Cien

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erika80

2017. december 28.

A SOFT verzió kapható az áruházban, csak azért mondom, mert látom odaírva a termék mellé, hogy már nem gyártják.
Vettem is egy ilyen soft krémet, és nagyon elégedett vagyok. Tényleg az a tipikus finom kis puha, könnyű krém aminek az illata egyszerű, tiszta, olyan Níveás. :) Örülök, hogy megosztottátok a véleményeiteket, mert a döntésemben nagyban hozzájárult, hogy beszereztem pár Cien-es krémet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

timimisi

2017. október 11.

Inkább testápolóként használom,nagyon nehezen szívja be a bőröm.Illata nagyon tetszik,kicsit a sötétkék Níveára hajaz.Árban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

AbramSzabina

2017. január 28.

Egyszerűen tényleg csodaszer! A mostani extrém hideg télen megint csunyan kirepedt a combomon a bőr, a labszaramrol nem is beszélve.... volt mar mikor igy jartam es akkor is csak ez a termék segitett. Nalam kenterbe veri az osszes drogerias joval dragabb társát, akar a niveat, a neutrogenat vagy bármi mast. Csak ajanlani tudom! A bőröm pihe puha tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Zsuzskamano

2016. december 25.

Nekem még a régi, sötétkék tetős van,és ezzel asszem el is árultam mennyire kevés fogy belőle. :) Napi 1x, este használom, mert nem használhatom nappal, olyan zsíros hatást kelt, hogy 10 percig nem tudok megfogni semmit. Viszont csodálatos lett a bőröm, kiegészítve a Balea kézkrémmel. Mikor már a sírás kerülgetett a fájdalomtól, annyira ki volt repedve a kezem, ez 2 nap alatt helyrehozta, a kezemnek ez a krém a Messiás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

dnsmakeup

2015. május 21.

Lábszárra kenem, szépen fényesíti. A kezemen nem jó, mert nem szívja be annyira a bőröm és nem jó az utóérzete. De lábra nagyon bevált, így lábra 5 pont :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

eventually

2015. január 30.

nekem hipphopp beszívja és selymes utána a bőröm, kellemes illata is van, árával meg pláne nincs bajom :) szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

koxy001

2015. január 26.

Árához képest jó minőségű, kellemes állagú és illatú, bár nekem kicsit lassan szívja be a bőröm. Ezen kívül nincs gond vele, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

őzgida88

2014. december 12.

Nem extra jó, de árához képest nagyon-nagyon jó! Próbáltam már drágábbat és nem mind volt jobb. Nem érzek ragacsos utóérzetet, gyorsan felszívódik és jól hidratál hosszú órákon át. A már nagyon-nagyon kiszáradt sarkamat is egész jól rendbeteszi, bár nem maximálisan, de egész jól. Én bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 12.

zolabori

2014. július 29.

Nekem a sötétkék tetejű van és imádom! Tisztára mint a Nivea fémdobozos, csak ez nem annyira zsíros. Nyáron lábra, könyökre, télen akár arcra is el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

pinkil

2014. július 16.

Nagyon jó testápoló. Most egy darabig biztos ennél maradok. Tetszik az illata és jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.