Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabrille, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Miruska

2020. január 31.

Első ránézésre is elég csábító ez a kis csatos üveg (amit később is lehet használni majd), s az illata meg aztán pazar. Nekem nagyon bejön. Tetszik az állaga is, nem folyós, de szépen lehet kenni. Kell egy kis idő míg beszívódik. Nekem puha és sima lesz tőle a bőröm. Biztos, hogy beszerzek a kókuszosból és a mangósból is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

vedna

2018. július 11.

Nagyon jó. Ekcémás a bőröm és nagyon sokat segít rajta. Az illata nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Nagyon jó. Ekcémás a bőröm és nagyon sokat segít rajta. Az illata nem vészes.

Betti0922

2017. október 4.

Szaraz borre megvaltas. Ekcemas vagyok, ha nem aktivak a bortunetek, akkor hasznalom fokent telen. Az illata kicsit sok, de karpotol a hatasa. Konnyen beszivodik, nem ragad, az eredmeny reggelre bababor 😊 Tobbszor ujravevos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

ssyakaky

2017. január 27.

újra lehet kapni, vettem is egyet gyorsan, mielott ujra eltunik. es milyen jol tettem. nekem tetszik az illata, sokaig megmarad, emlekeztet egy regebben hasznalt testvajamra. sűrű, testes krém, kicsit nehezen szivodik be, viszont nagyon puha lesz tole a bőröm. pont ilyen teli idojarasban idealis a hidratalo hatasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

AkInImOd

2016. március 30.

2016.02.29.
Édesanyám körülbelül egy hete vásárolta meg a Lidlben, úgyhogy lehet, hogy szezonális darab, ami néha visszatér a polcokra.

Mindenesetre én is kipróbáltam: nekem nagyon tömény az illata, jó nehéz krém, viszont ahhoz képest gyorsan beszívódik, és puha lett a bőröm. Nincs vele bajom, de én a falra mászom a mesterséges csoki illattól (eddig csak illatosított füzetek és íróeszközök esetében találkoztam vele), így magamon sem tudom elviselni sajnos. A tégely azonban jópofa.

Uptade: megkapja a maximális pontszámot, mivel már nem találom olyan művinek és tolakodónak az illatát. Arcra és testre kiválóan használható - ha nem sietek sehova, akkor ehhez nyúlok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

2016.02.29.

Fannie

2015. június 17.

Szeretem ezt az illatú terméket, főleg a doboza tetszik. :) Megvolt belőle a kókuszos is, hamar elhasználtam. Ajándékba is vettem már, barátnőnél sem volt probléma vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

Szaszmancs

2012. július 31.

Ha csak a vajat nézzük,akkor az nem rossz, jól hidratál, na de ez a ??? csoki ??? illat ??? valami förtelem. Nagyon sajnálom,de nem bírtam elhasználni, mert felfordult a gyomrom ettől a SZAGtól, pedig nem vagyok annyira finnyás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Viky0123

2012. július 31.

Nagyon száraz (és ekcémás) a bőröm, de ez mindig helyrehozza! Ráadásul meg sem unja a bőröm, szóval tényleg mindig segít. Rengeteg illatanyagra allergiás vagyok, de ettől semmilyen allergiás reakcióm nincs.

A csokisnak nagyon jó illata van, a mangós nekem fura, bár én utálom a mangót.. :) A kókuszoshoz még nem volt szerencsém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

sztella14

2012. január 2.

még ilyet,hagytam magam rászedni,volt csokis,mangós,és kókuszos,,hát az utobbi mellett döntöttem,megbántam,,,táplálónak elég tápláló,nehezen szívódik be de ez nem is lenne baj,na de az illata( vagy a szaga)? háááááát,bedugult orral kibirnám,elég durva és nagyon erős,,,,mutáns kókusznak sem lenne ilyen illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

szilvi07

2012. január 2.

Az olívaolajas és a kókuszos verziót használtam ebből. Sokáig elég, nehezebben kenhető mint egy normál testápoló (gondolom azért, mert ez vaj). Az illata nagyon jó volt, és jól is hidratált.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.