Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovErke, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Édes mandula illatú folyékony szappan. Ideális a kézbőr napi tisztítására, glicerin tartalmának köszönhetően hidratáló hatású.

NovErke

2019. május 9.

Aki szereti a Mozart Kugeln nevű bonbont, annak ez a szappan is tetszeni fog, mert egyforma marcipán illatuk van🙂 Nekem is nagyon tetszik, szívesen el fogom használni, de sajnos a hatása miatt csak 3-ra tudom értékelni. Azt ígéri, hidratál, ezzel szemben inkább szárít. Jó, az én kézfejem alapból problémás ilyen szempontból, gyakran kell kenegetni, de így meg mire a szappan elfogy, szerintem a kézkrém is. Azoknak ajánlom, akiknek nem száraz a bőrük és szeretik a marcipánt 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol