Christina Aguilera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

nyuszo

2019. június 20.

Már amikor kifújtam, éreztem, hogy jóban leszünk!
Az első percekben szinte pralinésan / csokoládésan édes gourmand illata van!
Meg mertem volna esküdni, hogy van az összetevők között valami 'cukrászipari'!
De mint kiderült, 'csak' tonka és vanília....
Valamint szantál és kasmírfa...
Van még benne szilva és gránátalma, jázmin és török rózsa ( de ezek kevésbé érezhetőek ).
Harmonikus, mély illat, és meglehetősen addiktív....
Nem győztem szaglászni a boltban, a kocsiban, egész délelőtt!
Szerintem vásárlás lesz belőle!
Nálam most beelőzte a Violet Noirt, ami eddig a kedvenc Aguilera illatom (volt)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Már amikor kifújtam, éreztem, hogy jóban leszünk!
Az első percekben szinte pralinésan / csokoládésan édes gourmand illata van!
Meg mertem volna esküdni, hogy van az összetevők között valami 'cukrászipari'!
De mint kiderült, 'csak' tonka és vanília....
Valamint szantál és kasmírfa...
Harmonikus, mély illat, és meglehetősen addiktív....
Nem győztem szaglászni a boltban, a kocsiban, egész délelőtt!
Szerintem vásárlás lesz belőle!

Viola23

2019. április 9.

Az abszolút kedvenc! Ajándékba kaptam, azóta már nagyon sokszor újra vettem. Kifejezetten tetszik ez az erős fűszeres édes illat. Bármikor megállja a helyét. Nagyon ütős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

narita

2019. február 10.

Akciósan vettem. Igazából nem ezt szerettem volna hanem egy másik Christina Aguilera parfümöt,de az pont nem volt,így erre esett a választásom. Tartós illat,inkább télre és alkalmakra használom.Nem rossz,de újravenni nem fogom szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

silver

2018. július 7.

Tudom, hogy sokan kiszaladnak a világból az ilyen illatoktól, de én odavagyok mindenért, amiben vanília és tonkabab van. Jön még hozzá egy kis gyümölcsösség, és a végeredmény egy olyan meleg, édes illat, ami nem fejfájdítóan gejl (már ha az ember nem locsolja), olyan őszi estés, kuckós, és közben nőcis. A nevével ellentétben, nem felejthetetlen, mert sok hasonló illat van, de ez egy igazán jól sikerült darab. Egyik kedvenc parfümöm évek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

dunaimano

2018. május 13.

Müllerben volt most 30% akció Joy-napokon, muszáj volt egy új Christina Aguilera parfümöt beszerezzek! Többet is megillatoltam, most erre esett a választásom, nagyon jó illata van. Kedvesem is imádja, mint az előző Christina Aguilera parfümömet is :) Nálam ezek klasszik darabok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

PinkAlien

2018. március 14.

Ajándékba kaptam, de nagyon jó választás volt. Mikor elfogyott vettem én is egyet úgy megkedveltem.
Tartós, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Tartós, finom illat.

kalavirag

2017. december 14.

Igazi nőcis illat én bátran viselem hétköznapokra is, sokszor megkérdezték már hogy mit viselek így érzem igazán önmagam vagyok, elég karakteres parfümről van szó aki a visszafogottabbat kedveli annak ott a Red sin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Hajna

2017. március 2.

Randi parfümöm, imádom. Kissé fűszeres, mégis édeskés illat, szerintem kifejezetten erotikus. Eléggé tartós is, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

LauuKovacs

2017. február 9.

Volt egyszer de nagyon erős az illata, és mikor már a végénél jártam egyáltalán nem szerettem már...tartós amúgy, de többször nem veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

chiba

2017. február 7.

Hmm...divatba jött a cukor viselése és nemcsak evése is?Hát akkor beállok én is a sorba, mondá az illatkreátora:D. Aguilera kisasszony pedig rábólintott, ha egyáltalán tudja, hogy mi fut a neve alatt!
Egy profitorientált világban élünk ennyi.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

Egy profitorientált világban élünk ennyi.....

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.