Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. július 16.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kakaóvajat tartalmazó krémtusfürdő gyengéden tisztítja és intenzíven ápolja a száraz bőrt minden zuhanyzás alkalmával.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 18.

Meglepetésszerűen jó ez a tusfürdő,kellemes lágy illat ,krémes állag.Nem szárította a bőröm irritációt nem okozott pedig száraz
érzékeny bőröm van.Kakaóvajat én sem éreztem ki benne.Ára pénztárcabarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

érzékeny bőröm van.Kakaóvajat én sem éreztem ki benne.Ára pénztárcabarát.

Andii017

2019. szeptember 1.

Szépen tisztít. Habár az illata nem hasonlít a kakaóvajra, attól még enyhe és nem irritáló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Erika80

2019. július 21.

Bár kakaóvajat tartalmaz és azt várná az ember, hogy édes, valóban kakaóvajas illata lesz, remekül illik a meleg nyári napokhoz, mert abszolút nem az. Nekem valamiért egy könnyed, szőlős vagy szőlőital illatú tusi. Megkedveltem. Engem nem szárít. Legalábbis most nyáron egyáltalán nem. Téli időszakban nem tudom milyen lesz, de ennyi pénzt simán megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.