illathoz hasonlóan letisztult, tartósnak viszont nem mondanám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

buba83

2018. január 12.

Karácsonyra kaptam és szeretem. Kellemes, lágy illat, amit már többen megdícsértek rajtam. A nap végén is érezhető, nem tolakodó de finom illat. Tetszik a visszafogottsága. A design is jópofa, nekem úgy ahogy van, bejön ez a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Zsedit

2018. január 5.

Puha, tiszta, lágy, emlék illat. Nekem nyugalmat sugároz. Tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Tamcsi

2017. október 9.

Legújabb szerelmem! Olyan, a márkára annyira jellemző tisztaság/öblítő jellegű illat, de almás felütéssel.
Nos ez az alma ( igazi zöld, ami kicsit savanykás ízű) olyan kellemesen édessé teszi, hogy egyből beleharapnék az üvegbe! Na azt azért nem!
Mindenesetre nagy kár lenne, ha tényleg megszűnne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Mindenesetre nagy kár lenne, ha tényleg megszűnne!

MissKenedy

2017. augusztus 8.

Mindig rá kell jönnöm, hogy mi nők annyira nem tudjuk mi tetszik igazán a pasiknak.
Parfümnél legalábbis mindig befürdök (és a csillagok alapján nem csak én). Ami nekem eszméletlenül tetszik és igazi nagyágyúnak számít az illatok között az sosem kap rajtam bókot esetleg annyit hogy jó az illatom, de az is inkább annak köszönhető, hogy valami nagyvaddal vagyok befújva amit nehéz nem észre venni.
És akkor jön a See by, a Crystalline, Lanvin és társai amik számomra egyszerű tisztaság/öblítő/most jöttem a zuhany alól illatok és minden férfi ismerősöm el akar ájulni. De az is lehet magamat pozícionálom be rosszul és hiába vagyok oda a fűszeres, keleties, vagy édes illatokért, a bőrömön (a másik nem szerint) ezek a tisztaság illatok működnek. A See by például minden áldott nap bókokat eredményez. Volt, hogy utcán. Komolyan, hihetetlen. Számomra egy "rohangáláshoz elmegy" illat, közben ezt váltja ki a pasikból. Úgyhogy hölgyeim vegyük észre, hogy a pasik nagy többségének jobban tetszik egy finom, tiszta, visszafogott illatú nő, mint a non stop dáma:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

nagyediterika

2016. december 6.

A leírások alapján tetszenie kellett volna, azonban a kifújást követő pillanattól kezdve azon gondolkodtam, hogyan mossam le magamról - a munkában. Romlott fehérbor szaga volt rajtam. Igaz, néha volt benne vmi szép is.
Még jó, hogy nem rendeltem meg vakon....!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Még jó, hogy nem rendeltem meg vakon....!

Kylie

2016. december 2.

Mikor először megéreztem egyből beleszerettem, addig nem nyugodtam meg amíg be nem szereztem. Friss, fiatalos illat, számomra egyszerűen tökéletes! A bőrömnek nincs vele gondja. Napi egy fújás és egész nap tart az illat, sőt még a ruháim is beveszik az illatát. Amit egy parfümtől el lehet várni az benne megvan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.