Cien

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: mumiavadasz, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

adrica

2017. augusztus 30.

Imádom!!!!
Most nyaralás alatt vettem a Balatonon. Egész nyáron védtem a bőröm, erre az utolsó előtti szeles napon égett meg a hátam. Akkor teszteltem először. Sokat segített!!! Ráadásul az illata isteni! Hűsítő, vizes, friss, gyümölcsös illata van. Pedig a felkenéskor kicsit férfias az illat, de pár perc és lecsendesedik, és átmegy édes gyümölcsösbe. Számomra egy illat terápia. Annyira elvarázsol, elrepít valamilyen trópusi országba, igazi relax, felüdülés élmény!
Megszerettem nagyon az erőteljes illata ellenére is! A bőröm pedig nem volt zsíros hatású, és meghálálta a törődést.
Megvettem a lila társát is ezek után, azt is szeretem, de ő teljesen más karakter. Ő télen jön elő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Imádom!!!!

Celaena

2017. március 30.

Az illata jó, bár szerintem kissé férfias, és sokáig megmarad. Az állaga is rendben van, viszont én semmi különbséget nem éreztem a bőrömmel kapcsolatban a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

bszandra

2017. február 4.

Könnyen beszívódik,hidratál és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Könnyen beszívódik,hidratál és kellemes az illata.

mumiavadasz

2016. szeptember 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Nagyon jól hidratál, de nem zsíros. Egyből beszívódik a bőrömbe és utána sem marad zsíros tapintású a bőröm/kezem. Az illata is kellemes, bár nekem kicsit túl erőteljes. A nagy kiszerelés miatt sokáig elég. Ezért az árért nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Pyross

2016. szeptember 5.

Saját elhatározás alapján vettem meg a testvajat. A 3 változat közül ez az illat tetszett a legjobban. Nagyon friss. Viszont nem tudom eldönteni, hogy férfias vagy inkább unisex. Megvettem a hozzá tartozó testradírt is. Nagyon megszerettem. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

taki77

2016. szeptember 4.

Tesztelésre kaptam 3 féle Cien testvajat, A három közül ennek tetszett a legjobban az illata, bár lehetne egy kicsit visszafogottabb is. Az állaga szuper, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, és nagyon jól hidratál. Nagyon szuper termék, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Evelinkeee

2016. szeptember 4.

Egész jó illata van ahhoz képest hogy mentol van rá írva, kifejezetten nem szeretem a mentol illatát, ez viszont friss illatú és tényleg unisex, ahogy előttem is írták már, tehár akár férfiak is használhatják mert nem erősen parfümös mint a többi változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Azrail

2016. szeptember 2.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát. Könnyen beszívódik, valamint remekül hidratál. Az illata szerintem uniszex, így a férfiak is használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Adriennke88

2016. augusztus 26.

A TRND által lehetőséget kaptam arra, hogy kipróbálhassam ezeket a nagyszerű termékeket " testápolási nagykövetként!"
Ezt a párom kapta meg, szerintem nagyon férfias illata van, ízlések, és pofonok, az illata engem egy jobb fajta arcszeszre emlékeztet!
10/10 pont!
Ár-minőség 10/10

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

10/10 pont!
Ár-minőség 10/10

mimmike

2016. augusztus 23.

Tesztelésre kaptam mindhárom Cien testvajat. Kb. ugyanazt tudja mindhárom termék, csak az illatukban van jelentős különbség. Ez frissebb, szerintem nagyon kellemes illat, enyhén mentolos. A krém állaga jó. A bőr hamar beszívja, az illat órák múlva is érződik. Nem hagy zsíros érzetet maga után, relatíve jól is hidratál, bár az én bőröm extra száraz, így egy kicsit több gondoskodást igényel. A csomagolása nagyon gusztusos, minőségi érzetet kelt. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.