Christina Aguilera

Ár:   2999-4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: Kitty127, Módosítva: 2013. január 9.

Ár:   2999-4999 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Jelizz

2021. szeptember 23.

Csini kis parfum. Olyan szolid hetkoznapi edes-picit fas-picit fuszeres lllat, nekem tul szolid, tul egyszeru illat. Elfujkalom , de meg csak nemis tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Pamela13

2020. december 11.

Szeretem a Christina illatokat, ez is egy nagyon jó darab és talán a legtartósabb illat a családjából. Kellemesen édes de nem túl émelyítő. Régen a Pumának használtam az egyik illatát, a Red-et arra hasonlít nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Bonnieoo7

2019. november 22.

Nem szeretem, kifejezetten hányingerkeltő volt az utolsó pár ml elhasználása. Eleinte kedveltem, de elviselhetlen volt az utója, pedig alapvetően szeretem a C. A. illatait. Most is próbálkozom egyel, a by Night-al- remélem gyümölcsözőbb lesz a kapcsolatunk. Tartóssága sem volt a legjobb, bár mindenképp jó jel, hogy 1 barátnőm kérdezte mi ez és azonnal megvette a következő héten. Nem venném újra, az üvege tetszik. Régebbi barátom szerette rajtam a testpermet verzióját. Megjegyzés - azt én is jobban szerettem. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

nyuszo

2019. június 20.

Ínycsiklandó összetevők - alma, fahéj, gyömbér, szantál, ciklámen, pézsma....
Akár jó is lehetett volna, de sajnos semmi nem jön át ezekből a jegyekből!
Ami van, az egy halovány gyümis-virágos, nőcis illatka, nagyon gyenge tartóssággal...
Ami jelen estben nem is olyan nagy baj, mert így nem kellett lemosni.
Olyan kis semmilyen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Ínycsiklandó összetevők - alma, fahéj, gyömbér, szantál, ciklámen, pézsma....
Akár jó is lehetett volna, de sajnos semmi nem jön át ezekből a jegyekből!
Ami jelen estben nem is olyan nagy baj, mert így nem kellett lemosni.
Olyan kis semmilyen...

palmiii

2019. május 4.

Ajándékba kaptam, de szívesen meg is venném. Tartós és finom illat, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Lilianka

2019. március 11.

Kellemes, finom az illata, de a tartóssága hagy maga után kívánnivalót. Ennek ellenére szeretem, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

zsembesluca

2019. január 12.

Nema legszebb incijű és legtartósabb a Christina parfümök közt, de eza kedvenc illat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

kalavirag

2017. december 14.

Nagyon jól sikerült parfümről van szó egyik kedvencem igazi vendégvárós összejövetelekre javaslom vagy munkába ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

vszilvia

2017. november 24.

Ma betévedtem a Rossmannba, ahol a parfümök most akciósak és próbálgattam pár illatot. Az egyik ez volt. Ráfújtam a csuklómra, de akkor olyan semmilyennek éreztem. Később, ahogyan járkáltam a városban, meg-megcsapott egy illata és idővel olyan finom, édeskés jellege lett. Tartósnak is mondható, mert órákig intenzíven éreztem. Ha szeretném az édes illatokat, biztosan, hogy megvenném, mert tartós és kellemes illat, hétköznapokra kiváló lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 24.

Mona0625

2017. november 1.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, az egyik kedvencem, kellemes és friss az illata, magabiztosságot ad ha ez van rajtam. A tartóssága nem az igazi az árához viszonyítva de nekem azért így is megéri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.