Cien

Ár:   319 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

OneDa

2020. február 16.

Egynek jó volt, durvább kézfejet nem bíznék rá nyugodt szívvel, de hamar beszívódik, átlag hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

MNNiko

2020. január 14.

Ár-érték arányban jó. Ebben az árban nem vár az ember csodát, illetve ha mellé is nyúl, akkor nem bosszankodik, hogy nagy összeget áldozott rá.

Nálunk végül testápolóként fogyott el, mert kézkrémnek nem volt elég (télen). Lehet nyáron kézkrémnek is megfelelne, de nem hiszem, hogy újra veszem. Szeretem Lidl-t minden téren, de nekünk ez a kézkrém nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

dizabella01

2017. május 14.

Jól hidratál, be is szívódik gyorsan, de sajnos én nem bírom elviselni az illatát, annyira tolakodó és erős, mintha parfümöt öntöttem volna a kezembe, és azt kenegetném el. Többé ki sem nyitom, annyira megundorodtam tőle. Majd elajándékozom valakinek. Kár, pedig jó az ára es hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

angelina69

2017. március 20.

Sokan dicsérték, hát gondoltam teszek vele egy próbát. Sajnos, eléggé érzékeny a bőröm a kenceficékre. Ez a kézkrém kellemes csalódás volt. Először is ár-érték arányban, majd pedig teljesítményében. Gyorsan beszívódott, nem hagyott sem ragacsos, sem filmszerű réteget a bőrömön. Az illata valóban kissé erős, enyhén rózsás. És a lényeg, hogy némelyik nagy nevű társával szemben, nem kapartam szét a bőröm pár perc múlva, és nem kellett rohannom lemosnom, mert nem éreztem úgy, hogy szétmarja a bőröm. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Kicsijó

2017. január 25.

Imadoom! Konnyen beszivodik,nem marad ragacsos utana a kezem. Az ara is tokeletes. Ez ugy jo ahogy van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

mogyorospele

2017. január 1.

Szuper kezkrem nagyon jo aron, csillagos otos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Szuper kezkrem nagyon jo aron, csillagos otos.

bszcs17

2016. december 29.

Szerintem ez egy nagyon szuper kézkrém. Már kb 2 hete használom, és a kezeim egyik krémtől sem voltak ilyen puhák. Nagyon hamar beszívódik, és olcsó volt. Az illata miatt viszont levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Kesudio

2016. december 10.

Az illata miatt vettem meg. Nekem lassan szívódott be, átmeneti megoldásnak jó, kenés után hamar újra szárazak a kezeim. Hozzáteszem nekem annyira szárazak a kezeim, hogy sokszor kireped a bőr és vérzik. Átlagos kezekre lehet, hogy jó, de nekem kevés. Várom, hogy elfogyjon, biztos, hogy többet nem veszem meg se ezt, se más illatú társait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

ZiAn

2016. november 15.

Gyors megoldást kerestem kipirosodott, kiszáradt bőrömre, Lidl volt a közelben és ez tűnt legegyszerűbbnek. Könnyen felszívódik, kellemes illatú krém. Hasznalata után puha, selymes a bőröm viszont hatása nem nevezhető tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

orsi1293

2016. november 4.

Nagyon kiszáradt a kezem nyáron, gyorsan kellett valami kézkrém, a lidl volt a legközelebb. Hát...nagyon kiszáradt bőrrel nem csinál semmit sajnos, úgyhogy tartalék krémként eláll a szekrényben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide