Christina Aguilera

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: Adriana, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 200 Ft

Parfüm illatcsalád: virágos-gyülmölcsös

Parfüm összetevők: mangó, frézia, tubarózsa, rózsa, gardénia

Ár: 5 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

baranyfelhobodorito

2021. január 31.

Nem vagyok Jean-Baptise Grenouille, a nép egyszerű gyermekeként boldogan tapsikolok egyes lakossági virágos-gyümölcsös parfümök láttán.
A szűz kóristalány-fejemmel valszeg röhejessé is válnék a fancy femme fatale illatoktól.

Az Essential Garden Forbidden berries EDP-je mellett (4 éve lesem, hátha újra forgalomba hozzák) a kedvencem, nagyom megörültem, mikor konstatáltam, hogy ismét kapható.

Hétköznapokra és alkalmakra is tökéletes, szexi, de nem tolakodó, rajtam két fújás estig kitart, ha nem izzadok.
Bónusz, hogy kortalan, 15-60-ig bárkihez passzolhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Bónusz, hogy kortalan, 15-60-ig bárkihez passzolhat.

pomme

2019. március 17.

Jócskán le van húzva Fragin, de szerintem nagyon hasonlít Stella Pop-jára, ami még az én virágutáló orromnak is kellemes meglepetés. Vagy Britney Radiance parfümjeire hasonlít még, a finom tubarózsa illat miatt. Szóval ez is ilyen, krémes, lágy, nyári (duplán nyári a mangó miatt), édeskés, strandolós (valószínűleg a naptejre asszociálok, 2 évig a Hawaiian Tropic mangós(-kókuszos?) fényvédőit használtam) illat. Az árát mindenképp megéri, én is csatlakozom a kedvelők táborához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Myrtle

2016. június 28.

Ez volt az első parfüm, amit Tőle kaptam, és nagyon szép emlékek főznek hozzá. Én az üvegcséjét is nagyon szeretem, kedves kis darab.
Nagyon másnak érzem Christina többi illatától, ez sokkal fűszeresebb, gyümölcsösebb, tényleg "nyálcsorgató" illat.
Egy ideig sehol sem sikerült ráakadnom, aztán nemrégiben hozzájutottam egy 15 ml-s példányhoz.
Sajnos már nem működünk együtt, így fájó szívvel továbbadom.
Ha valakit érdekel, megtalálja az eladóim között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Sajnos már nem működünk együtt, így fájó szívvel továbbadom.
Ha valakit érdekel, megtalálja az eladóim között.

Chanelbabe

2016. június 21.

Ezt az illatot nagyon szerettem ,sajnos már nem kapható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Ezt az illatot nagyon szerettem ,sajnos már nem kapható :(

Szilvi92

2015. július 16.

ez volt amit általában hétköznaponként hordtam, a virágos gyümölcsös illatát szerettem. még évekkel ezelőtt mutattam rá az egyik illatszer boltban, teltek az évek aztán valahogy újra visszakeveredtem ehhez az illathoz, megvettem megint, de már nem volt ugyanaz. egész tartós, illetve közepesnek mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

szamira

2014. augusztus 15.

Nyalcsorgatoan fincsi edes gyumolcsok egy rozsalugasban, egyszeruen, mindenfele zavaro fuszeres es puderes mellekzonge nelkul :) Ennyivel mindent elmondtam rola. Nekem bejott, 6990 volt a Best Byte-ban. (A DM-ben akartam megvenni 25%-os kuponnal, de ott pont ez a fajta nem volt.) Nem ez a kedvenc illatom, de imadom, ahogy beinditja a nyalelvalasztasomat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Adrienn08

2014. március 4.

Ajándékba kaptam és nagyon megörültem neki, szeretem az illatát (bár hangulatomtól függ, hogy mennyire) és szerencsére sokáig meg is marad a bőrömön.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

gretiperry

2014. január 6.

Ez valamivel könnyebb illat mint a sima Christina Aguilera parfüm, viszont ebben is van valam,ami megfogja az embert :) kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

lollippi

2013. október 8.

Szeretem az illatát, néha viszont nincs hozzá hangulatom, szóval nem egy állandó kedvenc, de azért szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Régen még anyunak vettem karácsonyra, akkor szerettem meg. Azóta kerestem az ideális illatot, ami még tartós is. Majd két hónapja ismét megtaláltam őt, azóta tart a szerelem :D Viccet félretéve egy remek illat egy letisztult üvegcsében, tartós , gyümölcsös-virágos illatkompozícióban, Kár, hogy már nem látom semerre :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.