Christophe Robin

Ár:   12 400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 7.

Ár:   12 400 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Ideiglenes színező ápoló természetes, festett vagy melírozott hajra. Az egyedi krémes textúra maximálisan táplál, ammónia- és oxidáns-mentes. Két festés között fenntartja az elegáns, tiszta színt. 3-5 samponozással bármikor kimosható. A tónus intenzitása növelhető időtől függően (5-30 perc).

5 színben kapható

leila0803

2019. július 8.

A szinektol fugg a hatekonysaga. A voros egeszen jol fog es marad is par hajmosasig.
A szoke szinte semmit nem hasznalt.
Amugy szerintem elegge kellemetlen szagu, eros kemiai anyagokat tartalmaz.
Nem veszem ujra, de jo, hogy kiprobaltam.
Az ara horrorisztikus, nekem 2 nagy tegely volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

A szoke szinte semmit nem hasznalt.
Amugy szerintem elegge kellemetlen szagu, eros kemiai anyagokat tartalmaz.
Nem veszem ujra, de jo, hogy kiprobaltam.
Az ara horrorisztikus, nekem 2 nagy tegely volt.

umpalumpa

2019. május 10.

75 ml-es zacsis kiszerelést vettem warm chestnut színben. 5400 Ft volt, ha jól emlékszem, tehát drágább, mint a teljes, de a lélektani határon volt az összeg, szóval nem adok ennél többet hajápolóra. Nem vennék ilyen drága holmit a fejemre, de a fodrász kicsit túlszőkítette a tincseimet (az én ízlésemnek) és be akartam kicsit takarni, egyben ápolni is.
Eleinte vállig érő hajam volt, most nagyon rövid bubi, sűrű, erős szálú, az őszek miatt és alapjáraton is sprőd. Nagy mennyiségű balzsam, olaj és ilyen jelleg puhító cucc fogy nálam. Ebből a színező pakolásból még van, bár volt pár hét kihagyásom. Nagyon jól oszlatható, gazdaságosnak mondható.
A lényeg, hogy a sötétbarna hajamat a szőkés tincsekkel szépen "megfényesíti". A világosabb tincseket melegebbre és kicsit tényleg gesztenyésebbre fogja. A hajszálaim puhák és könnyebben kezelhetőek lesznek. A sötét rész is sokkal fényesebb. Azt nem mondom, hogy nagyon tartós, szerintem max 1 mosást bír ki nálam, aztán már nyoma sincs, de elég erős sampont használok. Próbáltam 5 percre hagyni és 1 órát is. Az 5 perc nem ért semmit. A csupasz tenyeremet sárgára fogta és legalább 5 erőteljes szappanos kézmosással tudtam csak leszedni. Érdemes felvitelkor gumikesztyűt használni.
Érdekes élmény volt, de drága mulatság, nem veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Érdekes élmény volt, de drága mulatság, nem veszek újat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.