Cien

Ár:   329 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

dorakrem

2019. január 26.

Nagyon jó krém, jó illatú és állagú , gyorsan felszívódik. A Cien Madame Galmure kézkrém után csak négy pontot tudnék adni, viszont a kiszerelés mennyisége és az ár érték arány miatt öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

loulou

(!)
2017. február 27.

Háát... Senkit nem akarok megsérteni, de az a sok ötcsillagos értékelés nekem a hét vicce. Döbbenet, hogy ez működik bárkinek is. Lehet a hiba bennem van? Nem hiszem. Nem ajánlom senkinek ezt a krémet mert pénzkidobás. Én a nesze semmi krémnek nevezném inkább, mert annyira észrevehetetlen ha a kezemre kenem. Tök mindegy, hogy mennyit kenek fel, ugyanúgy nem történik semmi. Nem is tudom mire találták ki. Az igaz, hogy miután bekenem vele a kezem semmit nem tapasztalok, nem marad zsíros érzet, de semmi más sem. Hervasztó! Sok-sok mínusz ennek a kézkrémnek, vagy mi ez. Az egy csillagot azért adom neki, mert különben nem tudom a véleményemet leadni. Vegyétek úgy, hogy tőlem egyet sem kapott.

és újra rosszat kell írjak
Nem tudtam mitől fogja feketére az ujjamat a gyűrűm ami aranyból van, tehát nem illene ilyet tennie. Hát megvan a ludas, ez a krém okozta. Miután bekenem vele a kezem, pár percen belül fekete csíkok jelennek meg a gyűrűmmel szomszédos ujjaimon. Még az az egy csillagot is elvenném amit kénytelen voltam adni. Nagy nagy ----------

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

és újra rosszat kell írjak

SophieHarmon

2017. január 26.

Azért vettem, mert sajnálok egy kis kézkrémre 8-900 forintokat, ennek meg jó az ára. De szerintem a termék is teljesen rendben van. Mániám is folyton kenegetni a kezem, de nekem nem is száraz, nem is repedezik ki ebben a hidegben. Szóval szerintem teljesen jó. Hidratál,könnyen beszívódik, az illata sem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

doratarr95

2017. január 10.

A legjobb kezkrem amivel eddig talalkoztam. Kellemes illatu, jol hidratal, megsem lesz tole zsiros erzese a kezemnek. Arban is nagyon jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

kati545

2016. december 20.

Imádom! Nagyon nehezen találok megfelelő kézkrémet, de ez tökéletes. Kicsit zsírosabb az állaga, amire az én kezemnek nagy szüksége van. Jó az illata, sokáig puhának érzem utána a bőrömet, kevés is elég belőle és röhejesen olcsó.
Anyukámat is győzködöm ezerrel, hogy váltson erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Anyukámat is győzködöm ezerrel, hogy váltson erre.

Madison27

2016. november 10.

Könnyen beszerezhető, röhejesen olcsó, ahhoz képest, hogy jó az összetevő listája, és tényleg hasnál is a száraz kezekre. Nagyon kellemes, igazi kézkrém illata van, kevés is elég belőle, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

ALettah

2016. november 4.

Nem egy nagyágyú a kézápolásban, mint a Cien SOS balzsam, de remekül teszi a dolgát, mindennapokra szuper választás lehet, ha valakinek nem extra erős ápolásra van szüksége. Gyorsan szívódik, jól hidratál, kellemes, diszkrét illata van és rendkívül olcsó. Munkahelyen használom, szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

dandy

2016. január 20.

A Cien Sos kézkrémnél már írtam, hogy pont 6 db kézkrém van felbontva szanaszét a lakásban, azzal együtt már 7 és akkor szembe jön ez is velem a Lidlben és hát csak 319 Ft...nem pénz érte, kell ez nekem. :D De valami szuper ez a kézkrém, kicsit folyékonyabb és az a tapasztalat, hogy akkor már nem hidratál valami jól, de ez mégis. Jól hidratál, puha, feszes a bőröm tőle, nem hagy ragacsos nyomot, gyorsan felszívódik. És az illata, az valami isteni.:) Érdemes egy próbát tenni, mert sok drágább krémnél jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Fecni

2016. január 14.

Ajándékba kaptam. Magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, de azt kell mondjam, nagyon bevált. Végre megint huszonéves szép feszes bőröm lett a hideg miatt negyvenesnek látszó, viszkető, vörös mancsomból, amin a többi krém csak rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

April13

2015. november 9.

Maximálisan hozta, amit elvárok egy kézkrémtől, hidratált (bár nincs extra száraz bőröm, így nem tudom, annál mennyire válik be, nekem elég volt), állagra, illatra is minden rendben volt vele, gyorsan beszívódott, az ára meg szuper, ahogy az jellemző általában erre a márkára, így én mindenképpen csak ajánlani tudom! Többször újra vettem már, csak ritkán jutok el Lidl-ig, így sokszor kénytelen vagyok helyettesítő megoldásokkal beérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate