Christian Breton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noavedon, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Extrafényes, természetes ápoló hatású szájfény.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

missrussian

2017. március 9.

Nem vagyok nagy szájfény rajongó, a Lip XXL csomag tartalmaként jutottam hozzá.
Inkább zselés állagú, nem ragad, de mint minden fénynél, lehet érezni a bevonatot. A 4034 Anais árnyalatot kaptam, szolid, hétköznapokban is jól helytálló szín. Illata kellemes vaníliás, hamar elillan, nem szárít, elég nehezen kopik, az ivást jól bírja. Tokja gyönyörű, nehéz és minőségi, öröm kézbe venni. Összességében egy szuper termék, ha szájfény, csakis ő jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Nem vagyok nagy szájfény rajongó, a Lip XXL csomag tartalmaként jutottam hozzá.

Antioxidánsok: BHT