Cien

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2016. március 5.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az aloe vera és jojoba intenzíven hidratálja a száraz bőrt.. A készítmény speciális hidratáló komplexel védi a bőrt a kiszáradástól, és kisimítja a kissebb ráncokat.

Gabria

2019. október 2.

Nem tetszik. Nincs benne semmi jó, semmi pozitív hatást nem gyakorolt rám. Még szerencse, hogy nagyon olcsó volt, így nem fáj érte azért a szívem nagyon. Ugyan szerencsére nekem ennyire kellemetlen élményem nem volt, hogy piros lett az arcom, de abszolút semmi egyéb sem. Mintha nem csináltam volna semmit sem az arcommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

JErzsi

2019. március 9.

Engem is elcsábított a csomagolása és az ígéretei, de az előző hozzászólókhoz hasonlóan borzasztóan csípte a bőröm. Kb. 5 percig kínoztam magam és mikor lemostam konkrétan vörös volt az arcom, amit csak Sudocremmel tudtam helyrehozni. Sosem volt még ilyen rossz élményem arcmaszkkal, pedig nem érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

zsofi017

2019. január 21.

Nem olvastam el a kommenteket és a Cien dezodor nagyon bejött, így gondoltam, teszek egy próbát, mert annyira nem lehet rossz.... Tévedtem. Nagyon csípte az arcom, de lemosás után legalább piros nem volt, pedig érzékeny a bőröm. Ennél bármelyik Balea-s jobb és pont ennyibe kerül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

glau17

2018. július 4.

Mivel a dm-es arcmaszkok hasonló áron, hasonló kiszerelésben, hasonló ígérettel beváltak, gondoltam kipróbálom. Égett tőle az arcom, rögtön lemostam de utána is ki voltam pirosodva. Mellesleg az állaga is furcsa volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

p.bettina

2018. március 31.

Gondoltam kipróbálom, tetszett a csomagolása nagyon. Felkentem és rögtön égni kezdett a bőröm tőle. Azért fent hagytam. Mikor a tükör elé álltam, hogy lemosom, akkor döbbentem meg a látványomtól. Tiszta vörös volt az arcom, mint aki durván leégett nyáron a napon... Hatalmas csalódás, nem ajánlom!! Pedig nincs érzékeny bőröm, sosem volt hasonló problémám!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

writa

2018. január 7.

Nem szeretem az állagát, nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Nem szeretem az állagát, nehéz lemosni.

orsi0210

2017. október 21.

Az én bőrömet nem csípte vagy égette ez a maszk, bár tényleg egy kicsit kipirult az arcom a használata után. Egyébként pedig megfelelően hidratálta az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Syub

2017. szeptember 10.

nekem is irritálta a bőrőm az első percben de viszont olyan mértékben hidratálta a bőrőm mint a drága márkás krémek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Celaena

2017. március 30.

Jól hidratál és az illata is jó. Én irritációt egyáltalán nem tapasztaltam. Bár egy tasaknyi elvileg két alkalomra elegendő, de nálam sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

szviky91

2017. január 16.

Nekem irritálta az arcomat, pedig nem sok kozmetikumnál tapasztaltam ezt, kifejezetten nem is érzékeny a bőröm ez még is jól el bánt az arcommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, PCA, Sodium Lactate, Fructose, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

PCA h

A fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. Hogy ez az aminosav pontosan mire is szolgál, arról sajnos nem találni infót, a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, elektromos töltődést megakadályozó és pH-szabályozó anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak