Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Jotunderkeresztanyu, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Renus

2018. szeptember 14.

Szerintem ennyi pénzért teljesen jó, erősebb hosszantartó illata van ami nekem személy szerint tetszik, illetve a párom is megjegyezte hogy nagyon jó illatom van 😁
Hatásos is, jól radíroz, hozza amit elvárok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Hatásos is, jól radíroz, hozza amit elvárok.

Ramada86

2018. április 25.

Imádom, a kedvenc testradírom lett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Imádom, a kedvenc testradírom lett

252n

2017. december 6.

Főleg itteni vélemények alapján vettem meg. Az illata tényleg kissé pasis, de én kifejezetten szeretem . A célnak összességben megfelel, jól radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Tincu01

2017. november 12.

Jól radíroz, és nekem tetszik a bizsergető érzés is, viszont a férfi illat miatt csak 3 csillagot adok neki. Olyankor kell használnom, mikor pihenős vagyok, és párom dolgozik, különben mindketten férfi illatot húzunk magunk után a lakásban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

zsofc

2017. október 7.

Reméltem, hogy inkább vízimenta illata lesz, mint tavirózsa, és én személy szerint örülök, hogy így is van. Ez a tusfürdő a radírozás mellett még egy olyan kellemes bizsergető érzést is ad, az ára is szuper, és ráadásul cruelty-free is, nem úgy, mint a drogériákban kapható termékek többsége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

writa

2017. augusztus 18.

A leírása szerint fehér tavirózsa és vizimenta illata van, én ebból arra következtettem, hogy női illata van. De tévedtem, ez férfi illat. Kellemens illata van, de nem női. Nem túl sok radírozó szemcse van benne, pont annyi, hogy mindennapi használatára pont jó. A valódi célközönsége a testradíros tusfürdőre vágyó férfiak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Yubiri

2017. július 12.

A tubusban kellemes az illata, de használat közben túl pasis illat lett rajtam.
A radírozó szemcséi nagyon jók, elég intenzíven radíroz, testre annyira sem nem szeretem, egyrészt az illata miatt, másrészt mert önbarnítózok és intenzívebben kopik tőle a színem. A lábamra/talpamra viszont nagyon jó, szeretem ezzel felfrissíteni ha hazaérek ilyen melegben. Az összetevői sem túl rosszak számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

A tubusban kellemes az illata, de használat közben túl pasis illat lett rajtam.

itsmealexaa

2017. május 14.

Imádom, leginkább az illatát, pedig tényleg pasis, de nekem nagyon tetszik. 😃 Nagyon jól radíroz, szuper puha lett a bőröm mióta ezt hasznàlom. Az ára is nagyon baráti, és ahogy láttam több illat is van, szerintem mindenképpen megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

kisizé

2017. május 6.

a flakonban nagyon tetszett az illata, de az arcon, használat közben olyan illata van, mint egy férfi tusfürdőnek...
egyébként jó nagyon a szemek, intenzíven radíroz ez tetszik, és az ára is, de nem a legjobb sajnos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

verotim

2017. április 27.

Nagyon jól radíroz, puha, bársonyos lesz tőle a bőröm, bár az illatát nem tudom megszokni. Olyan, mintha borotválkozás utáni arcszeszt használtam volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Mesterséges színezék. Piros.