Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok

Bodzabogyó illattal.

mse02

2017. január 14.

Nekem nagyon tetszett az illata, sokáig elég, nagyon jó az ára, szépen tisztit, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Lilás piros.