Cien

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: kucire, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

bulunsky

2018. október 4.

Szeretem viszont gyorsan fogy!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Szeretem viszont gyorsan fogy!

unicorntheterrible

2018. június 15.

Gyorsan beszívódik, könnyű eldolgozni, viszont sajnos elég gyorsan fogy, más 200 ml-s testvajak azért nálam jóval tovább szoktak tartani. Az illata miatt néha újra veszem, nagyon-nagyon finom, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Demonshadow

2018. január 30.

Random úgy kaptam a barátnőmtől ajándékba, és bár szkeptikus vagyok minden új testápolót illetően, tekintve, hogy nekem szinte semmi sem használ, félve nyúltam a tégelyhez, mondhatni rendesen elodáztam a használatát. Amúgy ár-mennyiség arányban szerintem nem egy olcsó termék, mert ennél nagyobb kiszerelést másfélszer ekkora árban találok, ami tudom, hogy egy darabig tuti, hogy használni fog. A testvajakat illetően nem jók a tapasztalataim, ezért ettől is tartottam, de kellemes volt a csalódás, mert egy nagyon könnyű, kenhető, inkább vizes mint zsíros anyaggal találkoztam. Az illata nagyon erős, parfümös, de nekem nagyon kellemes az orchidea, ezért mondhatni rendszeresen szaglászom magam kenekedés után. Nagyon könnyen eloszlatható a bőrön, hamar beszívódik, viszont szinte zabálja a bőröm, nem tudok belőle úgymond "túl sokat felkenni", mert minden felszívódik, utána pedig nincs ragacsos hatás, filmszerű réteg a bőrön, csak a pihe-puha, bársonyos érzés, ahogy a reklámokban mondják. Sajnos azonban másnapra olyan, mintha semmit nem kentem volna magamra. Gyakorlatilag foltokban hámlik a bőröm, viszketek, csontszáraz vagyok, ezért úgy tűnik, hogy az illatát, kenhetőségét leszámítva nem tudok róla pozitívumot mondani, hiába akartam nagyon szeretni, nekem nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

adrica

2017. augusztus 23.

Nagyon szeretem! Illatában én érzem a rízstejet, inkább rízsporhoz, rízspúderhez hasonlítanám, és orchidea? jó legyen! Számomra megnyugtatóan kellemes, de ez számomra télies illat. Olyan Fenjal-os. A kék tesóját a Wave-t jobban megszerettem a nyárias feeling miatt, az illata teljesen magával rántott, de ezzel sem lesz problémám. Sőt! Télen nagyon fogom szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

kucire

Korcsoport: < 18
2017. július 26.

Száraz bőrömre nem elég erős a hidratáló hatása. Szerintem túl intenzív parfümös illata van, de ez egyénfüggő. Kicsit mintha pudingos állaga lenne, ezt más testvajaknál nem tapasztaltam. Én inkább mondanám testápolónak mint testvajnak, mivel vizesebb a megszokottnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 26.

dorci1994

2017. április 21.

Jó az illata, az ára, jól hidratál, a narancsbőrre való olajat is ezzel szoktam bedolgozni a bőrömbe. Mostmár kipróbáltam mind a három illatot, talán ez a legnőiesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Reb

2017. március 26.

Nagyon finom, parfümös illat, nagyon jól hidratál, úgy néz ki, sokáig elég lesz, és csillagos dizájn!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

feherandie

2017. január 28.

Nekem eddig ez a tökéletes testvaj, mint illatát, állagát, hatását tekintve. Gyorsan el is fogyott de ezért az összegért belefér, hogy 2 havonta újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

nashko77

2017. január 20.

Hétköznapi testápolóm, virágos, kicsit édeskés az illata, nem túl erős, de azért pont elég. Én meg vagyok vele elégedve teljesen, és az állaga is tetszik. Jó az ára is, irritációt sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

MrsWolf

2017. január 19.

Jól hidratál, és valami isteni illatú, jó áron. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Jól hidratál, és valami isteni illatú, jó áron. Imádom.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.