Cien

Ár:   300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2022. március 21.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lótuszvirág-kivonatot tartalmazó folyadék úgy távolítja el a sminket a szemkörnyékről, hogy nem hagy zsíros érzetet a bőrön. A vízálló szempillaspirált is kíméletesen távolítja el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barbara2021

2022. április 11.

Egész jó, ennyi pénzért abszolút megéri. 5-ot csak azért nem adok, mert nem csodaszer, semmi wow effect. De teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

kaptilusz

2022. április 11.

Ez volt az első kétfázisú lemosóm, ritkán használok vízálló spirált vagy erősebb sminket, de ez tökéletesen megfelelt, könnyen lehozta a vízálló spirált, nem csípte a szemem, nem tocsogott minden az olajban. (Miután elfogyott, kipróbáltam a Balea kétfázisú lemosóját, az egyáltalán nem működik vízálló spirál lemosásra, sajnálom, hogy nem maradtam a beváltnál :/)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

BernadettM

2022. március 25.

Nagyon sok évig az Avon kétfázisú sminklemosóját használtam, de meguntam a rendelősdit, meguntam hogy keresni kellett avonozó embert stb.
Egyszer a Lidl polcán megláttam kb. 500 Ft-ért, hát hazahoztam gondoltam kipróbálom. Tökéletes. Amíg ez kapható, és sminklemosóra nem fogok többet költeni ennél, mert ez teljesen megfelelő. Vízálló sminket is lehozza egy lépésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

writa

2022. március 11.

Lemossa a vízálló spirált és a szemhéjfestéket is. Nem csípi a szememet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

Lemossa a vízálló spirált és a szemhéjfestéket is. Nem csípi a szememet.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikus színező anyag. (Lila)