Christina Aguilera

Ár:   2600 Ft, 5100 Ft, 8200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2018. április 2.

Ár:   2600 Ft, 5100 Ft, 8200 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális- viráogs

Illatjegyei: citrom, mandarin , passiógyümölcs, jázmin, narancsvirág, lótusz, ámbra, pézsma, tonkabab

Lilluc

2019. május 8.

Ez volt a 2. Christina A. parfüm amit kipróbáltam. Már egy ideje nem vettem újra, de még mindig kedves emlékként őrzőm az illatát. :)
Alapvetően nem szeretem a túlzottan édes parfümöket, de azért legyen édeskésebb illata. A Secret P. ennek a kritériumomnak megfelel. Nem tolakodó, de figyelemfelkeltő illat. Hétköznapi parfümnek használtam a kissé hűvösebb tavaszi-őszi időkben, de egy megállná a helyét egy kevésbé formális eseményen is.
Nekem a tartósságával nem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Nekem a tartósságával nem volt gondom.

novembermesi

2018. augusztus 22.

Első Christina parfümöm imádom, szerelem ez az illat :) két éve kaptam karácsonyra egy 15 ml-s kiszerelést, akcióban. Azóta is van még benne, csak különleges alkalmakkor használom. Mindenképpen be akarok szerezni belőle még egy üveggel, azonban az üzletekben alig lehet kapni, csak online felületeken. Aki szereti a pézsmás, virágos nőies illatokat azoknak ajánlom, tartóssága is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Beebeee

2018. február 5.

Orrfacsarás felsőfokon. Olcsó szintetikus, gyümölcsös illóolajra emlékeztető szaggal. Nem tartós, jelen esetben szerencsére. Ajándékba kaptam pár éve egy egész apró üveggel, de még azt a kicsit sem tudtam elhasználni, annyira büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

CandyAndi

2017. január 4.

Annak idején imádtam ezt az illatot, nagyon nőies és tartós illat, de egyáltalán nem tolakodó. Régen ez volt az abszolút kedvencem, azóta jött másik, de sokat gondolkodtam már rajta, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

mse02

2016. december 12.

Nem túl erős , kellemes édeskés illat. Szerettem, de egyenlőre nem érzek késztetést az újra vásárlására. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

My Molly

2016. október 12.

Update:

Valaki tudja van-e ezzel megegyező illat, tartósabb verzióban?

Egy remek kis parfüm! Nőies, kellemes, finom, az emberlánya szexinek érzi magát tőle.
Viszonylag tartós is, eddig mindig megdicsérték rajtam. Nem az a tipikus illat, ami visszaköszön a veled szembejövővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Update:

Valaki tudja van-e ezzel megegyező illat, tartósabb verzióban?

adrika94

2016. szeptember 14.

Nagyon finom illat, nem túl édes, hanem még élvezhető :) én tavasszal használtam, amikor reggel még hűvös van, de napközben már melegszik az idő... Kellemes emlékeket ébreszt bennem ez az illat, szerintem újra fogom vásárolni :) viszont rajtam nem volt túl tartós ezért -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

LathatatlanOzike

2016. augusztus 31.

Mondanom sem kell, hogy megint bolond voltam, és vakon vásároltam. Le kell állnom vele, kész, vége. :)
Nekem annyira nem tetszik... Kicsit szúrósnak találom, nem fogott meg benne semmi, a nyitástól, és a leszáradástól sem estem hasra.
Plusz pont, hogy egyáltalán nem tartós, mert legalább gyorsan elillant a kezemről.
Az üveg is olyan... áhh. El tudnék tőle tekinteni simán, ha jó illat lakozna benne, de így nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

budaikrisztina11

2015. december 6.

Nekem ez a randi parfümöm :) Fülledt szexi illat és rajtam eléggé tartós. Nem tolakodó hanem finom illat mégis dögös. Ha akciós betankolok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Adri24

2015. december 4.

Először nagyon édeskésnek, szinte émelygősnek találtam, de utána megszerettem, főleg nyárra szuper, nagyon kis kellemes, vidám illata van.
Nem a kedvencem a CA parfömök közül, de szeretem azért, és meglehetősen tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Nem a kedvencem a CA parfömök közül, de szeretem azért, és meglehetősen tartós!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.