Cien

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

dina1463

2017. augusztus 16.

Nagyon szeretem ezt a testvajat, kellemes illata van, hidratál és gyorsan megszárad, nem is drága és én a testradírral együtt vettem, szerintem mindkettő nagyon szuper termék, ugyanolyan illatuk van, bár jellemzően a testvaj az aminek az illata megmarad hosszabb ideig, de nem bánom, mert imádom szagolgatni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

OrosziEszti

2017. május 30.

Nagyon szeretem az illatát, először a testradíros párját próbáltam ki, ott szerettem bele ebbe az illatba. Jól hidratál, hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Csilko

2017. március 19.

Nagyon jó illata van. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. Imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Kinga79

2017. február 11.

Nekem tetszik az illata, nagyon egyedi,olyan fűszeres. Tartós is. A bőrömnek is kellemes, hamar beszívódik, selymes lesz tőle. A megnevezés csalóka. Az eddigi / Balea/ testvajaim valóban olyanok voltak, mint a kockamargarin. Ez inkább sűrű testápoló krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

dorci1994

2017. február 9.

Ár-érték arányban szuper ez a termék! Szerintem jól hidratál, sűrű, de hamar beszívódik. Az illata ahogy látom elég megosztó, valóban kicsit férfias, de nekem ez kifejezetten tetszik. Aki nem szereti az ilyen beütést, inkább más illattal próbálkozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

MrsWolf

2017. január 19.

Jó termék, isteni illattal. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Jó termék, isteni illattal. Imádom.

kneva

2016. szeptember 23.

Ennek pont olyan az illata, mint a zöld Brut dezodornak. Az egy férfi illat, nem tudom, kapható-e még. Egy osztálytársam használta a 90-es évek első felében, és akkoriban nekem nagyon tetszett. Most is kellemes emlékeket ébreszt bennem, na de saját magamon egy kicsit zavaró. Meg ódivatú.
Az üzletben nem volt teszter, és a fólia miatt nem tudtam megszagolni, a csomagolás alapján választottam. Általában szeretem a Cien termékeket. Maga a testvaj elég jó, meg minden, meg ár-érték arány, de ez az illat nem nekem való. Inkább egy pasinak. (A boldogult '90-es évekből).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Evelinkeee

(!)
2016. szeptember 4.

Nagyon erős, sokáig érző illata van, elsőre tetszett az illat, de pár perc múlva már zavart, Ennek ellenére ugyanúgy elégedett vagyok a hatásával mint a sky típusánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Adriennke88

2016. augusztus 26.

Sziasztok!

TRND által lehetőséget kaptam arra, hogy kipróbálhassam "testápolási nagykövetként" ezeket a nagyszerű krémeket!
Mondanom sem kell, első szaglásra beleszerettem ebbe az illatba! Órákig érződik rajtam, fürdés után szoktam magam bekenni, hamar szívódik, nem vagyok truttyi mutyis tőle, és utána pizsibe is bujhatok nyugodtan, hiszen nem ragadok bele! Csak ajánlani tudom akárkinek! 10/10 pont!
Ár-minőség kategória megint csak 10/10 !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Sziasztok!

Ár-minőség kategória megint csak 10/10 !

csboglarka88

(!)
2016. augusztus 23.

Sajnos borzasztó illata, jobban mondva szaga van. Erős, szúrós, kellemetlen, kipróbálás után le kellett mosnom, nem tudtam magamon elviselni. Csalóka szerintem a testvaj megnevezés is, mert nekem arról egy sűrűbb állag jut eszembe, viszont ez csak egy sima testápoló. Amúgy gyorsan beszívja a bőröm, csak ez az illat ne lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.