Christian Breton

Ár:   €75   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   €75
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A tudomány és a luxus csúcsa A Precious Gold Eye Serum, amely a bőr természetes szépségét, hangulatát és sugárzó fényét javítja, ez az évtized legizgalmasabb fejlett bőrápolási terméke a Christian Breton-tól.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 19.

Vásárlás mellé kaptam mintát "az évtized legizgalmasabb fejlett bőrápolási termékéből", amely "a tudomány és a luxus csúcsa" - nem semmi ígéret!
Érdekes illata/szaga van, sárgás, áttetsző színnel. Könnyen felvihető a szemkörnyékre, és komfortos érzést nyújt.
Az egyik ígéretes összetevőjéről, az aranyról pedig ezt olvashatjuk: "Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága."
Engem nem irritált, szerencsére.
A minták, és az, amit megtudtam róla, egyáltalán nem győzött meg. Nem tudom, hogy mit gondoljak a Christian Breton termékeiről az összetevői alapján, más termékek is hemzsegnek a pirosaktól.
A bizalmatlanságom inkább erősödött, így fel sem merül bennem, hogy megvásároljam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 19.

Engem nem irritált, szerencsére.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.